منوی داروخانه
Your Cart

محصولات داروخانه آنلاین

گینر افتر شاک کریتیکال مس مایوژنیکس 2550 گرمی گینر افتر شاک کریتیکال مس مایوژنیکس 2550 گرمی
-10 %
برند: مایوژنیکس | Myogenix مدل: Myogenix Aftershock Critical Mass
گینر افتر شاک کریتیکال مس مایوژنیکس گینر افتر شاک کریتیکال مس مایوژنیکس حاوی مقادیر زیادی پروتئین در هر وعده است. این مقدار پروتئین نه تنها باعث حمایت از رشد و توسعه بافت عضلانی می‌شود، بلکه شما را قادر می‌سازد در کوتاه ترین زمان ممکن به وزن ایده آل خود دست یابید. مقدار 91 گرم کربوهیدرا..
افزایش حجم عضلات و ریکاوری سریع و مناسب برای دوره بدنسازی و آمادگی جسمانی
6,586,200 تومان 7,318,000 تومان
برند: وی کر | wee care مدل: Wee care Cotton Swab 60pcs
گوش پاک کن کودک وی کرگوش پاک کن کودک وی کر از پنبه 100 درصد خالص ایتالیایی تولید شده است. این گوش پاکن جذب بالایی دارد و با دستگاه های تمام اتوماتیک سوئیسی تولید می گردد. از این گوش پاک کن می توان برای پاکیزه کردن مجاری خارجی گوش کودک استفاده نمود. این محصول به دلیل بافت نرمی که دارد مانع از آسیب دی..
دارای سر محافظ برای جلوگیری از ممانعت از ورود بیش از حد به داخل گوش
32,000 تومان
برند: سپتونا|septona مدل: Septona Kids Cotton Swab 100pcs
گوش پاک کن کودک سپتونا پاک کردن گوش کودکان بعد از حمام یکی از کارهای سختی است که به دلیل تقلای زیاد کودک احتمال آسیب رساند وجود دارد. گوش پاک کن کودک سپتونا به دلیل داشتن سری بزرگتر نسبت به گوش پاک کن های معمولی احتمال وارد شدن به مجاری داخلی و آسیب رساندن به گوش را به حداقل می رساند. همچنین ا..
بدون ایجاد حساسیت و عفونت و ساخته شده از پنبه خالص و بهداشتی
66,960 تومان
گوش پاک کن پنبه ریز گوش پاک کن پنبه ریز
-10 %
برند: پنبه ریز | Panberes مدل: Panberes Cotton Buds
گوش پاک کن پنبه ریز  گوش پاک کن پنبه ریز از پنبه 100 درصد خالص و هیدروفیل ساخته شده است. این محصول دارای دسته پلاستیکی و انعطاف پذیر است و با چسبی مقاوم به سری پنبه دار وصل شده است. این محصول دارای دو سری اشک مانند است و استفاده از آن بسیار راحت می باشد. از گوش پاک کن پنبه ریز می توان برای پ..
مناسب برای پاک کردن آرایش، مخصوصا نواحی دور چشم و لب ها
27,000 تومان 30,000 تومان
برند: سپتونا|septona مدل: Septona Cotton Swab 200 pcs
گوش پاک کن سپتونا 200 عددی گوش پاک کن سپتونا از دو سر اشک مانند ساخته شده از پنبه هیدروفیل 100 درصد ساخته شد است که توسط یه میله پلاستیکی قابل انعطاف بهم متصل شده است.استفاده صحیح از گوش پاک کن نه تنها هیچ آسبی به گوش ها وارد نمی کند بلک همنجر به تمیز شدن مجاری  خارجی گوش می شود و حس طراوت و..
مناسب برای پاک کردن مجاری بیرونی گوش کودک و بزرگسالان
64,480 تومان
برند: سپتونا|septona مدل: Septona Make Up Cotton Swab 100pcs
گوش پاک کن آرایشی سپتونا خیلی از خانم ها حین آرایش کردن و بیشتر هنگام کشیدن خط چشم دچار اشتباهات بسیار ریز می شوند که لا کمک پنبه نمی توان آن ایراردات را پاک کرد. گوش پاک کن آرایشی سپتونا یک محصول مناسب برای این مشکل است که علاوه بر داشتن یک سر گرد برای پاک کردن گوش و یا پخش کردن سایه چشم، دارای ..
مناسب برای پاک کردن آرایش گوشه چشم و نقاط ظریف و حساس در آرایش
36,400 تومان
برند: آریسا | arisa مدل: Arisa Sterile Gauze
گاز استریل آریسا  گاز استریل آریسا  محصولی مناسب برای پوشش زخم است. زخم قسمتی از پوست است که آسیب دیده است و در معرض ورود باکتری ها و مواد عفونت زا قرار دارد. گاز استریل به گونه ای طراحی شده است که هرگز باعث بروز حساسیت در زخم نمی شود و می توان پس از شستشو زخم برای پانسمان زخم از آن است..
قابلیت جذب بسیار بالا
3,000 تومان
کیتاریج خرما پسته و قیسی 25 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Date Bar With Pistachio And Apricot
  کیتاریچ خرما پسته و قیسی کیتاریچ خرما پسته و قیسی محصولی مناسب و سالم است که می تواند به عنوان میان وعده مورد استفاده قرار گیرد. این موضوع برای کسانی که از رژیم غذایی سالم پیروی می کنند اهمیت بسیار زیادی دارد. در این شکلات بار از مواد موثره ای مانند خمیر خرما، پودر نارگیل، پسته و قیسی ا..
میان وعده سالم و افزایش سطوح انرژی در بدن
9,675 تومان 12,900 تومان
کیتاریج بار موزی 40 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Kita Rich Banana
  کیتاریج  بار موزی   کیتاریچ، بار موزی محصول خوراکی مناسب است که می تواند به عنوان میان وعده مورد استفاده قرار گیرد. در این شکلات بار از مواد موثره ای نظیر جو دو، موز خشک شده و شکلات کاکائویی استفاده شده است و همین امر سبب شده است پس از مصرف این محصول سطوح انرژی در بدن بالا ..
میان وعده سالم افزایش سطوح انرژی در بدن
19,875 تومان 26,500 تومان
کیتاریج بار خرما پسته و کرن بری 25 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Date Bar With Pistachio And Cranberry
  کیتاریچ بار خرما پسته و کرن بری کیتاریچ، بار خرما پسته و کرن بری محصولی مناسب است که در آن مواد موثره ای نظیر خمیر خرما، پودر نارگیل، پسته و کرن بری استفاده شده است. این شکلات بار سطوح انرژی را در بدن بالا می برد و نقش موثری در بهبود عملکرد جسمانی و ذهنی دارد. از این شکلات بار می توان ب..
افزایش سطوح انرژی در بدن و بهبود عملکرد جسمانی و ذهنی
9,675 تومان 12,900 تومان
کیتاریج بار خرما قهوه و نارگیل 25 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Date Bar With Coffee And Coconut
کیتاریج بار خرما قهوه و نارگیل محصولی مناسب است که می تواند به عنوان میان وعده مورد استفاده قرار گیرد و مصرف آن برای کسانی مفید است که از رژیم غذایی سالم پیروی می کنند. در این شکلات بار از مواد موثره ای نظیر خرما، پودر کاکائو و بادام استفاده شده است و همین امر اثر بخشی این شکلات را افزایش داده است. ..
افزایش سطوح انرژی در بدن و تامین انواع ویتامین ها و مواد معدنی بدن
9,675 تومان 12,900 تومان
کیتاریج بار 5 میوه خشک 40 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Cereal Bar With 5 Dried Fruits
    کیتاریج بار 5 میوه خشک   کیتاریج بار 5 میوه خشک محصولی مناسب است که می تواند به عنوان میان وعده مورد استفاده قرار گیرد. این شکلات بار حاوی 5 میوه خشک از جمله سیب، کشمش، آلو خشک و کرن بری است. استفاده از این محصول سطوح انرژی را در بدن بالا می برد و نقش موثری در جلوگیری ..
افزایش سطوح انرژی در بدن و جلوگیری از بروز خستگی
23,250 تومان 31,000 تومان
کیتاریج بار 5 مغز خوراکی 40 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Kita Rich 5 Nuts Cereal Bar
    کیتاریج بار 5 مغز خوراکی   کیتاریج بار 5 مغز خوراکی یک میان وعده سالم است که در آن از موادی نظیر بادام زمینی، بادام هندی، فندق، گردو شکلات استفاده شده است. این شکلات بار سطوح انرژی را در بدن بالا می برد و از بروز خستگی در طول روز جلوگیری می کند. مصرف این شکلات بار به ک..
افزایش سطوح انرژی در بدن و کاهش بروز خستگی در طول روز
19,875 تومان 26,500 تومان
کیتاریج بار 5 توت جنگلی 40 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Date Bar Toot Jangali
  کیتاریج، بار 5 توت جنگلی   کیتاریج، بار 5 توت جنگلی محصولی مناسب است که می تواند به عنوان میان وعده سالم مورد استفاده قرار گیرد. در این شکلات بار از کرن بری، شاه توت، توت فرنگی، توت خشک و بلوبری استفاده شده است و همین امر طعم دلچسبی را به این شکلات بخشیده است. این شکلات بار سطوح..
افزایش سطوح انرژی در بدن و میان وعده سالم
23,250 تومان 31,000 تومان
کیتاریج بار 3 مغز خوراکی 40 گرم
-25 %
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Kita Rich 3Nuts Cereal Bar
  کیتاریج بار 3 مغز خوراکی   کیتاریچ، بار 3 مغز خوراکی محصولی مناسب است که در آن از جو دوسر، بادام درختی و فندق استفاده شده است. این مواد از موادی مهمی هستند که می توانند انواع ویتامین ها و مواد معدنی را به بدن برسانند و سلامتی را ارتقا دهند. مصرف این شکلات بار سطوح انرژی را در بد..
میان وعده سالم و افزایش سطوح انرژی در بدن
27,750 تومان 37,000 تومان
برند: سلامت فارمد | Pharmed Salamat مدل: Arian Salamat Sina Uhealth 32cap
کپسول یوهلث آرین سلامت فارمد کپسول یوهلث آرین سلامت فارمد محصولی با ترکیبات زینک، ویتامین ث و ویتامین دی است که موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می گردد. همچنین این مکمل در حفظ سلامت پوست، مو و ناخن تاثیر بسزایی دارد و به دلیل تاثیر آنتی اکسیدانی بسیار قوی آن به پیشگیری و بهبود سریع بیماری های عفونی کم..
کمک به سلامت پوست، مو و ناخن و سیستم ایمنی
76,800 تومان
کپسول گرناهیر پریمیوم آدریان 30 عددی کپسول گرناهیر پریمیوم آدریان 30 عددی
-10 %
برند: آدریان | Adrian مدل: adrian-gernahair-premium-30caps
  کپسول گرناهیر پریمیوم آدریان کپسول گرناهیر پریمیوم آدریان مکملی موثر در درمان و پیشگیری از ریزش مو و تقویت کننده فولیکول مو جهت رویش مجدد آن است. وجود ترکیباتی مانند ویتامین های ب 1 و ب 4، ال سیستئین، مخمر ساکارومایسس و پابا، باعث تحریک رشد موهای سالم می شوند. استمرار در مصرف این م..
کاهش ریزش مو افزایش کیفیت و ضخامت موها و جلوگیری از سفیدشدن آنها
338,445 تومان 376,050 تومان
برند: گنجینه سلامت | Ganjineh Salamat مدل: Ganjineh Salamat Tara Garacinia Plus Tara 60caps
کپسول گارسینیا پلاس گنجینه سلامت تارا 60عددیکپسول گارسینیا پلاس گنجینه سلامت تارا محصولی مناسب برای کاهش وزن است. این کپسول پایه گیاهی دارد و در آن مواد موثره ای نظیر عصاره میوه گارسینیا کامبوجیا، سرکه سیب، بروملین، جلبک اسپیرولینا به کار رفته اند. این مواد نه تنها به افزایش متابولیسم بدن کمک می کنن..
تنظیم کننده سرعت سوخت و ساز بدن و کمک به کاهش وزن
198,900 تومان
برند: نوتراکس | Nutrax مدل: Nutrax Q10+Selenium 30cap
  کپسول کیوتن پلاس سلنیوم نوتراکس کپسول کیوتن پلاس سلنیوم نوتراکس مکملی است که با مقادیر قابل توجهی ماده معدنی سلنیوم ترکیب شده و در تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار موثر است. این مکمل همچنین باعث بهبود سیستم قلبی عروقی شده و به دلیل خواص آنتی اکسیدانی خود باعث کاهش استرس و خنثی سازی رادیکال ه..
تقویت سیستم ایمنی بدن و محافظت در برابر رادیکال های آزاد
157,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen Curcumin
  کپسول کورکومین کارن 60 عددی کپسول کورکومین کارن محصولی مناسب است که دارای اثرات ضد التهابی است. در این مکمل از آنتی اکسیدان های قوی استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. آنتی اکسیدان ها رادیکال های آزد بدن را از بین می برند. این رادیکال ها باعث به وجود آمدن الت..
پیشگیری از آرتروز و درد مفاصل، دارای اثر ضد التهابی
260,000 تومان
برند: رازک | Razak مدل: razak curcumin 30 cap
کپسول کورکومین رازک کپسول کورکومین رازک یک آنتی اکسیدانی قوی است و مهمترین اثرگذاری آن بهبود درد و رفع التهاب مفاصل است. کورکومین  عصاره خشک ریشه گیاه زردچوبه است. زرد رنگ بودن زرد چوبه به علت وجود این ماده است که خواص آنتی اکسیدانی قابل توجهی دارد و در خنثی کردن رادیکال&..
بهبود درد و التهاب مفاصل
115,000 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health aid Curcumax 30 Caps
  کپسول کورکومکس هلث اید   کپسول کورکومکس هلث اید مکملی منحصر به فرد برای کاهش درد و التهاب مفاصل است و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری به عمل می آورد. این مکمل حاوی زردچوبه است و گزینه ای مناسب برای تمامی افرادی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند! اثرات زردچوبه بر سلامتی &..
کمک به کاهش درد و التهاب مفاصل
130,000 تومان
برند: زیست تخمیر | Zist Takhmir مدل: Zist Takhmir Colperibs 20 Capsules
  کپسول کلپریبس زیست تخمیر   کپسول کلپریبس زیست تخمیر به دلیل ماده موثره روغن نعنا فلفلی، اثر ضد اسپاسم روی عضلات صاف لوله گوارشی و مجاری صفراوی دارد. کلپریبس همچنین با دفع آسان گازهای روده نفخ و درد شکمی را کاهش می‌دهد. کپسول کلپریبس به دلیل اینکه دارای کپسول انتریک است به ه..
تنظیم حرکات روده در بیماران دچار سندروم روده تحریک پذیر
80,000 تومان
برند: مگنوم ویتامینز | Magnum Vitamins مدل: Magnum Vitamins Calcium Citrate + D3 60 Softgels
کپسول کلسیم سیترات و ویتامین د 3 مگنوم ویتامینز مکمل کلسیم سیترات د3 مگنوم مکملی منحصر به فرد برای تمام افراد در سنین مختلف است و منبعی مغذی برای داشتن استخوان‌هایی مستحکم و دندان‌هایی سالم به شمار می‌رود. همچنین این مکمل بدلیل وجود ویتامین D3 برای جلوگیری از شکستگی و پوکی استخوان ..
کمک به استحکام استخوان با جذب بهتر
198,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 7415 (309 صفحه)
محصولات داروخانه آنلاین