منو
سبد خرید شما

او پی دی فارما | OPD Pharma

نمایش 1 تا 12 از 33 (3 صفحه)

برند او پی دی فارما برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی و سلامتی است. این برند فعالیت خود را در سال 1387 با وارادات محصولات دارویی آغاز کرد. در سالهای اولیه شروع فعالیت، این شرکت با شرکتهای دارویی معتبری وارد مذاکره شد و توانست محصولات دارویی با کیفیتی را وارد ایران کند. سپس وارد فاز دیگری از خدمات گردید و با تاسیس کارخانه خط تولید مکملهای دارویی و گیاهی را راه انداز کرد. این برند تحولی عظیم در ارتقا سلامتی در جامعه داشته است و توانسته است به برندی معتبر در میان خریداران ایرانی تبدیل گردد.

نقش مکملهای گیاهی در حفظ سلامتی

امروزه نگاه ویژه به استفاده از گیاهان در زندگی شده است. بسیاری از افراد به پیروی از رژیم های غذایی گیاهخواری روی آورده اند و تلاش کرده اند گوشتخواری را از میان بردارند. همچنین، استفاده از مکملهای گیاهی برای ارتقا سلامتی در این روزها مورد توجه قرار گرفته است. طب چینی که در هزاران سال پیش مورد استفاده قرار می گرفت و هنوز دانش بدست آمده ازا ین طب قابل استفاده است به مصرف گیاهان برای درمان بیماریها توجه ویژه ای دارد. بسیاری از تولید کنندگان مکملهای دارویی و گیاهی بر این اعتقاد هستند که استفاده از گیاهان سبب می شود بیماران زودتر سلامتی خود را پیدا کنند و این سلامتی برای مدتی طولانی ماندگار است. اگر از مکملهای دارویی گیاهی استفاده شود، دیگر نباید نگران عوارض ناشی از مکملهای شیمیایی بر بدن باشیم و این موضوع در دنیای امروز اهمیت زیادی دارد.

انواع محصولات برند او پی فارما را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.