منوی داروخانه
Your Cart

کپسول جینسینگ مارنیز 30 عددی

کپسول جینسینگ مارنیز 30 عددی
ناموجود
کپسول جینسینگ مارنیز 30 عددی

کپسول جینسینگ مارنیز

کپسول جینسینگ مارنیز برای کمک به تامین نیازهای انرژی روزانه ما فرموله شده است. این مکمل تاثیر خود را در دوره های فعالیت بدنی یا ذهنی بالا، زمان امتحانات یا کارهای فشرده نشان می دهد و  به ارتقاء عملکرد جنسی در زنان و مردان کمک می کند. همچنین این محصول از آنجا که  به بازگشت سریع به فعالیت طبیعی بدن کمک می کند، برای افراد مسن و در حال نقاهت توصیه می شود .

جینسینگ چیست؟

یکی از گیاهان نیروزا و مقوی که شهرت زیادی در جهان دارد "جینسینگ" می باشد که بهتر است آن را "گیاه جوانی" یا "نوش دارو" بنامیم. در کتاب های سنتی و به عربی ریشه گیاه را "جنسه" و "جنسا" می نامند. به فرانسوی و انگلیسی Ginseng و  Asiatic ginsengو chinese ginseng گفته می شود. گیاهی است از خانواده عَشقه Araliaceae که نام علمی آن Panax ginseng می باشد.

این گیاه دارای گلوکوزیدهای استروئیدی به نام پاناکیلون، یک ساپونین به نام پاناکسوزید یا پاناکسین، مواد صابونی، یک اسانس روغنی فرار به نام پاناسین و یک هورمون و ویتامین B و ویتامین D، ترکیبات استیلنی، استرول ها و سرانجام یک گلوکوزید به نام جینسینگ می باشد. علاوه بر این جینسنگ سرشار از ویتامین‌های A ، B6 و فلز روی است...

مکملی مغذی است که به گروه فسفولیپیدها تعلق داشته و نقش مهمی در ساختار غشاهای بیولوژیکی ایفا می کند. لسیتین منبعی طبیعی بسیاری از مواد مغذی فسفات دار بوده و بر روی عملکرد شناختی و نیز کاهش چربی خون موثر است. جینسینگ گیاهی نیرو بخش بوده و در حفظ سلامتی بدن و هماهنگی فعالیت های حیاتی آن نقش به سزایی دارد. لازم به ذکر است که خواص این گیاه در ریشه آن وجود دارد.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
60,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 60000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Marnys Ginseng 1000mg With Lecithin

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

این کپسول با داروی وارفارین و دیگزکسین تداخل دارد.

این مکمل سرشار از لسیتین میباشد و همین امر سبب کنترل قند خون در افراد میشود .

به دلیل اینکه دراین کپسول از ماده جنسینگ استفاده شده است، مصرف آن باعث رفع خستگی مغز می شوند.  مصرف این کپسول در زمان کنکور یا امتحانات یا هر زمانی که مغز فعالیت بالایی دارد توصیه میشود .