منوی داروخانه
Your Cart

ویال خوراکی بایوتن چوافارم 10 عددی

ویال خوراکی بایوتن چوافارم 10 عددی
ویال خوراکی بایوتن چوافارم 10 عددی
ناموجود
ویال خوراکی بایوتن چوافارم 10 عددی
ویال خوراکی بایوتن چوافارم 10 عددی
ویال خوراکی بایوتن چوافارم 10 عددی

ویال خوراکی بایوتن چوافارم

ویال خوراکی بایوتن چوافارم مکملی منحصربفرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن، بازسازی کننده پوست بدن و انرژی زا است. این مکمل حاوی رویال ژل طبیعی، عسل، عصاره گرده گل و روغن جوانه گندم است.

تامین انرژی بدن و نیروی جوانی با عصاره رویال ژل و عسل

رویال ژل فرآورده‌ای منحصر بفرد است که زنبور ملکه از آن تغذیه می‌کند. این ژل ترکیبی از شهد گیاهان مختلف است و طبع گرم و انرژی فوق العاده‌ای دارد. ژل رویال را با نام‌های شاه انگبین، شیر زنبور عسل، شهد شاهانه و غذای ملکه نیز می‌شناسند.

این ماده بسیار مغذی و نیرو بخش است و به عنوان غنی‌ترین ماده مغذی بیولوژیک شناخته شده است و از گذشته‌های دور به عنوان اکسیر جوانی و مایه حیات در طب باستان استفاده می‌شده است و اکنون نیز در کشورهای پیشرفته جهان استفاده طبی از آن می‌شود.

گرده‌ گل‌ها حاوی پروتئینها، آمینواسیدها، اسیدهای چرب، مواد معدنی، ویتامینها و فیتو استرولها هستند و اثرات مفیدی بر سلامتی انسان دارد. این مواد کمک می کنند تا کمبودهای تغذیه‌ای تصحیح شوند و ترکیب کاملی از این مواد به تمامی اندامهای بدن برسند. در نتیجه سیستم ایمنی بدن مقاوم می‌شود.

عسل حاوی ترکیبات انرژی زا، برطرف کننده کم خونی و بهبود دهنده قوای عمومی بدن است. این ماده خاصیت آنتی بیوتیکی دارد و از بدن در برابر بیماریها مراقبت میکند.

امروزه از عسل برای درمان سرفه، تقویت حافظه، درمان زخم‌ها، از بین بردن باکتری‌های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک‌ها و بهبود درماتیت صبوره و شوره سر مفید است.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
446,900 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 233000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Cho-A Pharm Biotone Royal Jeli
  • بارکد محصول: 6262978700014
  • کد انبار: 1047

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

زنان باردار تنها با نظر مستقیم پزشک متخصص مجاز به مصرف هستند.