Menu
Your Cart

پا

برند: آدور|Ador مدل: Ador Silicone Heel Pad
پد خار پاشنه سیلیکونی آدورپد خار پاشنه سیلیکونی آدور مناسب برای جلوگیری از ایجاد خار پاشنه در پا می باشد. استفاده از پد خار پاشنه آدور باعث می شود درد و خستگی پا از بین برود. در این پد از سیلیکون با دوچگالی متفاوت استفاده شده است تا فشار موضعی بر روی پاشنه توزیع شود. طراحی آناتومیکی این محصول به گون..
175,000 تومان
برند: آدور|Ador مدل: Ador Neoprene knee brace with open patella
زانوبند نئوپرنی با کشکک باز آدورزانوبند نئوپرنی با کشکک باز آدور مجهز به بندهای چسبی می باشد. این زانوبند با بندهای چسبی قابل تنظیم خود می تواند به خوبی در ناحیه زانو ایجاد فشار و گرمای موضعی کند و به این ترتیب باعث تسکین درد و حمایت از زانو گردد و همچنین نیروهای برشی و کششی را در این ناحیه کنترل کن..
425,000 تومان
برند: آدور|Ador مدل: Ador Jacquard elastic knee brace
زانوبند الاستیک ژاکارد آدورزانوبند الاستیک ژاکارد آدور حمایت کننده ای مناسب از ناحیه زانو می باشد. این زانو بند فشار مناسبی را بر ناحیه زانو ایجاد می کند و به این ترتیب از زانو حمایت می نماید. استفاده از زانوبند ژاکارد آدور باعث می شود با حفظ گرمای بدن، جریان خون در این ناحیه افزایش یابد و درد و الت..
110,000 تومان
برند: آدور|Ador مدل: Ador Varicose vein socks below the knee
جوراب واریس کف دار زیر زانو آدورجوراب واریس کف دار زیر زانو آدور با ایجاد فشار موضعی بر روی ناحیه زیر زانو باعث برگشت مایعات لنفاوی و خون از اندام تحتانی به سمت غدد لنفاوی و قلب می شود. این محصول بر روی سیاهرگ ها فشار موضعی ایجاد می کند و باعث بهبود گردش خون و کاهش تورم می گردد. فشاری که توسط این جو..
125,000 تومان
برند: آدور|Ador مدل: Ador Export Elastic Knee Brace
زانوبند الاستیک صادراتی آدورزانوبند الاستیک صادراتی آدور حمایت کاملی از ناحیه زانو ایجاد می کند. این محصول زانو و ساق پا را به طور همزمان با افزایش جریان خون گرم می نماید و باعث تسکین درد در این ناحیه می شود. استفاده از زانوبند الاستیک آدور با کاهش فشار موضعی و نیروهای کششی و برشی اطراف زانو به کاهش..
125,000 تومان