منوی داروخانه
Your Cart

کنسانتره سلول ساز اسکین کد

کنسانتره سلول ساز اسکین کد
کنسانتره سلول ساز اسکین کد

کنسانتره سلول ساز اسکین کد

کنسانتره سلول ساز اسکین کد حاوی با کیفیت ترین مواد جوان کننده و ضد چروک پوستی است. همچنین این کرم حاوی آنتی اکسیدان ها نیز می باشد که از پوست در برابر عوامل محیطی مثل آلودگی ها و نور خورشید که باعث ایجاد چروک پوستی می شود محافظت می کند. با استفاده از این محلول می توانید پوستی سالم و جوان را برای خود به ارمغان بیاورید. از دیگر تاثیرات این محصول باعث سفتی و استحکام در پوست می شود. از مزیت های به خصوص این محصول این است که مواد ضد چروک و جوان ساز به لایه های عمقی پوست نفوذ می کند و بر آنها تاثیر می گذارد.

تاثیر رژیم غذایی بر ایجاد چروک :

برای داشتن پوستی سالم حتما باید به رژیم غذایی خود توجه داشته باشید. این رژیم غذایی باید حاوی آنتی اکسیدان های فراوانی باشد زیرا آنتی اکسیدان ها جلوی تاثیر اشعفه فرابنفش بر پوست را می گیرند و از ایجاد چین و چروک پیشگیری می کنند. 

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

از چه سنی استفاده از کرم ضد چروک را آغاز کنیم؟

1,946,190 تومان
1,556,952 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 20% -
  • موجودی: موجود
  • مدل: Skincode Cellular Power Concentrate
  • بارکد محصول: 6267576100983
  • کد انبار: 927496

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
برچسب ها: روشن کننده
سوالات متداول

صبح و شب روی پوست تمیز بمالید. توصیه می شود بعد از این محصول از کرم مرطوب کننده یا ضد چروک استفاده شود. از تماس با ناحیه اطراف چشم خودداری شود. استفاده از این محصول در شب، به علت خواص بازسازی کنندگی قوی، تاثیر بسزایی خواهد داشت.

با کنسانتره سلول ساز اسکین کد می توانید پوستی سالم و جوان را داشته باشید. از دیگر تاثیرات این محصول باعث سفتی و استحکام در پوست می شود. همچنین از مزیت های به خصوص این محصول این است که مواد ضد چروک و جوان ساز به لایه های عمقی پوست نفوذ می کند و بر آنها تاثیر می گذارد.

کنسانتره سلول ساز اسکین کد به دلیل اینکه سلول های مرده پوست را حذف می کند و سبب سلول سازی مجدد پوست می شود در نهایت سبب روشن تر شدن پوست می شود.

کنسانتره سلول ساز اسکین کد به دلیل اینکه فاقد هرگونه مواد شیمیایی و پارابن می باشد و دارای ترکیبات طبیعی است سبب ایجاد عوارض و حساسیت پوستی نمی شود.