منوی داروخانه
Your Cart

کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده SPF30 سی گل 40 میل

کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده SPF30 سی گل 40 میل
کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده SPF30 سی گل 40 میل

کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده SPF30 سی گل

کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده SPF30 سی گل مناسب کسانی است که پوست معمولی و خشک دارند. این کرم ضد آفتاب سی گل می تواند از پوست شما در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت کاملی به عمل آورد و همزمان رطوبت پوست را تامین نماید. استفاده از این کرم التهابات پوست تحریک شده از تابش آفتاب را التیام می دهد. همچنین نوسازی لایه آسیب دیده پوست از دیگر کارکردهای این کرم سی گل است. به دلیل اینکه در ساختار این ضد آفتاب از مواد مرطوب کننده و نرم کننده استفاده شده مناسب پوست های خشک و معمولی می باشد.

آیا تنها داشتن SPF بالا برای یک ضد آفتاب کافی است؟

تا مدت ها وجود SPF را مبنای انتخاب کرم پودر خوب می دانستند اما تحقیقات نشان داده SPF تنها از پوست در برابر اشعه UVB محافظت می کند و نمی تواند از رسیدن پرتوهای UVA به پوست جلوگیری نماید. پرتوی UVA یکی از پرتوهای فرابنفش است و حتی از شیشه های منزل نیز عبور می کند. این اشعه بر روی DNA سلول های پوستی اثر دارد و باعث ایجاد چین و چروک، کاهش یافتن خاصیت کشسانی پوست و ابتلا به سرطان پوست می گردد. پس برای انتخاب ضد آفتاب باید به این نکته توجه داشت و محصولی را انتخاب کرد که با این اشعه ها مقابله کند.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

91,800 تومان
73,440 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 20% -
  • موجودی: موجود
  • مدل: Seagull Sunpro Moisturizing Sunscreen Cream SPF30
  • بارکد محصول: 6260156000291
  • کد انبار: 932428

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده SPF30 سی گل مناسب پوست خشک و معمولی می باشد و سبب حفاظت از سلامت و زیبایی پوست است. همچنین این محصول از ایجاد بیماری های پوستی و ایجاد لک روی پوست نیز جلوگیری می کند.

کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده SPF30 سی گل به دلیل اینکه فاقد هرگونه مواد شیمیایی و پارابن می باشد و دارای بافت بسیار سبکی می باشد به هیچ عنوان نه سبب ایجاد حساسیت های پوستی و نه عوارض جانبی می شود.

بله با استفاده از کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده SPF30 سی گل به دلیل محافظت بسیار بالا از پوست شما در برابر اشعه های مضر و رادیکال های آزاد و آلودگی های محیطی سبب کاهش و جلوگیری لکه ها روی پوست صورت می شود و به سلامت و نشاط پوست شما کمک می کند.

حدود نیم ساعت پیش از قرار گرفتن در معرض نور خورشید به میزان مناسب از کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده SPF30 سی گل روی پوست استفاده نمایید.این کرم را هر دو ساعت یکبار تمدید نمایید.اگر در معرض آب بودید و یا تعریق بیش از حد داشتید آن را سریعتر تجدید نمایید.