منوی داروخانه
Your Cart

صابون پن اتودرم بایودرما 150 گرم

صابون پن اتودرم بایودرما 150 گرم
صابون پن اتودرم بایودرما 150 گرم
ناموجود
صابون پن اتودرم بایودرما 150 گرم
صابون پن اتودرم بایودرما 150 گرم
صابون پن اتودرم بایودرما 150 گرم

صابون پن اتودرم بایودرما

صابون پن اتودرم بایودرما حاوی مواد نرم کننده و غنی از چربی است. این پن با پاک کردن صورت باعث حفظ رطوبت آن نیز می شود و شوینده ای مناسب برای افراد دارای پوست خشک و حساس است. این پن بدلیل وجود عصاره خیار در آن پوست را رطوبت رسانی می کند. یکی از مواد موجود در این شوینده سیلیکون است که با ایجاد لایه ای محافظ در سطح پوست از آسیب آن جلوگیری می کند. استفاده از این پن التهابات پوستی را بهبود می بخشد.

فواید شوینده ها چیست؟

آب فراوان‌ترین و در دسترس ترین پاک‌کننده است. چربی‌ها در آب حل نمی‌شوند. لذا آب قادر به تمیز کردن چربی و روغن و آلودگی‌های چرب نیست. بشر از 2500 سال قبل از میلاد از صابون برای حل این مشکل استفاده کرده است. درواقع صابون مواد چرب چرک و کثیفی را در آب قابل‌حل کرده و این آلودگی‌ها با آب شسته شده و نتیجه پاکیزگی خواهد بود. صابون از اضافه کردن چربی به یک نوع ماده قلیایی به دست می‌آید. از 2500 سال قبل از میلاد از ترکیباتی شبیه صابون استفاده می‌شده است.

صابون قدرت پاک‌کنندگی خوبی دارد. اما بسیار قلیایی بوده و PH نه تاده آن بسیار از PH پنج پوست بالاتر است. خلاصه اینکه صابون معمولی علاوه بر از بین بردن چربی و آلودگی‌های چرب پوست، به چربی‌های خود پوست نیز آسیب می‌رساند. نتیجه استفاده مکرر از صابون خشکی قرمزی و التهاب پوست خواهد بود. این بخصوص در مورد کسانی صادق است مشکل زمینه‌ای‌ پوستی دارند. مشکلات روحی و استرس نیز در ایجاد ناراحتی‌های پوستی بی‌تأثیر نیستند بنابراین این عوامل را حتماً کاهش دهید. بهتر است از پن بجای صابون برای شستشوی صورت استفاده گردد. پن ها برخلاف صابون حالت قلیایی نداشته و آسیبی به پوست نمی‌رسانند.

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

راهکارهای طلایی برای مراقبت از پوست خشک!

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
55,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 55000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: BIODERMA ATODERM Intensive PAIN

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید