منوی داروخانه
Your Cart

شربت کیندر ویتال فلورادیکس 250 میلی

شربت کیندر ویتال فلورادیکس 250 میلی
شربت کیندر ویتال فلورادیکس 250 میلی
ناموجود
شربت کیندر ویتال فلورادیکس 250 میلی
شربت کیندر ویتال فلورادیکس 250 میلی
شربت کیندر ویتال فلورادیکس 250 میلی

شربت کیندر ویتال فلورادیکس

شربت کیندر ویتال فلورادیکس ساخت شرکت سالوس آلمان است. این شربت از عصاره  گیاهان و میوه ها تهیه شده است و طعم بسیار مطلوب و خوشایندی دارد. طعم و رایحه این فرآورده، برای مصرف کودکان طراحی شده است. با توجه به اینکه این شربت از عصاره  گیاهان و میوه ها تولید شده است گیاهخواران نیز می توانند از این فراورده برای تامین ویتامینهای مورد نیاز خود استفاده نمایند. این شربت فاقد گلوتن، لاکتوز، طعم و رنگ های مصنوعی و هر گونه موارد نگهدارنده است. ویتامینها و عناصر معدنی بکار رفته در این محصول موجب افزایش و بهبود رشد در کودکان می شوند و در تقویت سیستم ایمنی و پیشگیری از ابتلا به بیماریها نقش بسیار موثری دارند.


ترکیبات موثر شربت کیندر

ویتامین A

مهمترین عملکرد تعریف شده برای ویتامین A اثر آن در بینایی می باشد. ویتامین A تحریکات مورد نیاز جهت ایجاد بینایی در شبکیه را ایجاد می کند . ویتامین A موجب پیشگیری از بیماری های چشمی، کمک به ترشح شیره های گوارشی و هضم پروتئین می گردد. حدود 80 درصد ویتامین A در بدن انسان جذب می گردد، و میزان جذب ویتامین A در مردان سریعتر از زنان بوده و در مواردی چون اسهال، یرقان و اختلالات شکمی کم می شود.

ویتامین B1 (تیامین)

یکی از مهم ترین ویتامین های گروه B محسوب می شود. مقدار زیادی از این ویتامین در عضلات اسکلتی بدن، قلب، کلیه ها و مغز وجود دارد. این ویتامن نمی تواند به مقدار زیادی در بدن انسان تجمع یابد و بنا به این علت باید میزان مورد نیاز از این ویتامن در برنامه غذایی روزانه وجود داشته باشد. تیامین موجب افزایش رشد، تقویت عضلات قلبی و تحریک عملکرد مغز می گردد. همچنین این ویتامین موجب افزایش سنتز گلبول های قرمز، تقویت جریان خون و حفظ سلامتی پوست می گردد.

ویتامین B2 (ریبوفلاوین)

دومین عضو تشکیل دهنده خانواده ویتامین های گروه B می باشد. کبد بزرگترین محل ذخیره ریبوفلاوین بوده و حدود یک سوم از ریبوفلاوین کل بدن را در خود ذخیره می کند. کبد، کلیه ها و قلب بیشترین میزان این ویتامین را در بدن دارا می باشند. ریبوفلاوین از طریق ادرار ، تعریق و صفرا از بدن خارج می شود. ریبوفلاوین جهت رشد و سلامت عمومی بدن مورد نیاز است.

ویتامین B3 (نیاسین) 

یک از مهم ترین ویتامین های گروه B محسوب می شود. نیاسین برای جریان مناسب خون و عملکرد صحیح سیستم عصبی مورد نیاز است. این ویتامین باعث حفظ عملکرد صحیح دستگاه گوارشی می شود و جهت متابولیسم صحیح پروتئین ها و کربوهیدرات  ها مورد نیاز است و به حفظ سلامت پوست هم کمک می کند. این ویتامین باعث حفظ سلامت ذهنی و حسی نیز می گردد.

ویتامین B6 (پیریدوکسین)

ویتامین B6 یا پیریدوکسین یکی دیگر از ویتامین های بسیار مهم و ضروری گروه B است و این ویتامین در آب حل می شود و برای تولید و تکثیر سلول های قرمز (هموگلوبین) و پادتن های بدن ضروری است، همچنین دریافت مقادیر کافی این ویتامین به کاهش علائم پیش از قاعدگی در دختران جوان و زنان کمک بسیاری می کند. مصرف میزان مناسب از این ویتامین در کاهش درد ناشی از انقباض عضلات در شب، ناراحتی های عصبی و همچنین رفع مشکلات  خواب مفید است

ویتامین B12 (کوبالامین) 

بزرگترین و پیچیده ترین ساختار ویتامین ها را دارا می باشد. این ویتامین به خاطر داشتن یون فلزی کوبالت در ساختار خود دارای حالت ویژه ای می باشد و جهت تولید گلبول های قرمز مورد نیاز می باشد و برای عملکرد صحیح عصبی مرکزی ضرورت دارد و در بهبود تمرکز، حافظه ، تعادل و کاهش استرس های وارده به بدن مفید می باشد.

ویتامین D

رشد و حفظ استخوان های نرمال به صورت گسترده ای به این ویتامین وابسته است. ویتامین D یک نوع ویتامین محلول در چربی محسوب می شود که در جهت حفظ متابولیسم طبیعی کلسیم در بدن ضروری می باشد. ویتامین D می تواند در پوست انسان در اثر تماس با نور ماوراء بنفش تولید شود، ولی این میزان ویتامین D برای بدن کافی نبوده و رفع این کمبود با رژیم غذایی ضروری می باشد. کمبود ویتامین D موجب تخریب دندان ها، پیوره و همچنین ضعف عضلانی، ضعف بدنی و مشکل در جذب سایر مواد معدنی می گردد.

ویتامین E

ویتامین E تشکیل شده از هشت آنتی اکسیدان است که مهمترین آنها، آلفاتوکوفرول است و تنها شکلی از ویتامین E است که بطور فعال در بدن انسان ساخته می شود. ویتامین E از تخریب اسید هاب چرب اشباع شده، هورمون های جنسی و ویتامین های محلول در چربی توسط اکسیژن، جلوگیری می کند.این ویتامین جهت انجام عملکرد طبیعی تولید مثل، باروری و افزایش قدرت جنسی مردانه بسیار موثر است.

ویتامین C

این ویتامین محلول در آب است که به طورطبیعی در برخی از غذاها یافت می شود. انسان ها بر خلاف بیشتر حیوانات قادر به تولید ویتامین C در بدن خود نمی باشند و به همین دلیل باید این ویتامین را از مواد غدایی به دست بیاورند. ویتامین C برای بیوسنتز کلاژن، ال- کارنتین و انتقال دهنده های عصبی خاص مورد نیاز است و همچنین برای متابولیسم پروتئین ضروری است.

کلسیم

یکی از املاحی است که به میزان زیاد در بدن وجود دارد و برای استخوان ها و دندان ها ضروری است.نقش اصلی این ماده در بدن استخوان سازی و جلوگیری از پوکی استخوان است، پوکی استخوان بیماری ضعف استخوان ها است که در خانم ها شایع تر است. اما کلسیم توسط تمام بافت های بدن مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال به کنترل عضلات کمک می کند، چه آنهایی که ناخودآگاه فعال هستند (مانند عضلات قلب) و چه آنهایی که آگاهانه از آنها استفاده می کنیم (مانند عضلات دست و پا).


داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
202,500 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 202500
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Floradix kindervital for children
  • بارکد محصول: 4004148333767
  • کد انبار: 1948

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید