Menu
Your Cart

قرص ترک اعتیاد


قرص ترک اعتیاد

اعتیاد به مواد مخدر یکی از بیماریهای مزمنی است که سبب بروز طیف وسیعی از شرایط جسمانی و رفتارهای نامناسب می شود. امروزه، پزشکان این بیماری را در دسته اختلالات سو مصرف مواد قرار می دهند. ترک اعتیاد بسیار دشوار است، زیرا باعث بروز واکنش های شدید جسمانی می شود و همین سبب شده است بسیاری از افراد ترک اعتیاد را کاری نشدنی بدانند. اما باید بدانید که اگر شما در این مسیر از انواع قرص ترک اعتیاد استفاده کنید، می توانید این روند را به سلامتی طی کنید و اعتیاد خود را کنار بگذارید.

علائم اعتیاد

علائم این بیماری می توانند به دو صورت روانی و جسمانی نمود پیدا کنند که در ادامه به آنها می پردازیم.

علائم روانشناختی اعتیاد

علائم روانشناختی اعتیاد به شرح زیر هستند:
•    عدم توانایی در قطع مصرف: در بسیاری از موارد، مانند وابستگی به نیکوتین، الکل و یا سایر موارد، فرد حداقل یک بار تلاش جدی اما ناموفق برای ترک مصرف کرده است. این امر ممکن است بدین دلیل باشد که اعتیاد از نظر روانی نیز به وجود می آید و فرد فکر می کند نمی تواند مواد مخدر را ترک کند.
•    رفتارهای نامناسب: گاهی اعتیاد سبب می شود فرد رفتارهای نامعقولی مانند دزدی، تجاوز و قتل را انجام دهد. بسیاری از روانشناسان این علائم را از عوارض روانشناختی سو مصرف مواد می دانند.
علائم جسانی اعتیاد
سو مصرف مواد می تواند آثار بسیار مخربی بر سلامتی داشته باشد که به شرح زیر هستند:
•    مشکلات ریوی
•    مشکلات قلبی
•    عدم خونرسانی به بدن و مرگ بافتهای بدن

چرا ترک اعتیاد دشوار است؟

وقتی فردی تصمیم به ترک اعتیاد می گیرد، باید وابستگی جسمانی خود را به مواد کاهش دهد. این امر می تواند با درد زیادی همراه باشد. به همین دلیل ترک اعتیاد یکی از دشوارترین کارها به شمار می رود. افرادی که می خواهند اعتیاد خود را ترک کنند، با علائم زیر رو به رو می شوند:
•    خستگی شدید جسمانی
•    تعرق بیش از اندازه
•    لرزش بدن
•    احساس سوزن سوزن شدن در بدن
•    احساس سرما
•    دردهای شدید عضلانی
استفاده از انواع قرص ترک اعتیاد این علائم را کنترل می کند و به افراد کمک می کند تا بهتر بتوانند دوران ترک اعتیاد خود را سپری کنند.

قرص ترک اعتیاد b2

قرص ترک اعتیاد b2 در اکتبر سال 2002 مورد تایید سازمان غذا و دارو قرار گرفت. این قرص به گیرنده های افیونی در مغز متصل می شود و به این ترتیب بر عملکرد خروج مواد مخدر اثر می گذارد و دیگر آنها نمی توانند بر مغز اثر بگذارند. از این قرص برای درمان اعتیاد به مواد مخدری نظیر هروئین، متادون و سایر داروهای مسکن استفاده می شود.

مسکن قوی برای ترک اعتیاد

همانطور که متوجه شده اید ترک اعتیاد می تواند با درد زیادی همراه باشد. اما اگر در این مسیر از قرص ترک اعتیاد مناسب استفاده شود، این درد کنترل می شود و همین امر نقش زیادی در تسهیل سازی روند درمان دارد. به این نکته توجه داشته باشید تمامی انواع داروی آرامبخش یا قرص ترک اعتیاد که در داروخانه ها به فروش می رسند دارای مجوز رسمی از سازمان بهداشت و سازمان غذا و دارو هستند و همین امر سبب شده است شما با خیالی آسوده این داروها را سفارش دهید و از آنها استفاده نمایید.

آیا ترک اعتیاد بدون بروز علائم ترک امکان پذیر است؟

یکی از سوالات پرتکرار این است که آیا می توان بدون استفاده از قرص ترک اعتیاد، اعتیاد را ترک کرد! باید بدانید علائم ترک اعتیاد معمولا بسیار شدید هستند و اگر کنترل نشوند، ممکن است فرد دوباره به سمت استفاده از مواد متمایل شود. به طور مثال تصور کنید که شما هر روز صبح قهوه می نوشید، اگر تصمیم بگیرید این کار را ترک کنید و از نوشیدنی مناسب استفاده نکنید، دچار سر درد خواهید. در اینجاست که استفاده از این قرص ها مطرح می شود ( البته مثال نوشیدنی قهوه تنها یک مثال برای درک بهتر عملکرد این قرص ها بود!). قرص ترک اعتیاد از بروز علائم اعتیاد پیشگیری می کند.

ترک اعتیاد چقدر طول می کشد؟

مدت زمانی که ترک اعتیاد طول می کشد، به شدت اعتیاد بستگی دارد. به طور کلی، ترک اعتیاد از 6 هفته تا دوسال طول می کشد.

داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.
کپسول رها گل دارو  | 30 عدد | کاهش علائم ترک اعتیاد به ویژه تریاک و مشتقات آن
ناموجود
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Gol Daro Raha 30cap
کپسول رها گل داروکپسول رها گل دارو محصولی مناسب برای کاهش علائم ترک اعتیاد به ویژه تریاک و مشتقات آن است. این کپسول پایه گیاهی دارد و همین امر عوارض جانبی استفاده از این مکمل را به میزان زیادی کاهش داده است. مواد موثره این کپسول بید سفید، والرین و بربرین ولگارین هستند که به کاهش علائم ناشی از ترک اع..
36,000 تومان
محلول رها گل دارو | 120 میلی | کاهش علائم ترک اعتیاد به مواد مخدر
ناموجود
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Raha Oral Solution
محلول رها گل دارومحلول رها گل دارو محصولی مناسب برای کاهش علائم ترک اعتیاد به مواد مخدر، به ویژه تریاک و مشتقات آن، است. علائم ترک می توانند مشکلات شدید جسمانی به وجود بیاورند و همین امر ترک مواد مخدر را با مشکلات زیادی رو به رو می کند. درد شدید عضلانی از علائم شدید ترک به شمار می روند. این محلول می..
27,000 تومان
قرص داتورین سینا فرآور | 30 عدد | کمک به ترک اعتیاد به مواد مخدر
ناموجود
برند: سینا فرآور | Sina Faravar مدل: Sina Faravar Daturin
قرص داتورین سینا فرآورقرص داتورین سینا فرآور مکملی مناسب برای کمک به ترک اعتیاد به مواد مخدر است. اعتیاد به مواد مخدر یکی از مشکلاتی است که سبب بروز عوارض شدید جسمانی می شود. مطالعات نشان داده اند که اعتیاد می تواند سلامت قلب، مغز، دستگاه تنفسی و حتی سیستم گوارشی را تحت تاثیر قرار دهد. با توجه به ای..
29,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)