منو
سبد خرید شما

قرص فرولین آیرون ای اس آی 40 عدد

پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن و رفع خستگی مفرط و ضعف
عکس قرص فرولین آیرون ای اس آی
ناموجود
 • بهبود کم خونی کمبود آهن (فقر آهن خون)
 • رفع خستگی مفرط و ضعف، مقاومت کم در برابر بیماری‌ها
 • مناسب برای دوران بارداری و شیردهی
 • مناسب برای قاعدگی‌های نامنظم و سخت همراه با خونریزی زیاد
 • افزایش جذب آهن توسط ویتامین C
 • افزایش تولید گلبول های قرمز خون با فولیک اسید موجود در آن

روزانه یک قرص همراه با آب فراوان (1 تا 2 لیوان آب)

 

در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

ویتامین ث30mg
فولیک اسید200mcg
ویتامین ب 121mcg
آهن21mg
 • موجودی: ناموجود
 • برند: ای اس آی | ESI
 • امتیاز های جایزه: 3000
 • مدل: ESI Ferrolin Iron
 • SKU: 8008843007196
 • UPC: 2638
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
70,800 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 70800
توضیحات

قرص فرولین آیرون ای اس آی مکملی منحصر به فرد برای بهبود کم خونی و پیشگیری از فقر آهن است. این مکمل حاوی ویتامین ث، آهن، فولیک اسید و ویتامین ب12 بوده و همین امر ارزشمندی و اثربخشی این مکمل را دوچندان کرده است.

اسید فولیک یک ویتامین B بوده که ویتامین B9 نیز نامیده می شود و به طور طبیعی به صورت فولات در غذاها وجود دارد. اسید فولیک برای رشد و تکامل سلولی حیاتی است. اسید فولیک خطر تولد نوزادی با نقص لوله عصبی را کاهش می دهد.

فولیک اسید به ساخت DNA و RNA، ماده ژنتیکی بدن کمک می کند، و به ویژه زمانی که سلول ها و بافت ها به سرعت در حال رشد هستند، مانند دوران نوزادی، نوجوانی و بارداری، اهمیت زیادی دارد. اسید فولیک همچنین با ویتامین B12 همکاری نزدیکی دارد تا به ساخت گلبول های قرمز خون و کمک به عملکرد صحیح آهن در بدن کمک کند.

ویتامین B12 چیست و چه کاربردی دارد؟ ویتامین B12 یک ماده مغذی بوده که به سلامت خون و سلول های عصبی بدن شما کمک می کند و به ساخت DNA، ماده ژنتیکی در تمام سلول های شما کمک می کند. ویتامین B12 همچنین به جلوگیری از کم خونی مگالوبلاستیک کمک می کند، یک بیماری خونی که افراد را خسته و ضعیف می کند.

قرص فرولین آیرون ای اس آی با دارا بودن ویتامین ث به افزایش جذب هموگلوبین خون کمک کرده و از بروز بیماری کم خونی جلوگیری می کند. ویتامین های گروه ب با افزایش خونرسانی به بافت های بدن از ریزش مو جلوگیری کرده و باعث رشد مجدد موهای سالم می شوند. شما میتوانید در سایت داروخانه آنلاین سایر محصولات مشابه را مشاهده کنید.

نقش آهن بر سلامتی

آهن ماده معدنی  حیاتی برای تشکیل پروتئین هموگلوبین خون است و در بسیاری از واکنش‌های بیوشیمیایی بدن شرکت دارد.

در یک انسان سالم، حدود ۱۵ گرم هموگلوبین به ازاء هر ۱۰۰ سی سی خون وجود دارد. هر گرم هموگلوبین حاوی ۵/۳ میلی‌گرم آهن است. آهن ذخیره در هموگلوبین خون 60 تا 70 درصد از آهن کل بدن را تشکیل می‌دهد و باقیمانده آن در طحال، کبد و مغز استخوان ذخیره می‌شود.

هموگلوبین خون وظیفه انتقال اکسیژن از ریه‌ها به تمامی بافتها و اندامهای بدن را برعهده دارد. بیماری فقر آهن تولید هموگلوبین را کاهش می‌دهد و کمبود هموگلوبین نیز اکسیژن رسانی به بافتها و سلولهای بدن را با اختلال مواجه می‌کند. همچنین، آهن در فرآیند متابولیسم انرژی شرکت دارد و نقش مهمی را در سیستم دفاعی بدن ایفا می‌نماید.

انواع کم خونی کدام اند؟

کم خونی یا آنمی (Anemia) به کاهش تعداد سلول‌های قرمز خون یا کاهش سطح هموگلوبین در خون اشاره دارد. این وضعیت می‌تواند ناشی از مشکلات مختلفی مانند کمبود آهن، کمبود ویتامین B12، کمبود اسید فولیک، کمبود ویتامین C، اختلالات در تولید سلول‌های قرمز خون، خونریزی‌های داخلی یا خارجی، بیماری‌های مزمن مانند کلیه، کبد، کم کاری تیروئید، سرطان و ... باشد.

انواع شایع کم خونی عبارتند از:

آنمی کمبود آهن: کمبود آهن در بدن می‌تواند باعث کمبود سلول‌های قرمز خون شود که به کمبود آهن آنمی گفته می‌شود.

آنمی مگالوبلاستیک نرمال: این نوع آنمی معمولاً ناشی از کمبود ویتامین B12 یا اسید فولیک است و باعث بزرگ شدن و کاهش تعداد سلول‌های قرمز خون می‌شود.

آنمی همولیتیک: در این نوع آنمی، سلول‌های قرمز خون به دلیل عمر کوتاه‌تر یا ناتوانی در تولید، به سرعت تخریب می‌شوند.

آنمی همولیتیک میکروسیتی: سلول‌های قرمز خون کوچک‌تر و کمتر از حد معمول است.

آنمی همولیتیک ماکروسیتی: سلول‌های قرمز خون بزرگ‌تر و بیشتر از حد معمول است.

آنمی آپلاستیک: این نوع آنمی ناشی از کمبود سلول‌های خون ساقط و کمبود تولید سلول‌های خون است.

هر نوع کم خونی ممکن است علائم خاص خود را داشته باشد و برای تشخیص نوع و علت کم خونی، تست‌های خونی و تشخیص تخصصی از طریق پزشک لازم است.

تاثیر قرص فرولین آیرون ای اس آی بر ریزش مو:

کمبود آهن و کم خونی می‌تواند یکی از عوامل موثر در ریزش مو باشد. آهن یکی از عوامل مهم برای رشد و سلامت موها است و کمبود آن می‌تواند منجر به ضعف موها، ریزش آنها و حتی مواردی مانند تنگی نوک‌های مو و رشد ناقص موها شود.

همچنین، کم خونی می‌تواند منجر به کاهش جریان خون به فولیکول‌های مو شود که ممکن است باعث آسیب و ضعف آنها شود و باعث ریزش مو شود. به عنوان مثال، اگر فرد به دلیل کمبود آهن کم خونی داشته باشد، خون کافی برای رساندن اکسیژن و مواد مغذی به فولیکول‌های مو فراهم نمی‌شود که می‌تواند ریزش مو را تسریع کند.

قرص فرولین آیرون ای اس آی مکملی منحصر به فرد برای رفع بیماری کم خونی است. آهن و فولیک اسیدی که در این مکمل به کاررفته باعث افزایش هموگلوبین سازی شده و از بروز بیماری کم خونی جلوگیری می کند.

این مکمل با افزایش خونرسانی به بافت های بدن باعث تقویت فولیکول های مو شده از ریزش مو جلوگیری کرده و باعث رشد مجدد موهای سالم می شود. ویتامین های موجود در این مکمل به افزایش ضخامت مو کمک کرده و باعث حفظ زیبایی می شود.

سوالات متداول

بیماری فقر آهن تولید هموگلوبین را کاهش می‌دهد و کمبود هموگلوبین نیز اکسیژن رسانی به بافتها و سلولهای بدن را با اختلال مواجه می‌کند. آهن موجود در قرص فرولین آیرون ای اس آی به افزایش هموگلوبین و اکسیژن رسانی در خون یاری می رساند.

 آهن موجود در قرص فرولین آیرون ای اس آی  در فرآیند متابولیسم انرژی شرکت دارد و نقش مهمی را در سیستم دفاعی بدن ایفا می‌نماید.

قرص فرولین آیرون ای اس آی حاوی ویتامین ث، آهن، فولیک اسید و ویتامین ب12 است.

قرص فرولین آیرون ای اس آی مکملی منحصر به فرد برای بهبود کم خونی و پیشگیری از فقر آهن است.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید