منوی داروخانه
Your Cart

سرم ام 2 لش ام 2 بیوتی 5 میل

تسریع رشد مژه با تحریک ریشه های مژه برای رشد طبیعی
سرم ام 2 لش ام 2 بیوتی 5 میل
سرم ام 2 لش ام 2 بیوتی 5 میل
ناموجود
سرم ام 2 لش ام 2 بیوتی 5 میل
سرم ام 2 لش ام 2 بیوتی 5 میل
سرم ام 2 لش ام 2 بیوتی 5 میل

بدون تردید داشتن مژه های پُر پشت در زیبایی چهره ی انسان اهمیت فوق العاده ای دارد.

بسیاری از خانم ها عادت به استفاده از ریمل دارند وزمانی که از این  ماده آرایشی استفاده نمی کنند احساس خوبی ندارند.ولی مراقبت از مژه ها و تقویت کردن آنها برای زیباتر شدن و سلامت چشمها  اهمیت بسزایی دارد.متاسفانه مژه های بیچاره ما بسیار مورد ظلم واقع می شوند! ما آنها را با مقادیر زیادی مواد آریشی می پوشانیم، آنهارا با شیر پاک کن ها و دیگر پاک کننده های مواد آرایشی خمیده و خرد می کنیم و برخی اوقات یادمان می افتد که  آنها را با ترکیبات شیمیایی و مصنوعی مانند سرم ها تقویت کنیم. محافظت از مژه ها در برابر این آسیبها  باعث می شود که مژه های زیباتر و با دوام تری داشته باشیم.

مژه های پُر پشت بر زیبایی چشم ها افزوده و در کنار سایر عناصر صورت مانند ابروها، خط موی پیشانی، گونه، بینی، لب ها و چانه، تصویر منحصر به فردی به چهره ی انسان می بخشند. از طرفی فقدان مژه در ظاهر شخص تأثیر منفی می گذارد. شایان ذکر است که از نظر آناتومی نقش مژه ها در انسان و حیوانات حفاظت از چشم ها در برابر گرد و خاک است.

سرم های مژه که در داروخانه ها موجود هستند، طوری فرمول بندی شده اند که به رشد مژه ها کمک می کنند. انواع مختلفی از سرم های مخصوص مژه در بازار وجود دارد. برخی قیمت معقولی داشته و برخی نیز گرانقیمت هستند. سعی کنید از انواعی که حاوی روغنها و ترکیبات طبیعی هستند خریداری کنید.

این سرم راز زیبایی مژه ها با حجمی باورنکردنی است، که دارای ترکیبی متشکل از ذرات فعال کننده MDN است که با تحریک ریشه های مژه، باعث تسریع مراحل رشد طبیعی مژه ها شده و مژه هایی بلندتر، ضخیم تر و پرپشت تر را به ارمغان می آورد.

سرم فعال کننده و رشد دهنده مژه، محصولی بسیار موثر است که بر پایه ترکیب متشکل از ذرات فعال کننده MDN است که با تحریک ریشه های مژه باعث تسریع مراحل رشد طبیعی مژه ها شده و مژه هایی ضخیم تر، بلندتر و پرپشت تر را بعد از ۶ تا ۸ هفته به ارمغان می آورد.این محصول را روزی یکبار بر روی پوست تمیز و خشک بصورت خط چشم استفاده کنید. سایر محصولات مراقبتی پوست را پس از طی زمان کوتاهی پس از جذب محصول می توان استفاده کرد.


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
1,596,000 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: M2 Beaute M2 Lash Activating Serum 5ml

کد تخفیف خوش آمد گویی