منوی داروخانه
Your Cart

قرص جوشان انرژی یوروویتال 20 عددی

قرص جوشان انرژی یوروویتال 20 عددی
قرص جوشان انرژی یوروویتال 20 عددی

 

قرص جوشان انرژی یوروویتال 20 عددی

قرص جوشان انرژی یوروویتال مکملی مناسب برای افزایش توان جسمی است. این قرص حاوی مواد موثره ای نظیر کافئین، ویتامین های گروه ب و تائورین است که می تواند به کاهش خستگی کمک کند و نقش موثری در بهبود عملکرد فردی و اجتماعی داشته باشد. توصیه می شود روزانه یک عدد از این مکمل جهت بالا بردن توان بدن مصرف شود. 

مصرف قرص جوشان انرژی و قهوه

شرکت سازنده اعلام کرده است با توجه به این موضوع که قرص انرژی یوروویتال حاوی کافئین است، مصرف مقادیر دیگر کافئین به صورت قهوه و یا مکمل های دیگر می تواند باعث افزایش کافئین در بدن شود و این کارخطر مسمومیت را به همراه دارد. به همین دلیل، توصیه می شود زمانی که از این قرص استفاده می کنید، قهوه ننوشید. 

 

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

 
113,360 تومان
102,024 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 10% -
  • موجودی: موجود
  • مدل: eurho-vital-energie
  • بارکد محصول: 6260661801529
  • کد انبار: 939222

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

بهترین زمان مصرف این مکمل صبح و قبل از تمرین های ورزشی است که اختلال در خواب ایجاد نکند .

کافئین، از طریق چربی سوزی در کاهش وزن موثر است. این ماده با افزایش متابولیسم و لیپولیز (شکسته شدن چربی) و افزایش ترموژنز (افزایش حرارت بدن) اثرات خود بر چربی سوزی را اعمال می‌کند. همچنین اثرات کافئین بر کاهش اشتها با تاثیر بر تخلیه معده و هورمون‌های اشتها، نیز گزارش شده‌است که در این مورد، نیاز به بررسی‌های بیشتر وجود دارد.


این محصول تحت لیسانس کارخانه Euro OTC Pharma GmbH آلمان در کارخانه پرارین پارس در ایران تولید شده است و شرکت حکیمان طب کار دارنده پروانه ساخت این محصول می باشد.