منوی داروخانه
Your Cart

کرم مرطوب کننده بالای 40 سال سینره 65 میل

مرطوب کننده بسیار قوی و دارای اثرات عمیق بادوام و طولانی | دارای شی باتر و روغن جوجوبا
کرم مرطوب کننده بالای 40 سال سینره 65 میل
کرم مرطوب کننده بالای 40 سال سینره 65 میل

کرم مرطوب کننده بالای 40 سال سینره 

کرم مرطوب کننده بالای 40 سال سینره محصولی مناسب برای حفظ رطوبت پوست است. این کرم دارای اثرات عمیق، بادوام و طولانی است و می تواند به حفظ لطافت و زیبایی پوست کمک کند. این کرم حاوی موادی است که می تواند جایگزین چربی و مواد حیاتی از دست رفته پوست شود و همین امر به زیبایی پوست کمک می کند. از اثرات دیگر کرم مرطوب کننده سینره می توان به بازسازی لایه هیدرولیپیک پوست اشاره کرد. 

آیا این کرم بر روی حیوانات تست شده است؟

شرکت سازنده اعلام کرده است هیچ گونه تست حیوانی بر روی این کرم انجام نشده است و به عبارت دیگر این کرم کرولتی فری است. در نتیجه، افرادی که به دنبال محصولات ویژه ای هستند و می خواهند به حقوق حیوانات احترام بگذارند، می توانند بدون هیچ گونه نگرانی از این کرم برای افزایش رطوبت، لطافت و زیبایی پوست خود استفاده نمایند.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد میدهد:

 
150,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 25200
  • موجودی: موجود
  • مدل: Cinere Intensive Moisturizing Cream +40
  • بارکد محصول: 6260374025281
  • کد انبار: 932940
سوالات متداول

کرم مرطوب کننده بالای 40 سال سینره به دلیل اینکه فاقد هرگونه مواد شیمیایی و پارابن می باشد و دارای ترکیبات طبیعی است سبب ایجاد حساسیت و عوارض نمی شود.

ابتدا پوست را با محصولات مناسب تمیز کنید. مقداری از کرم مرطوب کننده بالای 40 سال سینره را روی پوست صورت و گردن بمالید.


کرم مرطوب کننده بالای 40 سال سینره دارای شی باتر و روغن جوجوبا می باشد که سبب افزایش نرمی و لطافت پوست می شود. همچنین این کرم سرشار از اسیدهای چرب ضروری برای تغذیه و حفظ پوست از آثار سوء رادیکال های آزاد می باشد.

کرم مرطوب کننده بالای 40 سال سینره حاوی گلیکوپروتئین ها برای افزایش قدرت حفظ رطوبت در پوست می باشد. همچنین این کرم جایگزین چربی و مواد حیاتی از دست رفته پوست  می باشد و سبب بازسازی لایه هیدرولیپیک پوست می شود.

کد تخفیف خوش آمد گویی