منوی داروخانه
Your Cart

پودر مایولین اولوشن مایوژنیکس 1824 گرمی

افزایش ماهیچه و چربی سوزی، حاوی پروتئین
پودر مایولین اولوشن مایوژنیکس 1824 گرمی
پودر مایولین اولوشن مایوژنیکس 1824 گرمی
ناموجود
پودر مایولین اولوشن مایوژنیکس 1824 گرمی
پودر مایولین اولوشن مایوژنیکس 1824 گرمی
پودر مایولین اولوشن مایوژنیکس 1824 گرمی

پودر مایولین اولوشن مایوژنیکس

مایولین اولوشن مایوژنیکس با بهره‌مندی از فناوری پیشرفته ترکیب پروتئین‌های ایزوله کند و سریع و ترکیب آن‌ها با فیبر، دانه کتان، پروبیوتیک‌ها و آنزیم‌های گوارشی، استاندارد جدیدی را برای محصولات ایجاد کرده است. نتیجه این امر محصولی با قند پایین می‌باشد، که همواره نیازهای پروتئینی بدن را برآورده می‌سازد.این محصول سرشار از مواد با کیفیتی بوده که بسیاری از ورزشکاران و افرادی که قصد تقویت سلامتی و تناسب اندام خود را، از طریق رژیم غذایی دارند به دنبال آن هستند.مایولین ایولوشن،تنها با يک گرم شکر!تنها وی رژیمی با 6 گرم فیبر محلول و نامحلول، بهترین انتخاب برای دستیابی به نهایت تفکیک عضلانی.۷۵ درصد شکر کمتر، ۲۵ درصد کربوهيدرات کمتر!اولين گام براي شروع يک رژيم غذايي با هدف کاهش ذخاير چربی بدن، کاهش ۲۵ درصدی کربوهيدرات در مرحله نخست و حذف مواد قندی از رژيم غذايی می باشد. اين دقيقا همان کاری است که براي ساخت MYOLEAN EVOLUTION انجام شده است.

کمک به تفکیک عضلانی و چربی سوزی

مایولین ایولوشن بهترين ترکيب از پروتئين را با پيشرفته ترين فناوری روز دنيا در اختيار شما قرار می دهد، تنها با يک گرم شکر!این مکمل بهترين انتخاب براي دوران رژيم و دستيابی به نهايت تفکيک عضلانی و چربي سوزی می باشد.Pentaprotein : ترکيب از 5 نوع پروتئين با سرعت جذب متفاوت. پروتئين ايزوله و کنستانتره آب پنير، پروتئين شير (وي + کازئين) و پروتئين سفيده تخم مرغ (آلبومين)، با سرعت جذب متفاوت براي دستيابی به حداکثر مقدار پروتئين و آمينو اسيدهاي ضروری و غير ضروری در زمان های تعيين شده با هدف جلوگيري از تخريب عضلات و رشد و توسعه بافت عضلانی در دوران رژيم می باشد .

ترکیبات به کار رفته در این مکمل 

  • کربوهيدرات و فيبرهاي ترکيبی: بکارگيري منابع کربوهيدرات با شاخص گليسمی پايين، در کنار ترکيبی از فيبرهای طبيعی محلول و نامحلول باعث شده تا مایولین ایولوشن به يک مکمل رژيمی تبديل شود. فيبرهاي محلول و نامحلول با آهسته کردن فرايند هضم، احساس سيری طولانی مدت را براي شما فراهم می کنند.آنزيم هاي هضم: با اضافه شدن پروبيوتيک ها و آنزيم هاي هضم ، تضمين کننده سلامت سيستم گوارش در دوران رژيم خواهد بود.
  • اسيدهای چرب ضروری و ويتامين ها: اسيدهای چرب ضروری دارای خواص ضد التهابی و چربی سوزی می باشند.مایولین ایولوشن حاوي ترکيب فوق العاده از اسيدهای چرب ضروری همچون GLA, CLA و اسيد لينولئيک (ALA , EPA ,DHA) مي باشد.
  • ويتامين و مواد معدنی: به اين ترکيب فوق العاده، طيف وسيعی از ويتامين ها و مواد معدنی افزوده شده تا نياز شما را از مصرف روزانه قرص هاي ويتامين برطرف سازد.

MYOLEAN EVOLUTION مايوژنيکس يک مکمل واقعی است!

با ترکيب فوق العاده از پروتئين ها،کربوهيدرات و فيبرهاي ترکيبی در کنار اسيدهاي چرب ضروری و طيف وسيعی از ويتامين ها با طعمي جادويی، که تا به امروز تجربه نکرده ايد.این محصول حاوی فرمول 50/50 Sustained Release Tru-Blend می‌باشد که شامل ½ پروتئین وی ایزوله آنابولیک و ½ پروتئین دیرجذب آنتی کاتابولیک می‌باشد. مصرف محصولی حاوی پروتئین‌های دیرجذب و سریع الجذب منجر به جریان مداوم آمینواسیدها در خون می‌گردد. پروتئین‌های کند برای مواقعی نظیر شب مناسب هستند زیرا بدن تا صبح هیچ ماده غذایی دریافت نمی‌کند.Myolean را به عنوان میان وعده، جایگزین غذا یا پروتئین بازیابی در شب مصرف نموده و اجازه دهید بدن شما یک تغییر و تحول اساسی را تجربه کند.


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
265,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 265000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Myogenix Myolean Evolution
  • بارکد محصول: 680269444014
سوالات متداول

بله! استفاده از این پودر نقش بسیار مهمی در حفظ ساختار عضلات دارد.

بله! شما می توانید در عرض 2 تا 3 هفته اثرات این پودر را در بدن مشاهده کنید.

روزانه مجاز به مصرف یک پیمانه از این پودر هستید.

کد تخفیف خوش آمد گویی