منو
سبد خرید شما

شامپو سبوفن بایول 200 میلی

تنظیم کننده چربی سر و ضد عفونی کننده مو
شامپو سبوفن بایول 200 میلی
ناموجود

- بازگشت درخشندگي و شفافيت مو ، ضد عفوني كننده و ضد محرك
- جلوگيري از ريزش چربي درطول ساقه مو
- كاهش نياز به شستشوي مداوم
- حاوي عوامل نگهدارنده و پاك كننده ملايم گياهي
- ضد عفونی کننده با رایحه مطبوع

- مناسب برای موهای نرمال تا چرب


ابتدا مقداری از شامپو را روی موی خیس ماساژ دهید ، اجازه دهید شامپو 2 الی 3 دقیقه روی سر بماند و سپس با آب بشویید.


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
89,700 تومان
توضیحات

ویژگی موهای چرب

موهای چرب، کثیف و چسبان واقعا ناخوشایند هستند و شستشوی مرتب آنها هم از سوی افراد طبیعی ترین واکنش می باشد ولی حتی شستشوی زیاد هم راه چاره مناسبی برای حل این مشکل نیست.

اگر موهای شما چرب است به دلیل بیش فعال بودن غدد سباسه است. فعالیت طبیعی این غده ها، ترشح لایه ای از چربی را برای حفاظت از پوست شما در مقابل تهاجمات ایجاد می کند. زمانی که این ترشح بیش از حد و از کنترل خارج شود موهای شما بیش از حد چرب می شوند. شما باید با توجه به نوع پوست خود شامپوی یا شوینده مناسب را پیدا کنید. بسیار گفته شده که بهترین راه حل برای موهای چرب، استفاده از شامپو است. ولی باید بدانید که شامپو ها هم مانند محصولات دیگر غدد سباسه را بیش از حد تحریک نکنند. بهتر است برای شستشوی روزانه موهای خود از شامپویی با PH خنثی استفاده کنید.

شامپو سبوفن بایول، ترشح غدد  چربی (سباسه) را در کف سر کنترل و با حفظ میکروب های طبیعی پوست، درخشندگی و شفافیت موها را برای شما به ارمغان می آورد. این شامپو ضد عفونی کننده و ضد محرک پوست سر بوده و از ریزش چربی در طول ساقه مو جلوگیری می کند. این شامپو حاوی عوامل نگهدارنده و پاک کننده ملایم گیاهی است و نیاز به شستشو مداوم را کاهش می دهد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید