منو
سبد خرید شما

مرطوب کننده آنتلیوس KA +SPF50 لاروش پوزای

مرطوب کننده و ضد آفتاب
مرطوب کننده آنتلیوس KA +SPF50 لاروش پوزای
ناموجود
 • ترکیبی از ضروری ترین مواد موثره (استفاده از ترکیبات ضروری و عدم استفاده از هرگونه ترکیب با پتانسیل ایجاد حساسیت)
 • بالاترین میزان تحمل پذیری برای پوست های حساس (آزمایش شده بر روی حساس ترین پوست ها)
 • حاوی آب درمانی – معدنی چشمه لاروش پوزای با خاصیت التیام بخشی و آنتی اکسیدان
 • آزمایش شده روی پوست های حساس و آتوپیک
 • حاوی غلظت بالای مواد موثره
 • فاقد مواد ایجاد کننده جوش
 • دارای +SPF۵۰ جهت محافظت روزانه پوست در برابر آسیب های اشعه های UV
 • مرطوب کننده ۲۴ ساعته مناسب برای پوست های خشک و خیلی خشک
 • مناسب پوست های خشک و دهیدراته در معرض آفتاب شدید
 • فاقد پارابن، عطر و مواد ایجاد کننده جوش
 • پایه مناسب برای آرایش
 • صبح ها روی پوست استفاده گردد.
 • از تماس آن با ناحیه دور چشم خودداری نمائید.

آب، C۱۲-۱۵ آلکیل بنزوات، گلیسرین، اتیل هگزیل سالسیلات، تیتانیوم دی اکسید (نانو)/ تیتانیوم دی اکسید، BSI- اتیل هگزیل اکسی فنول متوکسی فنول تریازین، بوتیل متوکسی دی بنزویل متان، الکل دنات، اتیل هگزیل تریازون، دای متیکون، اکتوکریلین، پنتیلن گلیکول، اسید استئاریک، پتاسیم ستیل فسفات، متیل متاکریلات کراسپلیمر، نایلون-۱۲، واکس سینتیک، هیدروکسید آلومینیوم، آمونیوم پلی آکریل دیمتیل تائورامید/ آمونیوم پلی آکریلویل دیمتیل تائورات، کاپریلیل گلیکول، دی سدیم EDTA، درومتریزول تری سیلوکسان، گلیسرین استئارات، روغن گلیسین سویا/ روغن سویا، هیدروکسی پروپیل متیل سلولز، ایزو پروپیل لائورویل سارکوسینات، اسید پالمیتیک، PEG-۱۰۰ استئارات، فنوکسی اتانول، استئاریل الکل، تری فتالیدین دی کامفور اسید سولفنیک، تری اتانولامین

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
70,000 تومان
توضیحات

مرطوب کننده آنتلیوس KA با +SPF50 لاروش پوزای ترکیبی از ضروری ترین مواد موثره (استفاده از ترکیبات ضروری و عدم استفاده از هرگونه ترکیب با پتانسیل ایجاد حساسیت) است. این محصول با خاصیت التیام بخشی و آنتی اکسیدان که دارد، مناسب پوست های خشک و دهیدراته در معرض آفتاب شدید است.

این محصول دارای +SPF۵۰ جهت محافظت روزانه پوست در برابر آسیب های اشعه های UV بوده که به نوعی مرطوب کننده ۲۴ ساعته مناسب برای پوست های خشک و خیلی خشک می باشد. همچنین فاقد پارابن، عطر و مواد ایجاد کننده جوش است که این محصول لاروش پوزای را با کمک مشاوره آرایشی و بهداشتی از وب سایت داروخانه آنلاین تهیه نمایید.

کرم مرطوب کننده برای چه مواردی استفاده می شود؟

مرطوب‌کننده‌ها آبرسانی پوست را بهبود می‌بخشند و محتوای آب لایه شاخی پوست را با تامین مستقیم آب از فاز آبی خود به پوست و افزایش انسداد برای کاهش از دست دادن آب ترانس اپیدرمی، افزایش می‌دهند، همچنین شقاق‌های کوچک پوست را می‌پوشانند، یک لایه محافظ تسکین‌دهنده ایجاد می‌کنند و از پوست در برابر اصطکاک محافظت می‌کنند.

کرم مرطوب کننده چیست؟

مرطوب کننده صورت یک لوسیون یا کرم امولسیون، پماد یا مومیایی است که با نرم کننده هایی فرموله شده است که به هیدراته ماندن پوست کمک می کند. مرطوب کننده ها لایه های سطحی پوست را آبرسانی می کنند. مزیت اصلی پوست آنها این است که پوست را محکم می کنند، رطوبت و مواد مغذی را محفوظ می دارند و در عین حال از پوست در برابر محرک های محیطی محافظت می کنند.

آیا می توانم از مرطوب کننده در شب استفاده کنم؟

با استفاده از یک مرطوب کننده فوق العاده مرطوب کننده و خنک کننده قبل از بستن چشم، زیبایی خود را تضمین نمایید. هنگام خواب، پوست شما به حالت ترمیم می رود، بنابراین اگر از محصولاتی با مواد مفید برای شما استفاده کنید، پوست شما می تواند در حین استراحت از مزایای آن بهره مند شود.

آیا مرطوب کننده برای پوست های چرب خوب است؟

در واقع، استفاده از مرطوب کننده صورت برای پوست های چرب به کنترل تولید سبوم کمک می کند. مرطوب کردن صورت پس از پاکسازی به بازیابی رطوبت از دست رفته کمک می کند. همچنین کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که غدد چربی شما بیش از حد کار نمی کنند.

 

مرطوب کننده آنتلیوس KA +SPF50 لاروش پوزای

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید