منوی داروخانه
Your Cart

پودر انترامیل دیابتی کارن

پودر انترامیل دیابتی کارن
پودر انترامیل دیابتی کارن
پودر انترامیل دیابتی کارن
پودر انترامیل دیابتی کارن
پودر انترامیل دیابتی کارن

پودر انترامیل دیابتی کارن

پودر انترامیل دیابتی کارن، حاوی ویتامین با محدودیت کربوهیدرات و قند، مخصوص مصرف بیماران دیابتی است.

دیابت چیست و چه محدودیت هایی را در تغذیه ایجاد می‌کند؟

دیابت نام بیماری متابولیکی است که در آن سوخت و ساز قند و چربی‌ها با اختلال مواجه می‌شود. در این اختلال توانایی بدن در تولید انسولین از بین می ‌رود و یا بدن در برابر انسولین مقاوم می‌شود، در نتیجه انسولین تولیدی نمی‌تواند عملکرد نرمال خود را انجام دهد.

در بیماری دیابت سرعت و توانایی بدن در استفاده و انجام واکنش‌های گلوکزی کاهش می‌یابد. به همین دلیل میزان قند خون افزایش می‌یابد و منجر به بروز بیماری هایپرگلیسمی می‌شود.  افزایش قند خون در دراز مدت در بدن به رگ‌های بدن آسیب وارد می‌کند و می‌تواند اعضای مختلف بدن از جمله کلیه، چشم، اعصاب و قلب را درگیر کند.

پودر انترامیل فاقد کربوهیدرات و ترکیبات قندی است و به عنوان مکمل حاوی ویتامین برای افراد دیابتی مناسب است. این مکمل حاوی عنصر معدنی کرومیوم است. کروم جذب قند و چربی را از دستگاه گوارش کاهش می‌دهد، میل به غذا را کنترل می‌کند و مانع از افزایش وزن می‌شود.

یکی از فواید بسیار مهم کروم تقویت عملکرد انسولین و پیشگیری از افزایش قند خون است. همچنین ویتامین‌های گروه ب که در این مکمل وجود دارند، انرژی بدن را افزایش می‌دهند و سوخت و ساز و ذخایر چربی و قند را تعدیل می‌کنند.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:


184,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 50600
  • موجودی: موجود
  • مدل: Karen Entera Meal Diabetic
  • بارکد محصول: 6261405141086
  • کد انبار: 2962

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
برچسب ها: دیابت , کارن , انترامیل
سوالات متداول

بهترین زمان مصرف قبل از وعده غذایی است . برای استفاده از قوطی انترامیل به یک پیمانه (20 گرم پودر) 80 میلی‌لیتر آب اضافه نمایید، تا 100 میلی‌لیتر محلول به دست آید این محلول در هر میلی‌لیتر حاوی یک کیلوکالری انرژی است.

مصرف این مکمل برای افرادی که نارسایی کلیه دارند ، بیمارانی که به صورت ژوژونوستومی تغذیه می شوند، پانکراتیت حاد ، اختلال در دستگاه گوارش دارند مجاز نیست .

بله باعث اضافه وزن می شود . انترامیل دیابتی را می توان به منظور مکملی بریا افزایش وزن نیز استفاده کرد. به ویژه اگر افراد لاغر دارای دیابت یا مستعد ابتلا قند خون بالا نیازمند مکملی برای افزایش وزن هستند، مکمل

{"@context":"https://schema.org","@type":"FAQPage","mainEntity":[{"@type":"Question","name":"<p>بهترین زمان مصرف&nbsp;پودر انترامیل دیابتی کارن چه موقع است ؟</p><div><br></div>","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"<p>بهترین زمان مصرف قبل از وعده غذایی است .&nbsp;برای استفاده از قوطی انترامیل به یک پیمانه (20 گرم پودر) 80 میلی‌لیتر آب اضافه نمایید، تا 100 میلی‌لیتر محلول به دست آید این محلول در هر میلی‌لیتر حاوی یک کیلوکالری انرژی است.</p>"}},{"@type":"Question","name":"<p>آیا همه افراد مجاز به مصرف&nbsp;ودر انترامیل دیابتی کارن هستند ؟</p>","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"<p>مصرف این مکمل برای افرادی که نارسایی کلیه دارند ،&nbsp;بیمارانی که به صورت ژوژونوستومی تغذیه می شوند،&nbsp;پانکراتیت حاد ، اختلال در دستگاه گوارش دارند مجاز نیست .</p>"}},{"@type":"Question","name":"<p>آیا&nbsp;&nbsp;پودر انترامیل دیابتی کارن باعث چاقی می شود ؟</p>","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"<p>بله باعث اضافه وزن می شود .&nbsp;<span style="text-align: left;">انترامیل دیابتی</span><span style="text-align: left;">&nbsp;</span><span style="text-align: left;">را می توان به منظور مکملی بریا افزایش وزن نیز استفاده کرد. به ویژه اگر افراد لاغر دارای</span><span style="text-align: left;">&nbsp;</span><span style="text-align: left;">دیابت</span><span style="text-align: left;">&nbsp;</span><span style="text-align: left;">یا مستعد ابتلا قند خون بالا نیازمند مکملی برای افزایش وزن هستند، مکمل</span><span style=""}},{"@type":"Question","name":"<p>آیا&nbsp;پودر انترامیل دیابتی کارن عوارضی جانبی دارد ؟</p>","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"<p><div class="g" style="font-family: arial, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 1.58; text-align: left; width: 600px; margin: 0px; clear: both; padding-bottom: 0px; color: rgb(220, 220, 220); font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: rgb(41, 41, 41); text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial;"><div lang="fa" data-hveid="CAgQAA" data-ved="2ahU"}}]}