منوی داروخانه
Your Cart

نرم کننده ترمیم کننده نیوآ 200 میلی

نرم کننده ترمیم کننده نیوآ  200 میلی
ناموجود
نرم کننده ترمیم کننده نیوآ 200 میلی

نرم کننده ترمیم کننده نیوآ

نرم کننده مو محصولاتی هستند که در حمام بعد از شامپو کردن، برای نرم کردن موها استفاده می شوند.برای خنثی کردن الکتریسیته ساکن مو پس از شامپو این فراورده بر روی ساقه موهامالیده می شوند تا از وز شدن مو (fly away) جلوگیری شود، این مواد پس از استفاده باید آبکشی (rins off) شوند.
فراورده های حالت دهنده مو دو دسته هستند:

:Rinse out

دسته اول که بعد از شامپو زدن استفاده می شوند و قبل از خشک کردن نیاز به آبکشی دارند. اصولا هرچه مو خشک تر باشد (منظور طبیعت مو است نه خیس یا تر بودن آن) نیاز بیشتری به حالت دهنده دارد. به طوری که برای موهای خیلی خشک و آسیب دیده از حالت دهنده های با نفوذ عمقی (Deep penetrating) استفاده می شود که به داخل کوتیکول نفوذ می کند.

:Leave on

دسته دوم که نیاز به آبکشی ندارند. و می توانند تا دفعه بعد که شامپو زدن انجام می شود روی مو باقی بمانند. فرق این دو حالت دهنده در این است که حالت دهنده های Rinse-out آبکشی می شوند و مقدار ناچیزی از آن روی مو می ماند ولی حالت دهنده های  Leave-on باید به طور کامل روی موها بماند. دقت کنید تنها مقدار اندکی (Trace)  از حالت دهنده نوع اول باید روی مو باقی بماند. بنابراین در آبکشی این فراورده زیاده روی نکنید.بيروني‌ ترين لايه تنه مو را کوتيکول تشکيل مي‌ دهد و نماي ظاهري موها به سلامت و يک‌ دست بودن اين لايه بستگي دارد. خصوصياتي مثل نرمي، شفافيت، انعطاف‌پذيري و غيره به طور عمده به اين لايه بستگي دارد.نرم‌ کننده‌ هاي مو سبب تاثير روي سطح خارجي مو مي‌شوند. شفافيت مو در نتيجه انعکاس نور در سطح هر يک از موهاست و اگر اين سطح دچار آسيب شود، در اثر کاهش اين انعکاس، شفافيت مو کم مي‌شود. با آسيب ديدن سطح مو در تنه آن، شارژ‌هاي الکترواستاتيک ايجاد مي‌شود که موجب دور شدن موها از هم شده و شانه کردن و مرتب کردن آنها مشکل مي‌شود. لطافت و صافي مو به دليل يک دست بودن و نظمي است که در کوتيکول مو وجود دارد. کوتيکول سالم و طبيعي داراي نظم ظاهري مشابه سلول‌هاي چيده شده روي سقف خانه‌هاست.
 در صورت آسيب رسيدن به اين کوتيکول، سطح مو خراب و نامنظم شده و مو حالت خشن پيدا مي کند. لذا شاهد کدر شدن و حتي شکستن و دو شاخه شدن انتهاي مو (موخوره) خواهيم بود.

نرم کننده ترمیم کننده نیوآ:

موهای رنگ شده اغلب به دلیل اثراتی که رنگ مو بر روی آن ها می گذارند خشک و بی حالت می شوند. برای از بین بردن بی حالتی و خشکی استفاده از محصولات درمانی مو می تواند اثر خوبی داشته باشد.نرم کننده اینتنس ریپر (ترمیم فشرده)، با پروتئین های مفید، روغن های طبیعی و سیستم BIOSOFT: موها را عمیقا بازسازی کرده درخشش را به آن ها بازمی گرداند. بدون آن که موها را سنگین کند شانه کردن شان را تسهیل می کند. موخوره و شکنندگی را کاهش می دهد.

 نرم کننده ترمیم کننده نیوآرا از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
12,600 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 12600
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: NIVEA Intense Repair Dry And Dameged Conditioner
  • بارکد محصول: 695584712546

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید