منوی داروخانه
Your Cart

دهانشویه سفید کننده

محلول سفیدکننده دندان سولار 10 میلی
ناموجود
برند: سولار | Solar مدل: Solar Teeth Witening
محلول سفیدکننده دندان سولارمحلول سفیدکننده دندان سولار همانطور که از نامش پیداست به شما کمک می کند تا دندان هایی سفید داشته باشید. این محلول سفید کننده از مواد موثری در ترکیب خود بهره برده تا لکه ها و پلاک های دندانی ناشی از مواد غذایی یا مصرف سیگار را از بین ببرد و دندان هایی سفیدتر داشته باشید. اس..
سفید کننده لک های ناشی از سیگار و مواد غذایی
198,000 تومان
دهانشویه زغالی بنسر 400 میل
ناموجود
برند: بنسر | Bencer مدل: Bencer Charcoal Mouthwash 400ml
دهانشویه زغالی بنسردهانشویه زغالی بنسر یک دهانشویه ترکیبی است که علاوه بر محافظت از دندانها در برابر پوسیدگی، باکتری های مولد جرم را در دهان از بین می برد و بوی مطبوعی در دهان ایجاد می کند. این محصول دارای ترکیبات فعالی است که به کاهش التهاب لثه، پلاک دندان و پوسیدگی دندان ها یاری می رساند. استفاده ..
جلوگیری کننده از عفونت و التهاب لثه
42,900 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
دهانشویه سفید کننده

 از جمله جدید ترین محصولات سفید کننده دندان، دهان شویه سفید کننده است. این دهان شویه ها همانند سایر دهان شویه ها بوی دهان را بهبود میبخشند و به کاهش پلاکهای دندانی و بیماری لثه کمک میکنند اما علاوه بر آن، این محصولات دربردارنده موادی هستند مانند پروکسید هیدروژن که دندان را سفید میکنند. سازندگان این محصولات میگویند دوازده هفته طول میکشد تا به نتیجه مطلوب دست یابید. فقط کافی است آن را دو بار در روز به مدت شصت ثانیه پیش از مسواک، داخل دهان بچرخانید (غرغر کنید).

سوالات متداول

به طور میانگین، شما به دو هفته زمان نیاز دارید تا اثرات دهانشویه سفید کننده را مشاهده کنید.

دهانشویه سفید کننده حاوی پروکسید هیدروژن است و همین امر باعث سفید شدن دندان می شود.