منوی داروخانه
Your Cart

شربت عناب رد کولد دایا 120 میلی

شربت عناب رد کولد دایا 120 میلی
-10 %
شربت عناب رد کولد دایا 120 میلی

 

شربت عناب رد کولد دایا

 

شربت عناب رد کولد دایا محصولی مناسب برای کاهش علائم سرماخوردگی است. این محصول پایه گیاهی دارد و در آن از عصاره عناب و عصاره شیرین بیان استفاده شده است. شربت رد کولد دایا اثرات ضد ویروسی قوی دارد و بیماریهای را به خوبی کنترل می نماید. همچنین، این شربت سرفه را بهبود می بخشد و تب را پایین می آورد. شربت رد کولد یک آنتی اکسیدان قوی است که سیستم ایمنی بدن را تقویت می نماید.

 

آیا این شربت عوارض جانبی دارد؟

 

با توجه به این موضوع که در این شربت از عصاره عناب و شیرین بیان استفاده شده است، مصرف آن در افرادی که به این موارد حساسیت دارند باعث بروز عوارض جانبی می گردد. حساسیت هایی که ممکن است در اثر استفاده از این شربت به وجود بیایند به شرح زیر هستند:

 

  •  سندرم آلرژی دهانی
  • سندرم میوه ای لاتکس
  • خارش گوشه ی دهان، لب ها و روی زبان

 

معمولا این علائم باید ظرف مدت 2 هفته رفع شوند. در صورتی که بروز این علائم ادامه دار شد، بهتر است مصرف این شربت قطع گردد و به پزشک مراجعه شود.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :


 

61,200 تومان - 10% تخفیف
68,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Daya Daru Red Cold Daya
  • بارکد محصول: 6263979000127
  • کد انبار: 938303

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

عناب طبع معتدل و مرطوب دارد و خاصیت ضد سرفه در آن وجود دارد .جوشانده عناب نیز گرفتگی صدا را برطرف می‌کند و به طور کلی در درمان و بهبود سرماخوردگی موثر است.

هر ۱۰ میلی لیتر از شربت حاوی ۱۰۰ میلی گرم از عصاره آبی میوه گیاه عناب و ۱۰۰ میلی گرم از عصاره آبی ریشه گیاه شیرین بیان می باشد 

 با احتیاط مصرف شود و قبل از مصرف حتما با پزشک مشورت نمایید.

بزرگسالان روزی 4 بار، هر بار 2 قاشق غذاخوری استفاده شود در  کودکان  روزی 3 بار، هر بار یک قاشق غذاخوری استفاده شود. به دلیل استفاده از عصاره تام، خالص و کاملا طبیعی، احتمال بروز تغییرات مختصری مانند رسوب وجود دارد. لطفا قبل از هر بار مصرف به خوبی تکان دهید.