منو
سبد خرید شما

قرص اکسی فورت تدبیر کالای جم 70 عدد

انرژی زا کمک به رفع خستگی ،موثر در بهبود قوای جسمی و ذهنی
عکس قرص اکسی فورت تدبیر کالای جم
عکس قرص اکسی فورت تدبیر کالای جم
ناموجود
عکس قرص اکسی فورت تدبیر کالای جم
عکس قرص اکسی فورت تدبیر کالای جم
  • انرژی زا
  • کمک به سوزاندن مواد غذایی
  • کمک به رفع خستگی
  • موثر در بهبود قوای جسمی و ذهنی

روزانه 1 تا 4 عدد قرص همراه با آب

• این قرص را در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال، نگهداری کنید.
• این قرص را در محیط های پر رطوبت، مانند حمام، قرار ندهید.
• این قرص را در معرض تابش مستقیم نور خورشید، مانند پشت پنجره، قرار ندهید.

 

•    مصرف این قرص در دوران بارداری و شیر دهی مجاز نیست.
•    مصرف بین از اندازه این قرص می تواند باعث بروز اختلال دو قطبی شود.
•    مصرف بیش از اندازه این قرص به دلیل کافئین باعث بروز تپش قلب و اختلالات خواب می شود.
•    مصرف این قرص در کودکان و نوزادان مجاز نیست. زیرا کافئین آن باعث بی خوابی در کودکان و تحریک دستگاه گوارش در نوزادان می شود.
•    مصرف بیش از اندازه این قرص باعث دفع کلسیم از ادرار و پوکی استخوان می شود.
•    مصرف این فرآورده قبل از خواب سبب بروز عوارض شدیدی نظیر بی خوابی، عصبانیت، بی قراری، سوزش معده، حالت تهوع و استفراغ، اضطراب، تحریک پذیری، تنفس سریع، لرزش، هذیان، تشنج، تکرر ادرار، صدای زنگ در گوش، کاهش پتاسیم، تپش قلب و اختلالات خواب می شود.
•    این قرص با این داروها تداخل دارد: داروهای گیاهی ضد انعقاد خون مانند مریم گلی، سیر، حینکوبیلوبا، زنجبیل، میخک؛ پاناکس، جینسینگ، گلپر
•    این قرص با فرآورده های حاوی کافئین مانند انواع چای، قهوه، میوه افرا و دانه کولا تداخل دارد.
•    مصرف این قرص با قرص های قلبی و عروقی تداخل دارد.
•    این قرص با آسپرین، کلوپیدوگرل، دی پیریدامول، تیکلوپیدین، هپارین، وارفارین، سایمتیدین، کلوزاپین، دی سولفیرام، افدرین، استروژن، فلووکسامین، لیتیمف فنیل پروپانول آمین، تئوفیلین، وارپامیل، داروهای ضد بارداری آنتی بیوتیک های کینولونی مانند سیپروفلوکسامین و افلوکسامین و قرص فنوباربیتال تداخل دارد.
•    هرگز مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک تغییر ندهید.

 

نام ترکیبمقدار
تائورین250 میلی گرم
اینوزیتول40 میلی گرم
پانتوتنیک اسید12 میلی گرم
پیریدوکسین هیدروکلرید5 میلی گرم
نیاسین3 میلی گرم
ریبوفلاوین1 میلی گرم
ویتامین ب 120.002 میلی گرم
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
53,400 تومان
توضیحات

قرص اکسی فورت تدبیر کالای جم محصولی مناسب برای تولید انرژی مورد نیاز در بدن است. در این مکمل از مواد موثر مانند: ویتامین های گروه ب، کافئین بی آب، اینوزیتول و تائورین استفاده شده و همین مورد ارزشمندی و اثربخشی این مکمل را چندین برابر کرده است.

تائورین یک اسید آمینه است که نقش مهمی در فرایندهای متابولیکی بدن دارد. این اسیدآمینه به عنوان یک ماده تحریک کننده بر روی سیستم عصبی مرکزی عمل کند که می‌تواند باعث افزایش آگاهی و انرژی شود. همچنین تائورین  می‌تواند بهبود دهنده فرایندهای متابولیکی بدن باشد که می‌تواند منجر به افزایش سطح انرژی و کاهش خستگی شود.

 کافئین به عنوان یک ماده محرک می‌تواند بهبود حافظه، تمرکز و بیداری را افزایش دهد که این موارد ممکن است منجر به افزایش سطح انرژی و کارایی شود. کافئین با افزایش فعالیت سیستم عصبی مرکزی می‌تواند انرژی بیشتری به بدن فراهم کند و از حالت خستگی جلوگیری کند. صرف کافئین می‌تواند سرعت متابولیسم بدن را افزایش دهد، که این امر می‌تواند منجر به افزایش سطح انرژی و سوزاندن چربی‌ها باشد. هرچند، مصرف زیاد کافئین ممکن است باعث افزایش تنش، اضطراب و اختلال در خواب شود، بنابراین مصرف معقول و متوازن کافئین بی آب حیاتی است.

ویتامین های گروه ب با افزایش خون رسانی به بافت های بدن به افزایش سطح انرژی کمک کرده و باعث کاهش خستگی می شود. این ویتامین ها باعث کاهش علائم افسردگی، رفع بیماری کم خونی و بهبود عملکرد سیستم عصبی می شود.

قرص اکسی فورت تدبیر کالای جم 70 عددی به گونه ای طراحی شده که به سوزاندن مواد غذایی و دریافت انرژی لازم کمک کرده و نقش مهمی در رفع خستگی دارد. از این قرص می تواند برای بهبود قوای جسمی و ذهنی نیز استفاده کرد. سما می توانید سایر محصولات مشابه این مکمل را در سایت داروخانه آنلاین مشاهده کنید.

بهترین زمان مصرف قرص اکسی فورت تدبیر چه موقع است؟

زمان مصرف قرص اکسی فورت تدبیر به ویژگی‌های شخصی و نیازهای هر فرد بستگی دارد. با این حال، برخی از مواردی که ممکن است در نظر گرفته شوند عبارتند از:

صبحانه: بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند قرص اکسی فورت را در صبح همراه صبحانه مصرف کنند. این باعث می‌شود اثرات مثبت آن بر روی انرژی و تمرکز در طول روز بهتر قابل احساس شود.

قبل از ورزش: برخی از افراد اکسی فورت را قبل از ورزش مصرف می‌کنند تا انرژی و تمرکز خود را افزایش دهند و عملکرد ورزشی بهبود یابد.

زمان‌های نیاز به تمرکز بالا: اگر برای کار یا تحصیلات خود نیاز به تمرکز بالا دارید، ممکن است مصرف قرص اکسی فورت در زمان‌های مشخصی مانند قبل از امتحانات یا ارائه‌های مهم برای شما موثر باشد.

به هر حال، همیشه بهتر است قبل از شروع مصرف قرص اکسی فورت یا هر مکمل دیگری، با پزشک خود مشورت کنید. وی می‌تواند با توجه به وضعیت شما و نیازهایتان، زمان مصرف مناسب را توصیه کند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید