منوی داروخانه
Your Cart

شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره 250 میل

شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره 250 میل
شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره 250 میل
ناموجود
شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره 250 میل
شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره 250 میل
شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره 250 میل

 

شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره

شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره مناسب مصرف روزانه می باشد. شامپو پروتئینه سینره PH مناسب پوست و مو دارد. این PH متعادل باعث می شود از رشد باکتریها به خصوص پرپیونی باکتریوم آکنه و استافیلوکوک ها جلوگیری شود. این شامپو به دلیل ساختار خاص خود اجازه نمی دهد پوست سر و موها خشک شوند و نرمی و لطافت را به موها باز می گرداند.

PH مناسب این شامپو اجازه می دهد تا روزانه از آن استفاده کنید بدون اینکه نگران آسیب رسیدن به موها باشید. در ساختار این شامپو از چند نوع سورفاکتنت آنیونی ملایم استفاده شده تا علاوه بر شویندگی ملایم پوست تحریک نگردد.

شامپو روزانه چیست؟

شامپوهای روزانه از نظر ساختاری شامپوهایی ملایم هستند و در مقایسه با شامپوهای دیگر ضعیف ترند. این شامپوها اگرچه ملایم اند اما می توانند چربی و  آلودگی را کاملا از موها بشویند و آسیبی به مو وارد نکنند. شامپوهای روزانه پوست سر را تحریک نمی کنند. پوست سر را کاملا تمیز می کنند اما آن را بیش از حد خشک نمی نمایند. این شامپوها ریزش مو ایجاد نمی کنند و همچنین می توانند موهای آسیب دیده یا خشک را نرم کنند.

شما می توانید با توجه به نوع موی خود از انواع این مدل شامپو استفاده نمایید. تمام افراد با موهای معمولی، خشک و چرب می توانند از شامپوهای روزانه استفاده نمایند بدون اینکه موهای خود را با شستشوی روزانه دچار آسیب سازند.

 

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
58,000 تومان
40,600 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 30% -
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Cinere Wheat Germ Protein Shampoo 250 ml
  • بارکد محصول: 6260374020019
  • کد انبار: 928180

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره به دلیل اینکه فاقد هرگونه مواد شیمیایی و پارابن می باشد و دارای ترکیبات طبیعی است سبب ایجاد حساسیت و عوارض نمی شود.

شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره رطوبت دهنده به موها و محافظت کننده از مو در برابر عوامل مخرب محیطی می باشد. همچنین این محصول بدون تحریک کردن پوست و مناسب انواع مو می باشد.

در هنگام استحمام موها را خیس کنید. مقدار مناسبی از شامپو را روی موها ماساژ دهید. سپس موها را آبکشی نمایید.


شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره مناسب مصرف روزانه است. همچنین این محصول تقویت کننده موها است و افزایش دهنده استحکام مو می باشد. این شامپو دارای قدرت شویندگی مناسب می باشد.