منو
سبد خرید شما

مسواک کودک پرواکسپرت استیج اورال بی 8-12 سال

برای رده سنی 8 تا 12 سال و حذف پلاک و جرم دندان ها
مسواک کودک پرواکسپرت استیج اورال بی 8-12 سال
ناموجود

ویژگی های مسواک کودک پرواکسپرت استیج اورال بی 8 تا 12 سال:

- مناسب برای کودکان 8 تا 12 سال
- حذف پلاک و جرم دندان ها
- پاکسازی مناسب دندان و لثه
- پاکسازی میکروب‌های بوزا

 


 

 

  • موجودی: ناموجود
  • برند: اورال بی | Oral-B
  • امتیاز های جایزه: 100
  • مدل: Oral-B Pro-Expert Stage 8 Plus
  • SKU: 3014260278342
  • UPC: 936697
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
43,900 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 8600
توضیحات

این مسواک برای رده سنی 8 تا 12 سال طراحی شده و دارای رنگ و الگوهای سرگرم کننده برای کودکان می‌باشد. ساخت بدنه این مسواک به گونه‌ایی بوده که به راحتی در دست قرار گرفته برای کودکان قابل استفاده می‌باشد. برس نرم و زاویه‌دار این محصول شکاف بین دندان‌‌های در حال تغییر کودکان را به خوبی پاکیزه ساخته و به حذف پلاک و جرم نواحی سخت بین دندان‌ها و دندان‌های عقبی می‌پردازد. این محصول به حذف میکروبهای بوزا بر روی زبان کمک می‌نماید. قسمت آبی رنگ برس به عنوان شاخص سایش و مدت زمان انقضای محصول می‌باشد بدین صورت که کم شدن رنگ و گرایش آن به سمت رنگ سفید به معنای پایان مدت زمان مصرف این مسواک می‌باشد.

 اهمیت مسواک زدن در کودکان

بسياري از پدرومادرها فكر مي‌كنند كه دندان‌هاي شيري فرزندشان اهميت چنداني در سلامت دهان آن‌ها ندارند دليل‌شان هم اين است كه دندان‌هاي شيري بالاخره مي‌افتند. اما دندان‌پزشكان اطفال چنين نظري را ندارند و معتقدند دندان كودك به محض رويش بايد مثل دندان ‌بزرگسالان تميز شود. شروع مراقبت‌هاي دنداني از ابتدايي‌ترين سال‌هاي تولد سبب ايجاد عادت روزمره مسواك زدن در كودك مي‌شود.سعی کنید از ابتدای مشاهده دندان در دهان فرزندتان وی را به مسواک کردن ترغیب و آموزش دهید و با ایجاد علاقه در وی موجب ایجاد عادت برای مسواک زدن روانه و شبانه شوید!حتما با پیدا شدن اولین دندان در دهان کودک، از او خواسته اید دهانش را باز کند تا مرواریدهای در حال رشد داخل دهانش را مسواک بزنید و در حال حاضر، کودک تقریبا برنامه منظمی برای شست و شوی دندان هایش دارد: او، شما را در حال خیس کردن مسواک دیده است و با مشاهده شما متوجه شده است در هر بار شستشو چه اندازه خمیردندان روی مسواک قرار می دهید و حتی بیشتر اوقات می تواند در دستشویی تف کند. در این مرحله می توانید مسواک را به کودک بدهید و مسئولیت شستشوی دندان ها را به خودش بسپارید.اما حتی در صورتی که خودتان بخواهید از کنترل برنامه روزانه و شبانه مسواک زدن کودک، صرف نظر کنید اما ممکن است کودک نوپای شما آن قدرها هم برای تنها مسواک زدن مشتاق نباشد. اگر کودک در برابر این تغییر و قبول مسئولیت مقاومت می کند، برای آسان تر کردن این روند، از راهکارهای زیر استفاده کنید:
1. به کودک اجازه بدهید خودش ابزار لازم را انتخاب کند. کودک را همراه خودتان به فروشگاه ببرید و به او اجازه بدهید مسواک و خمیردندانش را خودش انتخاب کند. مسواک هایی که دسته های رنگی دارند ممکن است برای شما جذابیتی نداشته باشند اما در مورد کودک مانند مشوقی برای مسواک زدن عمل می کنند. برای اینکه مطمئن شوید کودک طعم خمیر دندان را هم دوست دارد، انتخاب آن را نیز به کودک بسپارید.
2. توقع زیادی از کودک نداشته باشید. به احتمال زیاد کودک شما قادر نخواهد بود فواصل بین لثه و دندان ها و شکاف های ریز  را به خوبی تمیز کند. نگران نباشید چون در حال حاضر باید تمرکز شما بیشتر بر شکل دهی عادت مسواک زدن باشد و لازم نیست در مورد تکنیک های صحیح مسواک زدن سختگیری کنید. هر چه کودک بیشتر تمرین کند، سریع تر پیشرفت خواهد کرد.
3.  به نوبت مسواک بزنید. اگر واقعا نگران این هستید که در روند یادگیری مسواک زدن و انتقال مسئولیت انجام آن به کودک، دندان های او به خوبی تمیز نمی شوند، می توانید به نوبت دندان های کودک را مسواک بزنید. مثلا می توانید مسئولیت شستن صبحگاهی دندان ها را به کودک بسپارید و شب ها خودتان این کار را انجام دهید. با این روش، کودک صبح ها فرصت دارد شستشوی دندان ها را تمرین کند و شب ها می تواند تکنیک های صحیح مسواک زدن را از شما یاد بگیرد.
4. همراه کودک مسواک بزنید. وارد عمل شوید و زمانی که کودک مشغول تمیز کردن دندان هایش است، او را همراهی کنید. همراهی با کودک ممکن است کودک را به صرف زمان بیشتر برای مسواک زدن تشویق کند و باعث شود دندان هایش را بهتر و دقیق تر مسواک بزند. علاوه بر این شب ها فرصت مناسبی هستند تا کودک عادت کند یک بار در روز و قبل از مسواک زدن، نخ دندان بکشد.
5. مسواک لرزشی باطری دار بخرید.  استفاده از مسواک لرزشی باطری خور توسط کودک می تواند به فرآیند یادگیری مسواک زدن کمک کند. تازگی و ناشناخته بودن مسواک باطری دار، کودک را ناگزیر به مسواک زدن می کند. علاوه بر این، مسواک هایی وجود دارند که در زمان شستشوی دهان، موسیقی پخش می کنند و یا با تولید صدا به شما اعلام می کنند دو دقیقه تمام شده است.
6. یک مشوق پیدا کنید. از دندانپزشک کودک بخواهید به خاطر اینکه کودک دندان هایش را مسواک می زند، به او جایزه بدهد. تشویق از جانب فردی که منبع قدرت است و روپوش سفید به تن دارد، کودک نوپا را به ادامه این روند تشویق می کند.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

بعد از مسواک زدن از نخ دندان استفاده کنیم یا قبل از مسواک زدن؟

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید