Menu
Your Cart

گوارش

توضیحات دسته‌بندی

کولیک یا همان دل درد کودکان، مشکل شایعی است که اکثر نوزادان در هفته های اول تولد به آن دچار میشوند و حتی ممکن است این مشکل تا شش ماهگی ادامه داشته باشد. دلیل اصلی به وجود آمدن این مشکل در نوزادن، عدم تکامل سیستم گوراشی آنان در ماه های اول تولد میباشد.


بسیاری از مطالعات نشان داده اند، تقریبا 20% از شیرخواران دچار کولیک می شوند. با وجود اینکه دل درد و گریه مداوم به دلایل مختلف اتفاق می افتد، در این بین نوزادانی هستند که گریه های شدید، طولانی و غیر قابل کنترل دارند. این حالت در نوزادی اتفاق می افتد که از سایر جهات سالم بوده و خوب هم تغذیه می شود. هر چند تمام نوزادان گریه می کنند ولی گریه های کولیکی اغلب در پایان روز آغاز شده، طولانی بوده و نوزاد به سختی آرام می گیرد. بنا به تعریف، گریه بیش از سه ساعت در روز و سه یا چهار بار در هفته به طور مداوم، به منزله ابتلا به کولیک تلقی می شود. در این درد که ماهیت موجی دارد، نوزادی که آرام به نظر می رسد، ناگهان شروع به گریه کرده، پشت خود را قوس می دهد و زانوهای خود را به سمت شکم فرو می برد. قطره کولیک ایز ویتان با از بین بردن نفخ و کمک به خروج گازهای حبس شده در دستگاه گوارش اطفال و کودکان، به برطرف نمودن دردهای شکمی و کولیک حاصل از آن کمک می نماید.


برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Colicaid Drops
قطره کولیک اید ویتابیوتیکس قطره کولیک اید ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد برای رفع سریع دل‌دردهای شکمی و دل پیچه در نوزادان و کودکان است. دلایل دل درد نوزاد مهم‌ترین دلیل نوزاد عدم تکامل سیستم گوارشی است. به همین دلیل دل درد نوزاد معمولا در هفته‌های اول تولد رخ می‌دهد. دلایل دیگری نیز وجود دارند ک..
19,500 تومان
برند: تک ژن فارما | Takgene Pharma مدل: Takgene Pharma Bio Lact Drop 15ml
SSکولیک یا همان دل درد کودکان، مشکل شایعی است که اکثر نوزادان در هفته های اول تولد به آن دچار میشوند و حتی ممکن است این مشکل تا شش ماهگی ادامه داشته باشد. دلیل اصلی به وجود آمدن این مشکل در نوزادن، عدم تکامل سیستم گوراشی آنان در ماه های اول تولد میباشد.بسیاری از مطالعات نشان داده اند، تقریبا..
54,700 تومان
برند: تک ژن فارما | Takgene Pharma مدل: Takgene Pharma Biokid Probiotic 15 Sachet
کولیک یا همان دل درد کودکان، مشکل شایعی است که اکثر نوزادان در هفته های اول تولد به آن دچار میشوند و حتی ممکن است این مشکل تا شش ماهگی ادامه داشته باشد. دلیل اصلی به وجود آمدن این مشکل در نوزادن، عدم تکامل سیستم گوراشی آنان در ماه های اول تولد میباشد.بسیاری از مطالعات نشان داده اند، تقریبا ۲۰% ا..
54,500 تومان
برند: آردیفارم | Ardeypharm مدل: Ardeypharm Yomogi Capsules
اصطلاحات Volume Depletion (کاهش سطح مایعات بدن) و کم آبی (Dehydration) معمولا به جای یکدیگر بکار می‌روند. این عبارات بیانگر شرایط فیزیولوژیکی گوناگون ناشی از انواع مختلف کم آبی هستند با این حال در بیشتر متون بالینی تفاوتی بین این دو قائل نشده و به جای یکدیگر بکار می‌روند. بنابراین عبارات هیپوولمی، V..
68,000 تومان
برند: داروسازی خوارزمی | kharazmi Pharmaceutical مدل: kharazmi Pharmaceutical Nurse Harvey's Gripe Mixture
اصطلاحات Volume Depletion (کاهش سطح مایعات بدن) و کم آبی (Dehydration) معمولا به جای یکدیگر بکار می‌روند. این عبارات بیانگر شرایط فیزیولوژیکی گوناگون ناشی از انواع مختلف کم آبی هستند با این حال در بیشتر متون بالینی تفاوتی بین این دو قائل نشده و به جای یکدیگر بکار می‌روند. بنابراین عبارات هیپوولمی، V..
19,900 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Colicez Oral Drops
کولیک یا همان دل درد کودکان، مشکل شایعی است که اکثر نوزادان در هفته های اول تولد به آن دچار میشوند و حتی ممکن است این مشکل تا شش ماهگی ادامه داشته باشد. دلیل اصلی به وجود آمدن این مشکل در نوزادن، عدم تکامل سیستم گوراشی آنان در ماه های اول تولد میباشد. قطره کولیک ایز، یکی از محصولات شرکت ویتان فارما ..
20,000 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Colief Drops
قطره خوراکی کولیف بی اس کی مخصوص نوزادان حاوی سایمتیکون به همرا روغن شوید، رازیانه و نعنا می باشد. سایمتیکون کشش سطحی را کاهش می دهد و زمانی که به صورت خوراکی مصرف شود باعث می شود که حباب های گاز درون دستگاه گوارش با هم یکی شوند و بنابراین به انتشار آن ها کمک می کند. این ترکیب برای تسکین نفخ شکم و ن..
20,000 تومان
برند: داروسازی رها | Raha Pharm مدل: Raha Pharm Racip
شربت راسیپ رها فارم شربت راسیپ رها فارم حاوی اسیدهای آمینه ضروری و ترکیب سیپروهپتادین است که برای درمان بی اشتهایی در کودکان و بزرگسالان قابل استفاده است. درمان بی اشتهایی بی اشتهایی باعث سوء تغذیه، کمبود ویتامین ها و کاهش سطح انرژی مورد نیاز بدن می شود. داروی سیپروهپتادین برای درمان لاغری تجویز ..
27,600 تومان
قطره لیپوزوفر بی اس کی | 30 میل | تامین نیاز روزانه نوزادان به آهن
ناموجود
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK liposofer Drops
قطره لیپوزوفر قطره لیپوزوفر مکملی منحصر به فرد برای تامین آهن مورد نیاز برای رشد کودک است. این مکمل از بروز بیماری فقر آهن جلوگیری به عمل می‌آورد و یا بیماری فقر آهن را درمان می‌کند. قطره لیپوزوفر حاوی چه ترکیباتی است؟ هر میلی‌لیتر حاوی ماده فعال 7 میلی‌گرم آهن به فرم لیپوزومال است. کودکان از چه..
41,500 تومان
قطره ایزی کول بیبی آ ای آی | 15 میل | حاوی آنزیم لاکتاز برای رفع عوارض گوارشی در نوزادان قطره ایزی کول بیبی آ ای آی | 15 میل | حاوی آنزیم لاکتاز برای رفع عوارض گوارشی در نوزادان
ناموجود
برند: آ ای آی | AEI مدل: AEI 24 Easycol Baby Solution 15ml
قطره ایزی کول بیبی آ ای آی قطره ایزی کول بیبی آ ای آی حاوی آنزیم لاکتاز است که به رفع عوارض گوارشی نوزادان کمک می‌کند. دلایل دل درد نوزاد مهم‌ترین دلیل نوزاد عدم تکامل سیستم گوارشی است. به همین دلیل دل درد نوزاد معمولا در هفته‌های اول تولد رخ می‌دهد. دلایل دیگری نیز وجود دارند که سبب بروز دل درد..
72,000 تومان
شربت اشتها آور بایوکل کیدز APT بایوکل | کمک به گوارش، هضم و فلور طبیعی روده
ناموجود
برند: بایوکل | Biocol مدل: Biocol Kids APT Syrup
کودکان پس از یک سالگی، هر سال به طور طبیعی 2 تا 3 کیلوگرم افزایش وزن دارند و 6 تا 8 سانتی متر به قدشان اضافه می شود. کودکان و نوجوانان جهت رشد و تکامل، نیاز بیشتری به دریافت مواد مغذی در سنین رشد دارند. بی اشتهایی و کم اشتهایی در کودکان و نوجوانان باعث دریافت ناکافی مواد مغذی مورد نیاز بدن شده و اخت..
37,100 تومان
ساشه رستور پروتکسین | 16 عدد | تنظیم دستگاه گوارش نوزادان و کودکان ساشه رستور پروتکسین | 16 عدد | تنظیم دستگاه گوارش نوزادان و کودکان
ناموجود
برند: پروتکسین | Protexin مدل: Protexin Restore Sachet
ساشه رستور پروتکسین پروبیوتیک‌ها، باکتری‌های مفیدی هستند که در دستگاه گوارش انسان وجود دارند و موجب تقویت عملکرد دستگاه گوارش و پیشگیری از اختلالات گوارشی می‌شوند. جمعیت میکروبی دستگاه گوارش بر اثر عواملی مانند رژیم غذایی نامناسب، بیماری‌های زمینه‌ای مانند دیابت و اختلالات گوارشی، مصرف آنتی بیوت..
56,000 تومان
پودر گاسترو فیکس فاسکا | غذایی کامل برای استفاده در طی روند اسهال نوزادان و کودکان
ناموجود
برند: فاسکا | Fasska مدل: Fasska Gastro-Fix
کولیک یا همان دل درد کودکان، مشکل شایعی است که اکثر نوزادان در هفته های اول تولد به آن دچار میشوند و حتی ممکن است این مشکل تا شش ماهگی ادامه داشته باشد. دلیل اصلی به وجود آمدن این مشکل در نوزادن، عدم تکامل سیستم گوراشی آنان در ماه های اول تولد میباشد.بسیاری از مطالعات نشان داده اند، تقریبا 20% از شی..
24,500 تومان
نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)