منوی داروخانه
سبد خرید شما

کپسول ویتامین سی و زینک آپوویتال 30 عدد

تأمین ویتامین C مورد نیاز بدن و تقویت سیستم ایمنی، حفظ سلامت پوست و مو
کپسول ویتامین سی و زینک آپوویتال 30 عدد
کپسول ویتامین سی و زینک آپوویتال 30 عدد
ناموجود
کپسول ویتامین سی و زینک آپوویتال 30 عدد
کپسول ویتامین سی و زینک آپوویتال 30 عدد

کپسول ویتامین C و زینک آپوویتال

ویتامین C از ویتامین های محلول در آب است و نمی تواند توسط بدن ذخیره شود. مقادیر بلا استفاده توسط بدن دفع می شود و این به معنی نیاز به منبعی برای تأمین منظم و پایدار دارد. آپوویتال لنگزیت ویتامین C به علاوه 10 میلی گرم قرص زینک، کپسولی حاوی گلوله های مخصوص فرموله ای شده ای است که باعث افزایش جذب ویتامین C در طی یک دوره مصرف می شود. یک کپسول حاوی 300 میلی گرم ویتامین C و 10میلی گرم روی است. ویتامین C و روی در عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن نقش دارند. علاوه بر این، ویتامین C در حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن در طی و بعد فعالیت شدید بدنی و کاهش خستگی و سوخت و ساز طبیعی بدن تأثیر دارد. مشاهده تأثیرات پس از مصرف روزانه 200 میلی گرم ویتامین C بیش از میزان توصیه شده مشاهده می شود.

بهترین زمان مصرف این مکمل چه زمانی است؟

ویتامین سی جز ویتامین های محلول در آب است در نتیجه هرچه معده خالی تر باشد جذب آن بهتر خواهد بود از این رو توصیه می شود این مکمل را صبح قبل از صبحانه مصرف کنید. استفاده از ویتامین سی درکنار مکمل آهن جذب آن را بالا می برد.

داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
68,600 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 63000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Apovital Vitamin C Plus 10 mg Zinc
  • بارکد محصول: 6264152600912
  • کد انبار: 939656
سوالات متداول

ویتامین سی جز ویتامین های محلول در آب است در نتیجه هرچه معده خالی تر باشد جذب آن بهتر خواهد بود از این رو توصیه می شود این مکمل را صبح قبل از صبحانه مصرف کنید.

زینک و ویتامین c اگر در دوز مشخص و مورد نیاز مصرف شوند، عوارضی برای بدن نخواهند داشت. اما در صورت افزایش دوز مصرفی مشخصاً عوارضی برای بدن خواهند داشت. این محصول ممکن است در برخی افراد ایجاد عوارض

بزرگسالان روزانه 1 عدد از این مکمل مصرف کنند .

با توجه به تداخل زینک و آنتی بیوتیک ها (کینولون و تتراسایکلین)، فاصله زمانی حداقل 2 ساعته با مصرف داروهای نام برده شده رعایت شود.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید