Menu
Your Cart

مژه و ابرو


تقویت مژه و ابرو

نقش مژه و ابرو ها در صورت افراد بسیار بیشتر از نقش زیبایی است که برای ظاهر ایجاد می کند. ابروها در واقع بک رشته از موهای نازک است که در بالای چشم ها برای محافظت از چشم ها قرار دارد. وظیفه ابروها جلوگیری از ورد آب و عرق به دروم چشم ها است. 

همچنین ابروها علاوه بر نقش محافظتی که برای چشم ها دارند، می توانند حالات صورت و احساسات را منتقل کنند. ابروها اظهارات را اغراق می کنند.

حتی در کارتون ها، یک خط ساده بالاتر از چشم ها برای نشان دادن عصبانیت، ترس، یا غافلگیری در صورت وجود دارد. 

مژه ها نیز یکی از اجزای مهم برای چشم ها محسوب می شوند. مژه ها از ورود رطوبت، عرق، گرد و غبار و خاک به چشم ها جلوگیری می کنند. 

اگر چیزی بیش از حد به صورت یا چشم ها نزدیک شود، مژه های حساس می توانند آن ها را حس کرده و شما را به خطر احتمالی آگاه کنند. چنین خطراتی ممکن است شامل ذرات در هوا یا حشرات کوچک باشد. مژه ها به پلک ها زمانی که نیاز به بسته شدن برای حفاظت از چشم ها دارند کمک می کند.

راه های مراقبت از مژه و ابرو

در بالا از اهمیت مژه ها و ابروها صحبت شد با توجه به اهمیت نقشی که برای صورت ایفا می کنند، مراقبت و رسیدگی به آن ها از اهیمت بالایی برخوردار است.

نکاتی که برای سلامت مژه ها باید رعایت شود عبارتند از:

شست و شوی مژه ها با شوینده مخصوص برای رفع آلودگی ها از روی مژه

هنگام استفاده از دستگاه های فر کننده های مژه از فشار بیش از اندازه به مژه ها خودداری نمایید.

از محلول های روغنی و دوفاز پاک کننده آرایش چشم برای پاک کردن چشم ها استفاده نمایید.

برای مرطوب کردن مژه ها از وازلین استفاده نمایید. .ازلین علاوه بر نرم کردن مژه ها از ریزش جلوگیری می کند و باعث رشد آن ها می شود.

اگر از ریمل زیاد استفاده می کنید، ریمل خود را هر دو تا سه ماه یک بار تعویض نماییید. این کار از بروز عفونت به چشم ها جلوگیری می نماید.

عدم استفاده از مژه مصنوعی و یا چسب مژه های غیر استاندارد.

عدم استفاده از اپیلاسیون در اطراف پلک و نزدیک به مژه ها

دلایل ریزش مژه ها و ابروها

استفاده از لوازم آرایشی: استفاده بیش از حد مانند ریمل ها و یا مداد ابروهای غیر استاندارد و با کیفیت کم باعث ضعیف شدن مژه ها و ابروها شده واگر شست و شو بهدرستی و مرتب انجام نشود این عمل باعث ریزش می شود.

داشتن استرس و تغذیه نامناسب: که نوسانات هورمون کورتیزول می‌تواند منجر به ریزش ابروها و مژه‌ها شود. البته این نوع ریزش فقط به مژه و ابرو محدود نیست و حتی ممکن است موهای سر شما شروع به ریزش کنند.

اختلال کندن و سواس مژه و ابرو: افرادی که به این اختلال مبتلا هستند، نیازی غیرقابل مقاومت به کشیدن و کندن موهای خود از سر، مژه‌ها و ابروها دارند و بنابراین عملی کردن راهکارهای پرپشت شدن مژه و ابرو در این افراد سخت‌تر به نظر می‌رسد. از این رو لازم است افراد مبتلا حتما به پزشک مراجعه کرده و اقدام به رفتاردرمانی و در بعضی موارد دارودرمانی کنند.

مشکلات پوستی و مشکلات غدد تیروئید: بیماری پوستی سبوریت باعث شده که ریشه ابروها و مژه ها سست و دچار ریزش شود. از طرفی بیماری تیروئید چون یک نوع اختلال هورمونی محسوب می شود بر روی ریزش موها اثر گذار است.

تقویت کننده های مژه و ابرو

ریزش موی سر، ابرو و مژه یکی از بزرگترین دغدغه‌های اصلی خانم‌ها و آقایان است که اگر در اولین فرصت به آن رسیدگی نشود ممکن است برای شما هزینه‌های اضافی و زیادی را در پی داشته باشد.

در نتیجه شما می‌توانید برای رسیدگی به ریزش مژه و ابرو خود با صرف هزینه‌های کم و مقرون به صرفه از شر کم حجمی و کم ‌پشتی موهای خود رها شوید. اما گاهی سوال پیش می‌آید که بهترین روش برای حجم‌ دهی و بازگشت موهای مژه و ابرو چیست؟ 

بهترین راه و در واقع کم هزینه ترین راهکار برای تقویت مژه و ابروها استفاده از محلول های تقویت کننده مژه و ابرو است. که می تواند به صورت یک محصول دوکاره یعنی هم تقویت کننده ابرو و هم تقویت کننده مژه باشد، ویا می تواند فقط بعنوان تقویت کننده تک کاره باشد و صرفا برای مژه و یا ابرو باشد.

سرم های تقویت کننده مژه و ابرو دارای ترکیبات روغنی و ویتامینه جهت تقویت ریشه و ساقه مژه است که می تواند باعث استحکام اتصال مؤه به پلک ها شود و از ریزش جلوگیری نماید.

از طرفی برخی دیگر از تقویت کننده های مژه و ابرو باعث ضخیم شدن تار مو می شود که د رحجم دهی به مژه ها موثر است.

ترکیبات ویتامینه درون این سرم ها باعث افزایش رشد مژه و ابروها شده و ظاهری زیبا برای چشم ها و صورت به وجود آورند.

روش های خانگی تقویت ابرو و مژه

مهم ‌ترین دلیل ریزش مژه‌ها دهیدراته شدن آن‌هاست. بنابراین لازم است همانطور که از پوست و موهای خود مراقبت می‌کنید، مژه‌های‌تان را هم آبرسانی کنید. 

استفاده از ژل آلوئه ورا، ویتامین E ، برس کشیدن مژه ها، ماساژ دادن پلک ها و ابروها، استفاده از چای سبز، روغن نارگیل، ترکیباتی هستند که درسلامت و آبرسانی کردن موها بسیار موثر و مفید هستند.

سوالات پرتکرار درباره مژه و ابرو

آیا تقویت کننده های مژه و ابرو موثراند؟

استفاده مرتب و مکرر از تقویت کننده ها به آبرسانی کردن مژه و ابروها کمک می کند و هر زمان که دهیراتگی به وجود نیاید ریزش قطع می شود.

همچنین استفاده از تقویت کننده استاندارد و موثر بی تاثیر نیست.

پرپشت شدن مژه و ابرو چقدر طول می‌کشد؟

به طور متوسط 4 تا 8 هفته برای پرپشت شدن مژه و 6 تا 8 هفته برای رشد مجدد ابروها زمان لازم است. پس استفاده منظم د ر دوره درمان بسیاربا اهمیت است.

آیا سرم های تقویت کننده مژه باعث حجم دهی به مژه ها می شود؟

بسیاری از این سرم ها دارای ترکیباتی جهت جلوگیری از ریزش و افزایش رشد بیشتر مژه و ابروها هستند. اما برخی دیگر از این محلول های تقویتی به دلیل داشتن ترکیبات دیگر در افزایش ضخامت مژه و تار موی ابرو موثرند.

قیمت و خرید بهترین تقویت مژه و ابرو

داروخانه آنلاین با ارائه بهترین تقویت کننده مژه و ابرواستاندارد تا حدود زیادی توانسته است در معرفی و ارزیابی سرم های تقویت کننده مژه و ابرو منطبق با موی شما مشاوره های ارزنده ای به شما ارئه دهد.

همچنین داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر راجب سرم های تقویت کننده مژه و ابرو می توانید به مجله داروخانه آنلاین سربزنید:

آیا پس از ریزش مژه، مژه مجددا رشد می کند؟شامپو شستشوی پلک و مژه آرگوسول | پاک کننده پلک و مژه شامپو شستشوی پلک و مژه آرگوسول | پاک کننده پلک و مژه
-15 %
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Argusol Eyelids And Eyelashes Cleansing Shampoo
شامپو شستشوی پلک و مژه آرگوسولشامپو شست و شوی پلک و مژه آرگوسول محصولی برای  شست وشوی چشم های افرادی که از لنز های تماسی استفاده می نمایند و یا برای زدودن آلودگی محیطی و گرد و غبار از روی پلک و مژه استفاده می شود. همچنین این شامپو برای پاک کردن آرایش چشم ها نیز کاربرد دارد.با توجه به اهمیت و حس..
37,230 تومان 43,800 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Argusol Eyelids And Eyelashes Cleansing Pad 14 pads
پد پاک کننده پلک و مژه آرگوسولپد چشمی آرگوسول محصولی است چندکاره برای  پاک کردن پوست اطراف چشم استفاده می شود. این پد تخصصی توسط شرکت کیمیا کالای رازی در بسته‌های ۱۴ عددی تولید و به بازار عرضه می شود. این پد چشمی علاوه بر اینکه پاک کننده آرایش و آلودگی های چشم است می تواند به عنوان کمپرس آب گرم..
35,800 تومان
برند: سریتا | Cerita مدل: Cerita Eyelash Lotion 7 ml
محلول تقویت مژه سریتامحلول تقویت کننده مژه سریتا، یکی از پرفروش ترین محصولات تقویت و افزایش رشد مژه است که باعث ایجاد ضخامت  در مژه‌ها می‌شود. ترکیبات موجود در فرمولاسیون این محصول، رشد مجدد مژه های ریخته شده را تحریک کرده و فولیکول‌های مژه را تقویت می‌کند.این محصول به دلیل داشتن ویتامین E ..
295,000 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Argusol Eyelids And Eyelashes Cleansing Foam
فوم شستشو پلک و مژه آرگوسول فوم شستشو  پلک و مژه آرگوسول  محصولی مناسب برای شستشو پلک ها و مژه است. در این فوم از مواد موثره ای نظیر روغن درخت چای و عصاره بابونه استفاده شده است و همین امر اثربخشی این فوم را افزایش داده است. این فوم آلودگی های محیطی را از روی چشم می شوید و به حفظ سلامت چشم..
42,200 تومان
برند: دافی | Dafi مدل: Dafi Eye Makeup Remover Wipes box
دستمال مرطوب چشم پاک کن دافیدستمال مرطوب چشم پاک کن دافی شامل پدهای اماده و آغشته به محلول پاک کننده آرایش در بسته بندی قوطی شکل است. این چشم پاک کن به دلیل داشتن ترکیبات گیاهی مانند روغن جوانه گندم، عصاره آلوئه ورا و شکوفه های گیلاس، علاوه بر اینکه آرایش چشم ها حتی آرایش های ضد آب را پاک می کند باع..
27,000 تومان
برند: الیس | Elis مدل: Elis Rosemary Oral Drop 30 ml
لوسیون موضعی رزماری الیسلوسیون موضعی رزماری الیس محصولی مناسب برای تقویت موی سر است. این لوسیون حاوی عصاره طبیعی رزماری است و همین امر آن را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. از این لوسیون می توان برای جلوگیری از ریزش موی سر نیز استفاده کرد. لوسیون الیس شوره سر را از بین می برد و به ارتقا سلامتی موی..
39,000 تومان
برند: بلفامد | Belphamed مدل: Belphamed Foam Cleanser For Extension Eyes
فوم پاک کننده آرایش چشم بلفامدفوم پاک کننده آرایش چشم بلفامد اولین محصول تخصصی برای مژه های اکستنشن می باشد. این فوم پاک کننده مورد تایید چشم پزشکان و مرکز تحقیقات پوست و مو می باشد و می توانید با خیال راحت از آن استفاده نمایید. این فوم احتیاجی به شستشو ندارد و به بهترین شکل مژه ها را از آرایش و چرب..
65,000 تومان
برند: کریستین برتون | christian berton مدل: Christian Breton Eyelash Builder
 سرم تقویت کننده مژه کریستین برتونسرم تقویت کننده مژه کریستن برتون،  بازسازی کننده، تقویت کننده و محافظت کننده مژه است که دارای بافتی سبک، شفاف و نرم بوده و مصرف روزانه آن موجب افزایش طول و تراکم مژه ها می گردد. از این محصول جهت تقویت ابروها نیز می توان استفاده کرد.دلایل ریزش مژه چیست؟مژه ..
3,737,900 تومان
برند: اکسیلیا | Excilia مدل: Excilia Bimatoprost Ophthalmic Topical Solution 3ml
محلول تقویت کننده مژه اکسیلیامحلول تقویت کننده مژه اکسیلیا بدلیل وجود بیماتوپروست باعث تقویت مژه های شما می شود. این محلول با تغذیه و تحریک فولیکول های مژه ها باعث تسریع رشد مژه ها و بلند تر شدن آنها می شود. این محصول همچنین رنگدانه های مژه را تقویت کرده و باعث مشکی تر و پر تر شدن مژه های شما می شود..
310,000 تومان
سرم تقویت کننده ابرو و مژه ام تو بیوتی | 8 میلی | براق کننده و حالت دهنده مژه و ابرو سرم تقویت کننده ابرو و مژه ام تو بیوتی | 8 میلی | براق کننده و حالت دهنده مژه و ابرو
ناموجود
برند: ام تو بیوتی | M2 Beaute مدل: M2 BEAUTE Eyezone Conditioning Care Complex
برخی از افراد در مورد اهمیت ابروها در زیبایی اطلاعاتی ندارند. ابرو با اینکه زیاد مورد توجه افراد قرار نمی گیرد اما می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی چهره ی  آنها داشته باشد. هرگونه اشتباهی در مورد آن، می تواند آسیب جدی به زیبایی چهره بزند.مي‌گويند چشم‌ها دريچه‌اي به روحند. اگر اين طور باشد بايد..
567,000 تومان
سرم تقویت مژه کیارا آمبرا | 6 میلی | افزایش بیش از 45% تعداد مژه ها
ناموجود
برند: کیارا آمبرا|chiara Ambra مدل: Chiara Ambra Eyelash Serum 6 ml
سرم تقویت مژه کیارا آمبرسرم مژه کیارا آمبر رشد مژه را به صورت طبیعی افزایش می دهد.  بدین ترتیب که با افزایش رشد بایولوژیکی مو، بعد از 4 هفته مژه ها بلندتر، پرتر و ضخیم تر می شوند. این افزایش از طریق مسیر طبیعی رشد مو انجام می شود. شما می توانید از سرم رشد کیارا آمبر برای افزایش رشد ابروهای..
955,000 تومان
سرم تقویت مژه سینره | 4 میلی | کنترل ریزش و تقویت مژه
ناموجود
برند: سینره | Cinere مدل: Cinere Eyelash Growth Serum 4 ml
سرم تقویت مژه سینرهاگر به دنبال محصول مناسبی برای افزایش رشد مژه های خود هستید سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره می تواند انتخاب اول‌تان باشد. سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره حاوی میریستوئیل پنتاپپتاید 17 است که فعال ترین ماده شناخته شده پپتیدی می باشد. این ماده باعث می گردد تا مژه ها مدت ز..
100,000 تومان
ریمل وی ال ماوالا | 10 میلی - مشکی | تقویت کننده و بلند کننده و حجم دهنده مژه ریمل وی ال ماوالا | 10 میلی - مشکی | تقویت کننده و بلند کننده و حجم دهنده مژه
ناموجود
برند: ماوالا | Mavala مدل: Mavala VL Mascara Volume & Length 10ml
ریمل وی ال ماوالا:این ریمل(ماسکارا وی ال) ماوالا بسیار کاربردی طراحی شده است و ارگونومی بکار رفته در طراحی آن برای تسهیل در استفاده، بسیار مناسب است. تاثیر چشمگیر و بسزایی در زیبایی آرایش چشمان شما خواهد داشت. همچنین در افزایش طول و حجم مژه‌ها ابزار قدرتمندی برای شما می‌تواند بشمار بیاید. این محصول،..
126,500 تومان
ریمل سه کاره کوئیک چنج ام تو بیوتی | 6 میل | تقویت کننده و حالت دهنده مژه ریمل سه کاره کوئیک چنج ام تو بیوتی | 6 میل | تقویت کننده و حالت دهنده مژه
ناموجود
برند: ام تو بیوتی | M2 Beaute مدل: M2 Beaute Quick Change Artists 3 Looks Black Nano Mascara
بدون تردید داشتن مژه های پُر پشت در زیبایی چهره ی انسان اهمیت فوق العاده ای دارد.بسیاری از خانم ها عادت به استفاده از ریمل دارند وزمانی که از این  ماده آرایشی استفاده نمی کنند احساس خوبی ندارند.ولی مراقبت از مژه ها و تقویت کردن آنها برای زیباتر شدن و سلامت چشمها  اهمیت بسزایی دارد.مت..
410,000 تومان
ریمل آی لایت کرمی ماوالا | 10 میلی - مشکی | تقویت کننده و حجم دهنده مژه ریمل آی لایت کرمی ماوالا | 10 میلی - مشکی | تقویت کننده و حجم دهنده مژه
ناموجود
برند: ماوالا | Mavala مدل: Mavala Eye Lite Division Creamy Black Mascara 10ml
ریمل آی لایت کرمی بلک ماوالا:این ریمل(ماسکارا) ماوالا بسیار کاربردی طراحی شده است و ارگونومی بکار رفته در طراحی آن برای تسهیل در استفاده، بسیار مناسب است. تاثی چشمگیر و بسزایی در زیبایی آرایش چشمان شما خواهد داشت. همچنین در افزایش طول و حجم مژه‌ها ابزار قدرتمندی برای شما می‌تواند بشمار بیاید. این مح..
126,500 تومان
ریمل آی لایت بلک ماوالا | 10 میلی - مشکی | ضد آب، تقویت کننده و حجم دهنده مژه ریمل آی لایت بلک ماوالا | 10 میلی - مشکی | ضد آب، تقویت کننده و حجم دهنده مژه
ناموجود
برند: ماوالا | Mavala مدل: Mavala Eye Lite Division Black Mascara 10ml
ریمل آی لایت بلک ماوالا بدون تردید داشتن مژه های پُر پشت در زیبایی چهره ی انسان اهمیت فوق العاده ای دارد.بسیاری از خانم ها عادت به استفاده از ریمل دارند وزمانی که از این  ماده آرایشی استفاده نمی کنند احساس خوبی ندارند.ولی مراقبت از مژه ها و تقویت کردن آنها برای زیباتر شدن و سلامت چشمها ..
111,000 تومان
نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)