منوی داروخانه
Your Cart

ناحیه مصرف

کرم کاسه ای دور چشم پریم 15 میل کرم کاسه ای دور چشم پریم 15 میل
-10 %
برند: پریم | Prime مدل: Prime Eye Firming Treatment Cream 15ml
کرم کاسه ای دور چشم پریم محصولی مناسب برای جوانسازی و رفع چین و چروک و خطوط عمیق و پنجه کلاغی اطراف چشم می باشد. همچنین این محصول سبب حفظ رطوبت پوست و ترمیم و بازسازی پوست می شود و گودی و ترگی زیر چشم را به صورت کاملا درمانی از بین می برد. آیا کرم دور چشم دارای محدودیت سنی می باشد؟ می دانید که..
از بین برنده گودی زیر چشم ، ترمیم کننده و بازسازی کننده
341,100 تومان 379,000 تومان
برند: سری کیت | sericate مدل: Moisturizing Eye Cream 4 In 1 20ml
کرم مرطوب کننده دور چشم سری کیت 4 در 1 محصولی مناسب برای افراد 20 سال به بالا می باشد که سبب حفظ رطوبت پوست در طولانی مدت شده و از ایجاد خشکی  حاصل و خطوط پنجه کلاغی نیز پیشگیری می کند و سبب جوانسازی و نشاط و شادابی پوست می شود. همچنین این محصول از ایجاد خشکی ، تیرگی و گودی زیر چشم جلوگیری می ک..
ضد پف و مناسب پوست حساس ، روشن کننده و رفع گودی زیر چشم
169,800 تومان
برند: ژنوبایوتیک | genobiotic مدل: Genobiotic Anti Wrinklie Eye Regenerating 15ml
کرم ضد چروک دور چشم ژنوبایوتیک محصولی بسیار با کیفیت می باشد که سبب رفع چین و چروک و خطوط پنجه کلاغی می شود و آنها را ترمیم و بازسازی می کند. همچنین این کرم با جذب آسان سبب از بین برفتن تیرگی ها و گودی زیر چشم می شد و آبرسانی عمیق می کند. همینطور به دلیل اینکه فاقد هرگونه مواد شیمیایی و پارابن می با..
از بین برنده خطوط پنجه کلاغی ، آبرسان و مرطوب کننده
428,500 تومان
برند: کریستین برتون | christian berton مدل: Royal Orchid eye
کرم ترمیم کننده چروک های سطحی دور چشم کریستین برتون: عصاره گل ارکید با بافتی سبک و فوق العاده ضد پیری و عملکردی بی نظیر به سرعت جذب پوست شده و آن را سفت می کند. این کرم چروک ها و خطوط پوست را کاهش داده و موجب افزایش استحکام ، کشش و رطوبت آن می شود.  مصرف این کرم به طور چشم گیری از چروک ها و ..
ضد چروک و آبرسان و برگرداندن حالت کشسانی پوست و آنتی اکسیدان و تقویت کننده ی ساختار کلاژنی پوست
5,336,000 تومان
برند: ژنوبایوتیک | genobiotic مدل: Genobiotic Nipple Fissures Repairing Cream 30gr
کرم رفع شقاق سینه ژنوبایوتیککرم رفع شقاق سینه ژنوبایوتیک برای ترمیم ترک ها و زخم های سینه تولید شده است. استفاده از کرم ژنوبایوتیک باعث می شود که نوک سینه رطوبت رسانی شود و از خشکی این ناحیه جلوگیری می کند. محافظت از  ناحیه دور سینه در برابر عفونت های قارچی و باکتریایی از جمله فواید دیگر استفاد..
بازسازی و ترمیم کننده ترک ها و زخم های سینه و قابل استفاده در دوران بارداری و شیردهی
85,000 تومان
کرم دورچشم 4 در 1 بایوفید اورین 20 میل
-10 %
برند: اورین | Evrin مدل: Evrin Biotech Biofade 4 in 1 Eye Cream
کرم دورچشم 4 در 1 اورینکرم دورچشم 4 در 1 اورین مناسب برای مراقبت از ناحیه دور چشم طراحی شده است. استفاده از کرم دور چشم اورین باعث جوانسازی، روشن شدن و بازسازی پوست دور چشم می شود. این کرم سنتز کلاژن و الاستین را در ناحیه دور چشم افزایش می دهد و با جلوگیری از تخریب کلاژن و حفظ قدرت انقباضی آن به رفع..
ضد چروک و بازسازی کننده قوی و رطوبت رسان، التیام بخش و آنتی اکسیدان
252,000 تومان 280,000 تومان
برند: ادورامکس | Eudora max مدل: Eudora Max Age Perfect Miracle Eyes Cream 15ml
کرم دور چشم میراکل ادورامکس با مراقبتی کامل از پوست اطراف چشم ، با عملکردی سه گانه ، باعث کاهش حلقه های تیره ، پف زیر چشم و چین و چروک ها می گردد. ترکیب موثر و قدرتمند ویتامین سی ، Beautifeye و هیالورونیک اسید ، تاثیر چشمگیری در برطرف کردن علائم پیری و چین و چروک اطراف چشم دارد. آیا کرم دور چشم د..
از بین برنده گودی و تیرگی ، لیفتینگ و ضد چین و چروک
1,320,000 تومان
برند: کسترز | Castres مدل: Castres 4 In 1 Eye Contour Cream 15ml
کرم دور چشم مناسب چروک های عمیق 4 در 1 کسترز کرم دور چشم مناسب چروک های عمیق 4 در 1 کسترز محصول با کیفیت فوق العاده می باشد که به شما در داشتن چهره ای جذاب و سلامت کمک می کند. این محصول بر حفظ زیبایی شما تاکید داشته و سبب آبرسانی و در منیجه جلوگیری از دهیدراته شدن و خشکی و پیری پوست اطراف چشم و ا..
آبرسان، ضد پف، ضد تیرگی، ضد چروک ، ضد التهاب و التیام بخش، مناسب بافت حساس دور چشم
522,400 تومان
برند: لاگونا | Laguna مدل: Laguna Anti Aging Eye Cream 30ml
کرم دور چشم لاگوناکرم دور چشم لاگونا یک محصول کامل و بی نظیر برای آبرسانی ، ترمیم و محافظت پوست دور چشم به شمار می رود. مواد منحصر به فرد و موثر به کار رفته در این محصول قادر است علاوه بر جوانسازی و کاهش چین و چروک ، تیرگی های دور چشم را نیز برطرف می کند. همچنین از این کرم برای کاهش خطوط دور لب نیز ..
ترمیم کننده و بازسازی کننده ، آبرسان و مرطوب کننده
480,000 تومان
برند: ریچلند | Richland مدل: Richland Anti Wrinkle Eye Controur Cream 15ml
کرم دور چشم ضد چروک حاوی کیوتن ریچلندکرم دور چشم ضد چروک حاوی کیوتن ریچلند به دلیل اینکه فاقد هرگونه مواد شیمیایی است و همچنین به دلیل داشتن بافت سبک سبب ایجاد احساس سنگینی و میلیا زیر چشم نمی شود و از اطراف چشم شما نیز محافظت می کند و همچنین با نفوذ به وست شما به سرعت بر آن تاثیر گذاشته و از ایجاد ..
مرطوب کننده و سفت کننده پوست ، کاهش علائم پیری پوست
570,400 تومان
کرم دور چشم سه کاره ویلی کر 15 میل
-10 %
برند: ویلی کر | Willicare مدل: Willicare Etas Contorno Occhi Cream 15 ml
کرم دور چشم سه کاره ویلی کر  کرم دور چشم سه کاره ویلی کر  محصولی برای از بین رفتن خشکی دور چشم و ترمیم چروک های سطحی و عمیق یا خطوط پنجه کلاغی می باشد. همچنین از دیگر کارایی های این محصول از بین بردن تیرگی و گودی دور چشم می باشد. این کرم دور چشم از ایجاد التهاب و جوش های سفید رنگ ( میلی..
از بین برنده چروک های سطحی و عمیق ، آبرسان و مرطوب کننده
652,860 تومان 725,400 تومان
برند: اسکین کد | Skincode مدل: Skin Code Firming Eye Zone Gel 20ml
ژل سفت کننده و آبرسان دور چشم اسکین کد ژل سفت کننده و آبرسان دور چشم اسکین کد محصولی مناسب برای افرادی که درو چشم هایشان گود و دارای تیرگی است و باعث می شود که چشم هایشان بی حال تر نشان داده شود. این محصول مناسب ترین برای آبرسانی و مانع از ایجاد خشکی و چروک ها و خطوط ریز و یا عمیق می شود. فوای..
آّبرسانی بالا ، استحکام ناحیه ظریف دور چشم
1,054,000 تومان
برند: ریچلند | Richland مدل: Richland Eye Contour Gel 3 In 1 15ml
ژل دور چشم آقایان ریچلندژل دور چشم آقایان ریچلند با ایجاد آبرسانی و حفظ رطوبت پوست سبب پیشگیری از ایجاد خشکی و ایجاد چین و چروک اطراف چشم می شود. همچنین این محصول سبب روشن تر شدن تیرگی زیر چشم و رفع گودی چشم می شود و به نوعی ضد لک می باشد. این کرم به ترمیم و بازسازی بافت آسیب دیده پوست و جوانسازی آن..
پر کننده خطوط عمیق دور چشم ، ترمیم کننده و بازسازی کننده
456,320 تومان
برند: ژنوبایوتیک | genobiotic مدل: Geno Biotic Water Sleeping Eye Mask 30 ml
ماسک خواب شب مخصوص دور چشم ژنوبایوتیکماسک خواب شب مخصوص دور چشم ژنوبایوتیک با نفوذ موثر بیه داخل سلول ها و آزاد کردن قدرت جوانسازی عصاره ها به آهستگی در طول شب سبب تقویت کردن سدهای پوستی و روشن کننده پوست دور چشم می شود. همچنین این محصول نرم کننده و رطوبت رسان عمیق دور چشم در طول شب می باشد.فواید اس..
آبرسان قوی چشم ، نفوذ موثر به داخل سلول‌ها
300,000 تومان
برند: آرگوسول | Argusol مدل: Argusol Eyelids And Eyelashes Cleansing Shampoo
شامپو پلک و مژه آرگوسولشامپو پلک و مژه آرگوسول از فرمولاسیون خاصی در ترکیب خود استفاده کرده است تا هم پوست ناحیه دور چشم را به خوبی پاکیزه نماید و هم از آن محافظت کند. در این محصول از روغن درخت چای و عصاره بابونه استفاده شده است تا خواص بی نظیر این مواد پوست لطیف ناحیه دور چشم را تقویت نمایند. از شا..
قابل استفاده جهت شستشوی پلک و مژه قبل از عمل جراحی ، فاقد مواد مضر برای پوست لطیف این ناحیه
27,300 تومان
سرم دور چشم سیلکر 15 میل
جدید
برند: سیلکر | silcare مدل: Silcare Eye Serum 15ml
سرم دور چشم سیلکر مناسب کاهش چین و چروک، پف زیر چشم و تیرگی چشم است. هیالورونیک اسید موجود در این سرم دور چشم باعث تحریک سنتز کلاژن شده و پوست اطراف چشم را هیدراته می کند و آن ناحیه از پوست را سفت می کند. همچنین این محصول گردش خون را تقویت کرده و رگ های خونی را منقبض می کند، تغیی..
ضد چین و چروک، ضد پف ، کاهش دهنده تیرگی دور چشم
233,940 تومان
آمپول آی ریپیر Arcaya عدد 5
برند برتر
برند: آرکایا | arcaya مدل: Arcaya Eye Repair Ampoules 5Vials
آمپول آی ريپیر Arcaya برای اولین بار در دنیا، برند آرکایا قویترین لاین درمانی محصولات کازمتیک را در قالب آمپول ارائه داده است. فرمولاسیون تغلیظ شده و غنی از مواد اثربخش مانند عصاره‌های معجزه گر، پوست شما را درمان می‌کند. آمپول‌های آرکایا مراقبتی بی نظیر را برای پوست شما فراهم میکند..
کلاژن ساز، کاهش سیاهی دور چشم ، ضد چروک، سفت کننده
651,800 تومان
کپسول ماکسی کرو اینوکلون  60 عدد
ناموجود
برند: اینوکلون | Inoclon مدل: Inoclon Maxicurve 60cap
کپسول ماکسی کرو اینوکلونکپسول ماکسی کرو اینوکلون محصولی مناسب است که می تواند به بهبود شرایط دوران قاعدگی کند. در دوران قاعدگی هورمون های بدن بهم می ریزد و همین امر سبب بروز مشکلات زیادی نظیر نوسانات خلقی می شود. این کپسول میزان هورمون استروژن را که هورمون مهمی در بدن زنان است متعادل می کند و علائم ..
افزایش سایز سینه بانوان و بهبود شرایط دوران قاعدگی
76,300 تومان
کرم مناسب چروک های پوست دور چشم فریدن 15 میل
ناموجود
برند: فریدن | Frieden مدل: Friaden Anti Wreinkle Eye Contour Cream 15ml
کرم مناسب چروک های پوست دور چشم فریدن کرم مناسب چروک های پوست دور چشم فریدن محصولی مناسب برای سلامت و نشاط پوست اطراف چشم و داشتن چهره ای بی نقص می باشد. اینن کرم به جوانسازی پوست شما کمک بسیار زیادی می کند و سبب ترمیم و بازسازی چروک های سطحی دور چشم می شود. از چه سنی از دور چشم استفاده کنیم؟ ..
ضد چروک و بازسازی کننده قوی ، از بین برنده پف و تیرگی دور چشم
654,720 تومان
کرم شقاق سینه بیوتی سیلک
-10 % ناموجود
برند: بیوتی سیلک | Beauty Silk مدل: Nipple Repair Beauty Cream
کرم شقاق سینه بیوتی سیلککرم شقاق سینه بیوتی سیلک محصولی ترمیم کننده و التیام بخش برای شقاق سینه می باشد. در کرم بیوتی سیلک از ترکیبات درمانی و ضد التهاب استفاده شده تا یک لایه محافظ نرم کننده روی پوست ایجاد نماید. لایه محافظ ایجاد شده باعث می گردد جراحات، قرمزی و سوزش پوست سینه مادر التیام و تسکین ی..
ترمیم کننده قرمزی، سوزش و جراحات ناشی از شیردهی
88,920 تومان 98,800 تومان
کرم دور چشم 6 در 1 ام کیو 30 میل
ناموجود
برند: ام کیو|mq مدل: MQ Eye Contour Cream 6 In 1 30ml
کرم دور چشم 6 در 1 ام کیو کرم دور چشم 6 در 1 ام کیو محصولی بسیار با کیفیت می باشد که به شما در داشتن چهره جذاب و شاداب نیز کمک می کند. همچنین این محصول ضد پف و ضد تیرگی بوده و گودی زیر چشم را از بین می برد. از دیگر ویژگی های این محصول ضد چین و چروک بودن و آبرسان آن می باشد و از خشکی دور چشم جلوگی..
ضد چروک و بازسازی کننده قوی ، از بین برنده پف و تیرگی دور چشم
359,600 تومان
کرم دور چشم 2 کاره فریدن کرم دور چشم 2 کاره فریدن
ناموجود
برند: فریدن | Frieden مدل: Frieden Double Effect Eye Contour Cream
کرم دور چشم 2 کاره فریدن  کرم دور چشم 2 کاره فریدن محصولی با کیفیت می باشد که به شما کمک می کند پوست اطراف چشمتان با نشاط و طراوت باشد. این کرم دو کار می باشد و ضد پف و ضد تیرگی می باشد و همچنین با آبرسانی عمیقی که انجام می دهد از ایجاد چین و چروک دور چشم جلوگیری می کند. فواید استفاده از ..
ضد پف و ضد تیرگی ، آبرسان و مرطوب کننده
534,700 تومان
ژل کرم دور چشم ایستیال اون
ناموجود
برند: اون | Avene مدل: Avene YstheAl Eye & Lip Contour Cream
ژل کرم دور چشم ایستیال اون را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت ش..
ضد تیرگی و ضد چروک
107,000 تومان
شامپو شست و شوی پلک و مژه روزانه آکولاوا 100 میل شامپو شست و شوی پلک و مژه روزانه آکولاوا 100 میل
ناموجود
برند: آکولاوا | Oculava مدل: Oculava Daily Care Eyelids Cleansing Shampoo
شامپو شست و شوی پلک و مژه روزانه آکولاواشامپو شست و شوی پلک و مژه روزانه آکولاوا محصولی مناسب برای رفع آلودگی های روزانه از روی چشم است. همانطور که می دانید در طول روز چشم ها در برابر انواع آلودگی ها دارند و همین امر می تواند زمینه ساز بروز بیماریهای مختلفی چشمی شود. این شامپو می تواند این آلودگی ها..
پاک کننده آرایش و رفع آلودگی های روزانه از چشم
39,500 تومان
نمایش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)
ناحیه مصرف

تمام محصولات پوستی اعم از آب رسان، ضد چروک و ... برای مصرف در ناحیه خاصی طراحی و تولید شده اند. البته برخی از این محصولات چند کاره هستند و به طور مثال مرطوب کننده صورت و دور چشم می باشند.

بنابراین ناحیه مصرف قید شده در محصولات مسئله مهمی است که شما عزیزان هنگام خرید باید با توجه به نیازتان آن را انتخاب کنید.