منوی داروخانه
Your Cart

کرم پودر متعادل کننده رنگ پوست (سی سی کرم) SPF 40 سینره

کرم پودر متعادل کننده رنگ پوست (سی سی کرم)  SPF 40 سینره
کرم پودر متعادل کننده رنگ پوست (سی سی کرم)  SPF 40 سینره
کرم پودر متعادل کننده رنگ پوست (سی سی کرم)  SPF 40 سینره
کرم پودر متعادل کننده رنگ پوست (سی سی کرم)  SPF 40 سینره
کرم پودر متعادل کننده رنگ پوست (سی سی کرم)  SPF 40 سینره
کرم پودر متعادل کننده رنگ پوست (سی سی کرم)  SPF 40 سینره
کرم پودر متعادل کننده رنگ پوست (سی سی کرم) SPF 40 سینره

کرم پودر متعادل کننده رنگ پوست (سی سی کرم)   SPF 40 سینره

 

کرم پودر متعادل کننده رنگ پوست (سی سی کرم)   SPF 40بافت سبکی دارد و می تواند به خوبی قرمزی، تیرگی، جای جوش و لک ها را پوشش دهد. سی سی کرم سینره در سه رنگ لایت، مدیوم و دیپ تولید شده است و می توانید رنگ هماهنگ با پوست خود را از میان آنها انتخاب نمایید. این محصول به راحتی روی پوست پخش می شود و جلوه آن مات می باشد. افراد دارای پوست چرب به دلیل جلوه مات این کرم به راحتی می توانند از آن استفاده نمایند. فاکتور محافظتی این سی سی کرم 40 می باشد و به خوبی از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب حفاظت می کند. در این کرم از ویتامین سی نیز استفاده شده تا باعث روشن شدن تدریجی پوست گردد.

چه نکاتی را در خرید سی سی کرم رعایت کنیم؟

توجه به SPF کرم: یکی از ویژگی های سی سی کرم نقش آن در محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب است. به همین دلیل باید توجه داشته باشید که SPF آن به خوبی از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت می نماید.
میزان پوشش دهی کرم: اگر در صورت خود جوش، جای جوش و لک های بسیاری دارید بهتر است از میزان پوشش دهی کرم اطمینان حاصل کنید. برخی از سی سی کرم ها پوشش دهی متوسطی دارند و ممکن است مشکلات پوست شما را پوشش ندهند.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

سوالات متداول

تاثیر ویتامین سی در کرم پودر سی سی کرم SPF40 سینره چیست ؟

 • ترکیب ویتامین سی در کرم پودر سی سی کرم SPF 40 سینره باعث روشن تر شدن و شفافیت پوست صورت شده و باعث می شود که از ایجاد جوش و لکه های قهوه ای رنگ جلوگیری شود.

آیا با استفاده از کرم پودر سی سی کرم SPF 40سينره پوست صورت دارای جوش های سر سیاه می شود؟

 • خیر با استفاده از کرم پودر سی سی کرم سینره پوست شما همیشه شفاف و صاف بوده و دارای هیچ گونه جوش فعال و زیر پوستی نخواهد شد به دلیل اینکه این کرم بافت بسیار سبکی داشته و فاقد هرگونه مواد شیمیایی و پارابن می باشد و سازگار با انواع پوست است.

کرم پودر سی سی کرم SPF40 سینره مناسب چه پوستی می باشد؟

 • کرم پودر سی سی کرم SPF40سینرهمناسب انواع پوست بوده و همچنین برای پوست های چرب و حساس و مستعد به پوست سازگار است.

آیا می توان از کرم پودر سی سی کرم SPF40 سینره در میهمانی ها و یا به صورت روزانه استفاده کرد؟

 • بله می توانید از کرم پودر سی سی کرم SPF 40 سینره هم به صورت روزانه هم در میهمانی ها و مجالس استفاده کنید زیرا هم بسیار سبک و راحت بوده هم پوشانندگی مناسبی دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 1402/09است

159,000 تومان
111,300 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 30% -
 • موجودی: موجود
 • مدل: Cinere Color Correction Cc Cream
 • بارکد محصول: 6260374050139
 • کد انبار: 938806

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

کرم پودر متعادل کننده رنگ پوست (سی سی کرم)   SPF 40 سینره مناسب انواع پوست به خصوص افرادی که دارای پوست حساس و ملتهب ، چرب و مستعد به جوش هستند می باشد و سبب تسکین آن می شود.

کرم پودر متعادل کننده رنگ پوست (سی سی کرم)   SPF 40 سینره را می توانید هر روز روی پوست خشک و تمیز ماساژ دهید تا جذب شود به طوری که روی پوست را به خوبی بپوشاند و در صورت لزوم آن را پس از 3 ساعت تمدید نمایید.

کرم پودر متعادل کننده رنگ پوست (سی سی کرم)   SPF 40 سینره به دلیل داشتن بافت بسیار سبک و جذب عالی و پوشانندگی مناسب می تواند گزینه ی مناسبی برای استفاده روزانه از این محصول باشد که سبب کنترل چربی و حفظ سلامت پوست و کیفیت آن می شود.

کرم پودر متعادل کننده رنگ پوست (سی سی کرم)   SPF 40 سینره از پوست شما محافظت می کند و باعث احساس خستگی نمی شود همچنین بافت بسیار سبکی داشته و فاقد مواد نگهدارنده ، شیمیایی و پارابن می باشد.