منوی داروخانه
Your Cart

فلورادیکس | Floradix

کپسول آهن و ویتامین ب فلورادیکس  40 عدد کپسول آهن و ویتامین ب فلورادیکس  40 عدد
ناموجود
برند: فلورادیکس | Floradix مدل: Floradix Iron Plus With B Vitamins
کپسول آهن و ویتامین ب فلورادیکس را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما ..
کمک به تامین آهن مورد نیاز بدن و کمک به تامین آهن مورد نیاز بدن
239,500 تومان
شربت کیندر ویتال فلورادیکس 250 میلی شربت کیندر ویتال فلورادیکس 250 میلی
ناموجود
برند: فلورادیکس | Floradix مدل: Floradix kindervital for children
شربت کیندر ویتال فلورادیکسشربت کیندر ویتال فلورادیکس ساخت شرکت سالوس آلمان است. این شربت از عصاره  گیاهان و میوه ها تهیه شده است و طعم بسیار مطلوب و خوشایندی دارد. طعم و رایحه این فرآورده، برای مصرف کودکان طراحی شده است. با توجه به اینکه این شربت از عصاره  گیاهان و میوه ها تولید شد..
کمک به تامین کلسیم و ویتامین دی 3 مورد نیاز رشد و تقویت استخوانها
202,500 تومان
شربت کیندر ویتال فلورادیکس 250 میل شربت کیندر ویتال فلورادیکس 250 میل
ناموجود
برند: فلورادیکس | Floradix مدل: Floradix Kindervital For Children Syrup 250 ml
شربت کیندر ویتال فلورادیکسشربت کیندر ویتال فلورادیکس ساخت شرکت سالوس آلمان است. این شربت از عصاره  گیاهان و میوه ها تهیه شده است و طعم بسیار مطلوب و خوشایندی دارد. طعم و رایحه این فرآورده، برای مصرف کودکان طراحی شده است. با توجه به اینکه این شربت از عصاره  گیاهان و میوه ها تولید شده است گی..
مولتی ویتامین بسیار خوش طعم برای کودکان
202,500 تومان
شربت منیزیم فلورادیکس 250 میل شربت منیزیم فلورادیکس 250 میل
ناموجود
برند: فلورادیکس | Floradix مدل: Floradix Magnesium Liquid
شربت منیزیم فلورادیکسشربت منیزیم فلورادیکس مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت قلب و حفظ سلامت استخوان است.همچنین منیزیم از انقباض و اسپاسم عضلات جلوگیری می کند و مناسب استفاده بعد از تمرینات ورزشی است. این ماده باعث آرامش سیستم عصبی و بهبود عملکرد آن نیز می شود. افرادی که دچار سردرد های میگرنی هستند ..
سلامت قلب و حفظ سلامت استخوان و کمک به حفظ عملکرد سیستم عصبی
202,500 تومان
شربت آهن و ویتامین فلورادیکس 250 میل شربت آهن و ویتامین فلورادیکس 250 میل
ناموجود
برند: فلورادیکس | Floradix مدل: Floradix Liquid Iron and Vitamin
شربت آهن و ویتامین فلورادیکسشربت آهن و ویتامین فلورادیکس حاوی آهن آلی، ویتامین‌های گروه ب (ب12، ب6، ب2 و ب1) و ویتامین ث است. مصرف روزانه این شربت موجب جبران کمبود آهن بدن، بهبود خستگی‌های روزانه، تعادل در متابولیسم و سطح انرژی بدن می‌شود. مواد موثره این دارو، به شکل محلول در شربت تهیه شده‌اند.اثرات..
کمک به تامین آهن مورد نیاز بدن و تقویت سیستم ایمنی
169,000 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

برند فلورادیکس برندی معتبر و آلمانی در زمینه تولید انواع مکملهای گیاهی در حوزه سلامتی است. دکتر مد در سال 1916 این کمپانی را پایه گذاری کرد و اکنون این برند با بیش از یک قرن تجربه در زمینه مکملهای گیاهی توانسته است تحولی عظیم در حوزه سلامت ایجاد کند.این کمپانی هنوز به صورت خانوادگی اداره می‌شود و پس از دکتر مد وراث او مدیریت این کمپانی را بر عهده گرفتند. عرضه این محصولات در سطح بین‌المللی  گواه بر کیفیت بالای محصولات برند فلورادیکس است.

محصولات برند فلورادیکس

محصولات این برند به صورت مایع، چای، قرص و کپسول به فروش می‌رسند و اکنون این محصولات در بیش از 65 کشور جهان  عرضه می‌شوند. بسیاری از محصولات این برند از مواد گیاهی ارگانیک بدست می‌‌آیند. این محصولات پس از گذراندن آزمایشات سخت کنترل کیفیت و طبق بالاترین‌ استاندارهای روز بین‌المللی تولید می‌شوند.

انواع مکملهای فلورادیکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.