منوی داروخانه
Your Cart

ژل پس از موزدایی سینره 50 میل

ژل پس از موزدایی سینره 50 میل
ناموجود
ژل پس از موزدایی سینره 50 میل

 

ژل پس از مو زدایی سینره

ژل پس از مو زدایی سینره را می توانید پس از اصلاح صورت و بدن خود استفاده نمایید. در این ژل از اسانس ها و عصاره های طبیعی گیاهی استفاده شده است. این محصول دارای فرمولاسیون ویژه ای است تا صدمات ناشی از اصلاح را بر روی پوست کاهش و تسکین دهد. مواد به کار رفته در این ژل به بهبود و رشد بافت های بدن به خوبی یاری می رسانند.

استفاده از ژل مو زدای سینره باعث می شود PH پوست که پس از استفاده از محصولات مو زدا از تعادل خارج شده دوباره به میزان طبیعی خود باز گردد. در این ژل از ترکیبات گیاهی ضد باکتری و قارچ نیز استفاده شده تا از بروز عفونت و آکنه جلوگیری نماید. این محصول پوست را به خوبی مرطوب می کند و خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می بخشد.

ژل پس از اصلاح یا افتر شیو چیست؟

افترشیوها محصولاتی هستند که پس از اصلاح به کار می روند تا از عفونی شدن خراش و بریدگی حین اصلاح جلوگیری کنند و به احیای پوست کمک رسانند. این محصولات حاوی مواد مرطوب کننده می باشند تا از خشک شدن پوست پس از اصلاح جلوگیری کنند و از ایجاد قرمزی و التهاب پس از اصلاح بکاهند. افترشیوها معمولا رایحه بسیار دلپذیری دارند و حس دلپذیری در فرد ایجاد می کنند. از طرفی به واسطه داشتن الکل آنتی باکتریال هستند و از ایجاد جوش، آکنه و التهاب بر پوست جلوگیری می نمایند.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
92,000 تومان
64,400 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 30% -
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Cinere Post Depilation Gel 50 ml
  • بارکد محصول: 6260374010614
  • کد انبار: 926630

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید