منوی داروخانه
Your Cart

مسکّن درد

برند: گرین نیچر | Green Nature مدل: Green Nature Sorenandin 30 Capsules
کپسول سورناندین گرین نیچر 30 عددی کپسول سورناندین گرین نیچر مکملی مناسب برای بهبود علائم آرتروز و درد مفاصل است. این محصول از طریق افزایش مایعات سینوویال و افزایش سنتز پروتئوگلیکان موجب ترمیم غضروف‌ها می‌شود. همچنین، این مکمل برای درمان بیماری استئوآرتریت مفید است و خاصیت ضد درد و ضد ال..
بهبود علائم آرتروز و درد مفاصل و کاهش سیستماتیک درد و التهاب تمام مفاصل
462,300 تومان
برند: دانا کاسیان | Dana Kasian مدل: Danakasian Denosa 2ml
قطره مسکن فوری دندان درد دنوسا دانا کاسیانقطره مسکن فوری دندان درد دنوسا دانا کاسیان محصولی مناسب برای بهبود سریع دندان درد است. این قطره حاوی عصاره گل میخک است و همین امر سبب شده است که اثربخشی این قطره افزایش پیدا کند. شما می توانید در طول 24 ساعت حداکثر 4 بار از این قطره استفاده نمایید. این قطره ..
بهبود سریع درد دندان ، حاوی عصاره گل میخک
9,500 تومان
برند: رازک | Razak مدل: Razak Talental 480mg 30 F C Tabs
قرص روکشدار تالنتال 480 میلی گرم رازک 30 عدد قرص روکشدار تالنتال ۴۸۰ میلی گرم رازک دارای ترکیبات گیاهی مفیدی است که در لابراتوارهای حرفه‌ای شرکت داروسازی رازک ساخته شده و خاصیت ضد درد قوی دارد. این قرص برای تسکین دردهای زیادی از بدن از جمله دردهای اسکلتی مانند آرتروز، روماتیسم، میگرن، سر درد..
بهبود سردردها و سردردهای میگرنی و کاهش دهنده درد دردهای سیستم اسکلتی
41,000 تومان
روغن فلفل قرمز نوشاد 37 میلی
-30 %
برند: نوشاد | noshad مدل: Noshad Chili Oil
  روغن فلفل قرمز نوشاد   روغن فلفل قرمز نوشاد محصولی مناسب برای بهبود تسکین و دردهای روماتیسمی است. یکی از ویژگی های بسیار مهم این روغن افزایش جریان خون است. همین امر سبب می شود این موضوع برای کسانی که به دردهای مفصلی مبتلا هستند بسیار مهم است. افزایش جریان خون باعث می شود عملکرد ..
تسکین درمان گرفتگی عضلات و افزایش جریان خون
28,350 تومان 40,500 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Denta 5 gr
خمیر دهانی دنتا باریج خمیر دهانی دنتا باریج محصولی مناسب برای تسکین درد ندان است.  این خمیر دهانی حاوی اسانس میخک هندی، عصاره چوب مسواک و بره موم است و همین امر آن را به محصولی مناسب تبدیل کرده است. خمیر دهانی دنتا برای درمان عفون های دندان و لثه مفید است و باعث ارتقا سلامتی دهان دندان می شو..
تسکین درد دندان و کمک به درمان عفونت های دندان و لثه ، حاوی اسانس میخک هندی
22,800 تومان
پماد موضعی بالمیکس توسن دارو 20 گرم پماد موضعی بالمیکس توسن دارو 20 گرم
ناموجود
برند: توسن دارو | Tosan Darou مدل: Tosan Darou Balmix Topical Ointment 20 g
پماد موضعی بالمیکس توسن داروپماد موضعی بالمیکس توسن دارو حاوی منتول و کامفور می باشد. کامفور باعث گسترش عروق خونی می شود و باعث بهبود خارش و تسکین دردهای اسکلتی، عضلانی و مفصل ها می شود. این ماده دارای خاصیت ضدقارچی بوده و به همین دلیل می توان برای لای انگشتان پا استفاده برای جلوگیری از رشد قارچ ها ..
تسکین دهنده درد عضلانی و اسکلتی و درمان اسپاسم عضلات
40,000 تومان
قرص گلوکزامین فانتوم نوتریشن
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition GLUCOSAMINE
قرص گلوکزامین فانتوم نوتریشنقرص گلوکزامین فانتوم نوتریشن محصولی مناسب برای حفظ سلامت مفاصل است. گلوکزامین از تخریب مفاصل جلوگیری می کند و نقش موثری در درمان و التهاب مفاصل دارد. کسانی که ورزش های سنگین یا فعالیت های شدید بدنی انجام می دهند، باید از این قرص استفاده کنند. از ویژگی های مهم این مکمل می ..
درمان درد و التهاب مفصلی و بازسازی مفاصل آسیب دیده
158,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
مسکّن درد

دندان درد ممکن است به خاطر مشکلات متعددی همچون بیماری لثه یا دندان شکسته یا ترک خورده یا دندان قروچه ایجاد شود. این درد ممکن است در لثه نیز به وجود آید. داروهای و مکمل های خوراکی اولین و بهترین گزینه برای کنترل دندان درد شما هستند. به شرطی که منع مصرفی در مورد داروهای خوراکی ضد درد نداشته باشید. یادتان باشد که دندان درد شدید موجب نشود که به مواد شیمیایی و چیزهای عجیب و غریب مثل روغن ترمز، اسید باطری و  متوسل شوید! سم این مواد ممکن است خطرناک باشد.


سوالات متداول

استفاده از مسکن درد راهکاری موقتی برای کنترل درد دندان است و شما باید در اسرع وقت به یک دندانپزشک مراجعه کنید.

معمولا پس از مصرف مسکّن درد به 30 دقیقه زمان نیاز دارید تا درد را کنترل کنید. 

شما ماکسیسم 48 ساعت باید از مسکّن درد استفاده کنید و پس از آن باید به پزشک مراجعه نمایید.