منوی داروخانه
Your Cart

شامپو دبل افکت آلپسین 200 میل

شامپو دبل افکت آلپسین 200 میل
ناموجود
شامپو دبل افکت آلپسین 200 میل

شامپو دبل افکت آلپسین

ریزش مو مشکلی که خیلی ها را نگران کرده و افراد زیادی را وادار به پیگیری درمان کرده است. ریزش مو به عوامل مختلفی بستگی داشته و انواع مختلفی دارد. هرکسی در طول روز چند تار مو را از دست می دهد و در عوض چند تار مو بر روی سرش رشد می کند این سیکل طبیعی مو به حساب می آید و هیچ نگرانی را ایجاد نمی کند تا زمانی که این ریزش ها بیشتر شوند و حد و اندازه حجم موها کم شوند .
برای کنترل ریزش و درمان آن می بایست از محصولات مختلف درمانی استفاده نمود. یکی از این روش ها استفاده از لوسیون تونیک ها می باشد که بصورت موضعی استفاده می گردند و تاثیر خوبی بر روی ریزش مو می گذارند همچنین می توان از شامپو های درمانی استفاده نمود

چرا پوست سر شوره می زند؟

یکی از بیماری های مزمن پوست سر شوره می باشد. شوره زدن مسری نیست اما از آنجا که می تواند نمایان باشد ممکن است باعث حس ناخوشایند و خجالت در فرد شود. شوره به دلایل مختلفی می تواند ایجاد شود؛ تغذیه نادرست، شستشوی نادرست پوست سر، آب و هوای گرم و مرطوب یا سرد و خشک، چربی یا خشکی پوست، عدم تعادل هورمونی، استرس و نگرانی، استفاده از مواد آرایشی نامرغوب و بسیاری دلایل دیگر از جمله عوامل به وجود آمدن شوره می باشند. گاهی جدای از مسائل گفته شده شوره می تواند علت میکروارگانیسمی یا قارچی نیز داشته باشد. شوره در بسیاری موارد با استفاده از یک شامپوی مناسب درمان می شود و نیازی به درمان های دیگر ندارد. اگر شامپوهای معمولی باعث برطرف شدن آن نشوند شامپوهای ضد شوره می توانند کارآمد باشند و شوره ها را درمان کنند.

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

چگونه از شوره مو جلوگیری کنیم؟

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
110,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 109200
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Alpecin Double Effect Shampoo
  • بارکد محصول: 4008666210562
  • کد انبار: 928148

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید