منوی داروخانه
Your Cart

مسواک ساده

مسواک پاور پلاس دنتال کلینیک 2080 متوسط
-10 %
برند: 2080 مدل: Dental Clinic 2080 Power Plus Toothbrush Medium
مسواک پاور پلاس دنتال کلینیک 2080 متوسط مسواک پاور پلاس دنتال کلینیک 2080 متوسط با دارا بودن موهایی با سر گرد از جنس Tynex Dupont  بهترين کيفيت و کارایی را هنگام مسواک زدن فراهم مي کند. طراحي ارگونوميک دسته اين مسواک بالاترين راحتي را برای مصرف کننده به ارمغان مي آورد. تافت پرحجم تر دو رديف ..
قرار گیری موها در سه حفره متفاوت برای پاک سازی بیشتر
40,140 تومان 44,600 تومان
مسواک کامپیلیت کر آکوافرش مسواک کامپیلیت کر آکوافرش
ناموجود
برند: آکوافرش | Aquafresh مدل: Aquafresh Complete Care Soft Toothbrush
اهمیت مسواک زدندندان‌ها یکی از مهم‌ترین ابزارهای تغذیه‌ای در انسان و دیگر موجودات هستند. اهمیت به دندان برای اغلب ما تعریفی دارد که حالا با توجه به پژوهش‌های اخیر باید تعاریفی سنتی را تغییر دهیم.باید از نگاه سنتی نسبت به مراقبت از دندان و دهان کمی فاصله گرفت، البته فاصله به معنای پیشرفت مدنظر است. ت..
با برس نرم و سایز متوسط
10,200 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
مسواک ساده

انتخاب جنس مسواک نیز اهمیت فراوانی دارد استفاده از مسواک‌های دارای برس زبر و خشن می‌تواند اثری منفی بر سلامت دندان‌ها بگذارد و سبب آسیب دیدن مینای دندان‌ها شود. اکثر مردم از مسواک ساده یا مسواک کلاسیک استفاده می کنند. این مسواک برای افرادی است که دندان های سالم و غیر حساس دارند. البته برخی از مسواک ها دارای شانه تمیز کننده لثه و زبان هستند که مسواک های معمولی از آن برخوردار نیستند.

سوالات متداول

شما باید در طول روز 2 بار مسواک بزنید. 

بله! اگر جنس مسواک مناسب نباشد و یا مسواک بیش از اندازه زبر و یا نرم باشد به دندان آسیب وارد می شود.

خیر! بخارهایی که در سرویس بهداشتی وجود دارد ممکن است به مسواک آسیب وارد کند، به همین دلیل باید خارج از سرویس بهداشتی نگهداری شود.