منوی داروخانه
Your Cart

سرم تقویت کننده ابرو ام 2 بیوتی 5 میل

تحریک ریشه های مو، بهبود رشد و ترمیم ابرو
سرم تقویت کننده ابرو ام 2 بیوتی 5 میل
سرم تقویت کننده ابرو ام 2 بیوتی 5 میل
سرم تقویت کننده ابرو ام 2 بیوتی 5 میل
ناموجود
سرم تقویت کننده ابرو ام 2 بیوتی 5 میل
سرم تقویت کننده ابرو ام 2 بیوتی 5 میل
سرم تقویت کننده ابرو ام 2 بیوتی 5 میل
سرم تقویت کننده ابرو ام 2 بیوتی 5 میل

برخی از افراد در مورد اهمیت ابروها در زیبایی اطلاعاتی ندارند. ابرو با اینکه زیاد مورد توجه افراد قرار نمی گیرد اما می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی چهره ی  آنها داشته باشد. هرگونه اشتباهی در مورد آن، می تواند آسیب جدی به زیبایی چهره بزند.

مي‌گويند چشم‌ها دريچه‌اي به روحند. اگر اين طور باشد بايد گفت، ابروها هم قاب اين دريچه هستند. اين به آن معناست كه ابروها نقشي مهم‌تر از حالت‌دادن به‌صورت دارند و مي‌توانند نشان‌دهنده قضاوت ديگران درباره چهره شما باشند. اينكه شما باهوش به‌نظر برسيد يا جسور بستگي به اين دارد كه چه مدل ابرويي داشته باشيد. ابروها كمك مي‌كنند چشم‌ها و صورت، قشنگي واقعي خودشان را بيشتر نشان دهند، البته درصورتي كه مرتب و فرم گرفته باشند. با حركت ابرو و چشم مي‌توانيد احساس خودتان را نيز ابراز كنيد. حالت ابرو و حتي بالا و پايين كردن آن بيانگر هزاران معني است. در واقع ابرو مي‌تواند علاوه بر كمك به سلامت، كاركردهاي زيادي در فرهنگ، زيبايي و ارتباطات غيركلامي داشته باشد.

ابروها یکی از عناصر اصلی صورت هستند که گاه نادیده گرفته می‌شوند. ابرو ساختار صورت را شکل می‌دهد و به آن تعادل می‌بخشد. ابرو می‌تواند صورت را لاغر یا چاق تر نشان دهد. و یا حتی فردی را پیر یا جوان تر جلوه دهد. از آنجا که شکل صورت هر فرد با دیگری متفاوت است، لازم است هر کس مدل مناسب ابرو را برای صورت خود پیدا کند.

از مصرف  محصولات مختلف مانند لوسیون ها، ژل ها، ضد آفتابها و حتی مرطوب کننده ها در اطراف ابروهای خود خودداری کنید. این مواد می توانند به ابروهای شما نفوذ کنندو در اثر گذشت زمان، باعث ریزش موهای آن شوند. البته در برخی از موارد چنین محصولاتی می تواند مانع از رشد صحیح موهای ابرو گردد. همه ی ما با ابروهای خود مانند پوست صورت رفتار می کنیم در حالیکه اینگونه نیست. افرادی که در مورد مصرف لوسیون ها و محصولات دیگر محتاط هستند، می توانند رشد بیشتری  را در ابروهای خود شاهد باشند.

ایجاد قوس بیش از حد در ابرو نمی تواند مناسب باشد. معمولا افراد کمتری به حالت دادن ابروها نیاز دارند. ابروهای بیشتر افراد نیاز چندانی به استفاده از قیچی ندارد.

بیشتر افراد فکر میکنند که ابروها باید با سوراخ بینی هماهنگ وهم ردیف باشد اما آنها نمی دانند که باید ابروهای خود را با قسمت بالایی بینی هماهنگ کنند. جدا کردن بیش از حد ابروها از یکدیگر می توانید ظاهر بدی به چهره ی شما ببخشد. بنابراین باید در مورد این موضوع آگاهی کافی را داشته باشید.

اکنون یکبار دیگر حق زندگی را به ابروهای خود بازگردانید، با استفاده از ترکیب فوق العاده MDN به اضافه عصاره منحصر به فرد و بسیار کمیاب مرجان های دریای سیاه، ریشه های آسیب دیده ابرو ( در اثر برداشتن زیاد یا روش های ناسالم زیبایی و یا بیماری) بار دیگر سربر می آورند و تجدید حیات پیدا می کنند. این فرمول بسیار قوی با تحریک ریشه های مو، باعث رشد و ترمیم و سلامت حداکثر ابروان شما شده و امکان تغییر شکل ابرو در اختیار شما می گذارد. حالا این شما هستید که تعیین می کنید شکل و ضخامت و پرپشتی ابرویتان به چه صورت باشد.

سرم رشد دهنده ابرو، با استفاده از ترکیب فوق العاده MDN به اضافه عصاره منحصر به فرد مرجان های دریای سیاه، باعث رشد طبیعی ابروهای شما شده و با تحریک ریشه های ابرو باعث رشد و ترمیم، پرپشت شدن و بلند شدن ابرو     می شود.نتایج اولیه بعد از گذشت ۴ تا ۶ هفته، بصورت ابروهایی ضخیم تر و تیره تر قابل رویت خواهد بود. سایر محصولات مراقبتی پوست را پس از طی زمان کوتاهی پس از جذب محصول می توان استفاده کرد.


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
1,596,000 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: M2 Beaute EyeBrow Renewing Serum 5ml

کد تخفیف خوش آمد گویی