منوی داروخانه
سبد خرید شما

پودر وی پروتئین ام ایکس تری 1000 گرمی

کمک به افزایش حجم عضلات بدون چربی | کمک به افزایش ریکاوری عضلات بعد از تمرینات ورزشی | کمک به جلوگیری از گرسنگی حین رژیم های کاهش وزن
پودر وی پروتئین ام ایکس تری 1000 گرمی
9

 


پودر وی پروتئین 100 درصد ام ایکس تری (mx3) محصولی مناسب برای عضله سازی و افزایش حجم عضلات می باشد. زمانی که شما ورزش می کنید، عضلات برای رشد و ریکاوری به پروتئین نیاز دارند. آمینو اسید های موجود در این پروتئین به سنتز پروتئین عضلات شما کمک میکند و باعث خواهد شد عضلات شما حجم بگیرد و بعد از تمرینات سخت ورزشی دیگر کوفتگی و خستگی عضلانی وجود نخواهد داشت.

جهت آشنایی بیشتر با دیگر مکمل های پروتئینی و مشاوره رایگان بدنسازی می توانید به وبسایت داروخانه آنلاین مراجعه یا تماس حاصل نمائید.

پودر وی پروتئین 100 درصد ام ایکس تری (mx3) چیست؟

پودر وی پروتئین 100 درصد ام ایکس تری (mx3) یک نوع پودر پروتئین است که از فرآیند فرآوری پروتئین وی به دست می‌آید. در این فرآیند، چربی و لاکتوز از پروتئین وی جدا شده و سپس خشک شده تا به شکل پودر درآید. پودر پروتئین وی کنسانتره حدودا حاوی ۶۰ الی۸۰ درصد پروتئین است و مقدار کمی چربی و کربوهیدرات دارد. این مکمل پروتئین معمولاً قیمتی مقرون به صرفه‌ تر از پودر پروتئین ایزوله دارد و برای بسیاری از افراد مناسب است.

چه کسانی می توانند از پودر وی پروتئین 100 درصد ام ایکس تری استفاده کنند

کسانی که ورزش های سخت و سنگین انجام میدهند و یا کسانی که در رژیم های کاهش وزن هستند و یا حتی کسانی که در روز از غذای کافی استفاده نمی کنند. میتوانند از این مکمل ورزشی برای جبران کمبود پروتئین و مواد مغذی استفاده کنند.

اگر پروتئین مورد نیاز را در اختیار عضلات قرار ندهیم عضلات در فاز کاتابولیسم قرار می گیرند یعنی دچار ریزش عضلات میشوند و هرگز نمی توانند ظاهر زیبای خود را حفظ کنند. پودر وی پروتئین ام ایکس تری (mx3) تهیه شده از بهترین پروتئین کنسانتره موجود در کشور فرانسه می باشد. وب سایت شرکت تولید کننده mx3.fr می باشد.

آیا پودر وی پروتئین 100 درصد ام ایکس تری به کاهش وزن کمک می کند؟

بر اساس مطالعاتی که در این زمینه انجام شده است مشخص گردیده است که مصرف پودر وی پروتئین 100 درصد ام ایکس تری باعث می شود که میل افراد به غذا برای مدت زمان  زیادی کاهش پیدا کند و در نتیجه کالری ورودی آنها کم می شود. به همین دلیل، استفاده از پروتئین در کنار ورزش نقش موثری در کاهش وزن دارد.

نحوه مصرف پودر وی پروتئین 100 درصد ام ایکس تری

توصیه می شود بین 1.5 تا 2 گرم از پودر وی پروتئین 100 درصد ام ایکس تری به ازای هر کیلوگرم وزن بدن مصرف شود، زیرا بیشتر از این مقدار را اگر بدن نتواند سنتز کند دفع خواهد کرد و بی فایده است. یک فرد با وزن 75 کیلوگرمی می بایست بین 110 تا 150 گرم پروتئین در 24 ساعت استفاده کند.

تاریخ انقضای این محصول 2024/11 می باشد

1,389,000 تومان - 8.98% تخفیف
1,526,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Mx3 Protein Whey
  • بارکد محصول: 6267840400306
  • کد انبار: 943805

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید