منوی داروخانه
Your Cart

مسواک زبر

مسواک کراس اکشن 2080 مسواک کراس اکشن 2080
-10 %
برند: 2080 مدل: 2080 Toothbrush Model Cross Action
مسواک کراس اکشن 2080 مسواک کراس اکشن 2080 در سه نوع  نرم، متوسط و سخت برای نظافت دندان ها طراحی شده است. مسواک 2080 مدل کراس اکشن از نخ هایی با جنس بسیار مرغوب در تولید برس خود استفاده کرده تا 4 ماه بدون آسیب بتواند عمر کند. برس این محصول از نخ های نایلون 6.12 با انتهای کاملا گرد تهیه شده تا..
جلوگیری کننده از ایجاد جرم و پلاک ، دارای سه مدل سخت، متوسط و نرم
42,570 تومان 47,300 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)
مسواک زبر

انتخاب جنس مسواک نیز اهمیت فراوانی دارد استفاده از مسواک‌های دارای برس زبر و خشن می‌تواند اثری منفی بر سلامت دندان‌ها بگذارد و سبب آسیب دیدن مینای دندان‌ها شود.

انواع موهای مسواک

زمانی که در مورد موی مسواک صحبت می کنیم شما معمولا می توانید مسواک خیلی نرم، نرم و متوسط پیدا کنید. مسواکی که موهای آن زبر باشد را معمولا به راحتی نمی توان یافت. نوع مسواک مناسب شما بسته به نیازهای خاص دهان و دندان شما و مشکلاتی که در آن زمان دارید، متفاوت خواهد بود. مزیت شناخته شده مسواک زبر نسبت به مسواک نرم این است که کمی بیشتر از مسواک نرم می تواند پلاک را از بین ببرد که این مزیت نیز برای انتخاب این نوع مسواک برای دندان های خاصی مطرح است. اگر شما فکر می کنید که مسواک زبر انتخاب بهتری برای شماست و یا به سلامت دهان و دندان شما کمک می کند، بهترین کار مشورت با دندانپزشک است. شاید استفاده از مسواک برقی به شما حس تمیزی بیشتر را بدون آسیب به لثه ها، بدهد.

سوالات متداول

درجه سختی مسواک سفت به سه دسته نرم، متوسط و سخت برای دندان ها طراحی شده است.

بله! مسواک زبر از تجمع پلاک ها بر روی دندان جلوگیری می کند.