منوی داروخانه
Your Cart

شامپو فیتوسیان فیتو 200 میل

شامپو فیتوسیان فیتو 200 میل
ناموجود
شامپو فیتوسیان فیتو 200 میل

شامپو فیتو سیان فیتو

شامپو فیتو سیان فیتو شامپویی با خواص درمانی و در عین حال آرایشی است که قادر به حجم دهندگی و درخشندگی موها است. مواد فعال و انرژی  زای گیاهی به کار رفته در شامپو فیتوسیان فیتو، شادابی از دست  رفته موها را بازیابی نموده و پوست سر را برای پذیرش اثرات درمانی آماده می کند.

تکوین و رشد هر یک از تارهای مو از کیسه کوچکی به نام فولیکول آغاز می شود. تقریباً تمامی سطح پوست انسان به جز کف دست ها و کف پاها با فولیکولهای مو پوشیده شده است. اکثر فولیکول  ها در سرتا سر زندگی یک شخص غیر فعال بوده و تار مویی تولید نمی کند. در مقابل برخی فولیکولها (مثل فولیکولهای پوست سر) بسیار فعالند. ساقه مو از برآمدگی کوچکی از بافت پیوندی که پیاز مو نامیده می شود سرچشمه می گیرد. پیاز مو شباهت زیادی به قپه دستگیره در دارد اما بسیار کوچک است و در عمق ۴ میلی متری سطح پوست قرار گرفته است. وقتی که مو به سطح پوست رسید و از درون آن سر به بیرون آورد، بخشی از مو که دیده می شود بی جان است.

فواید استفاده از شامپو های ضد ریزش و تاثیرات آن :

مو ساختار پیچیده ای دارد. بخش داخلی محور مو کورتکس نام دارد و از چند لایه محافظ که در مجموع کوتیکول (یا همان پولک مو) نامیده می شود تشکیل شده است. کوتیکول اولین بخش مو است که در معرض آسیب  های محیطی قرار دارد و بنابراین روش  های اساسی مراقبت از مو برای رسیدگی به این بخش از مو طراحی شده اند. کوتیکول بیرونی ترین لایه مو است و اولین بخشی است که در معرض آسیب  های محیطی قرار می گیرد. باد، باران، نور خورشید، آب استخر و دریا، مواد شیمیایی قوی، فرکننده های شیمیایی، دکلره، رنگ کردن مو و آسیب  های مکانیکی ناشی از برس زدن خشن موها می توانند به آسیب دیدگی مو منجر شوند. بسته به نوع آسیب  ها محصولات خاصی وجود دارد که می تواند جلوی آسیب را گرفته و حتی آسیب دیدگی مو را ترمیم کنند. بنابراین با استفاده از شامپوهای ضد ریزش می توانید از آسیب های احتمالی جلوگیری کنید و از موهای خود مراقبت کنید.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

ریزش موی سکه ای در اثر چه عواملی رخ می دهد؟


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
248,400 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 161500
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Phyto Phytocyane Sahmpoo
  • بارکد محصول: 618059163104
  • کد انبار: 928453

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید