منوی داروخانه
سبد خرید شما

ژل ژین-8 اوریاژ 200 میل

پاک کننده و التیام بخش ژنیتال و  ژل پاک کننده و التیام بخش
ژل ژین-8 اوریاژ 200 میل
ناموجود

ژل ژین 8 اوریاژ 200 میل

ژل ژین 8اوریاژ از کمپلکس انحصاری گلیکو ژین بهره مند است که پاک کننده ای ملایمی است که موجب خشکی نخواهد شدو همچنین HPقلیایی (pH 8) این محصول به همراه پیروکتون اولامین به حفظ فلور طبیعی ناحیه ژنیتال کمک می کند.ناحیه ژنیتال می تواند در اثر عوامل متعدی دچار التهاب شود که خارش، سوزش و ترشحات غیر طبیعی را به همراه خواهد داشت. یکی از مهمترین عوامل التهاب واژن از بین رفتن تعادل طبیعی فلور واژن است.

لزوم بهداشت برای زنان؟

بیماری‌ های دستگاه تناسلی زنان یکی از شایع ترین و درد سرسازترین امراض برای خانم هاست. خانم ها به خاطر دستگاه تناسلی پیچیده‌ شان باید مراقبت‌ های خاصی را برای در امان ماندن از انواع عفونت‌ های فرصت طلب را درپیش بگیرند.در ناحیه ژنیتال به صورت معمول میکروب‌ هایی زندگی می‌ کنند که اگر در برابر آن‌ها از شوینده‌ های معمول استفاده شود امکان  عفونت ، قارچ های پوستی و زیر پوستی را برای خانم ها به وجود می‌ آورند. راه حل این مشکل در چند ده ساله اخیر با پیش‌ رفت روز افزون دانش پزشکی روی داده است و آن هم با تولید شوینده‌ های مخصوص بانوان صورت گرفته است.خانم‌ ها با استفاده از انواع شوینده‌ های مخصوص خود می‌ توانند از بروز انواع عفونت و حساسیت در نواحی تناسلی خود جلوگیری کند.


ناحیه‌ ی زنانه در بانوان مانند دیگر قسمت‌ های بدن، نیاز به مراقبت دارد. حمله‌ ی باکتری‌ های محیطی به این ناحیه می‌ توانند سبب بروز عوارض بسیاری از جمله عفونت، قارج و خارش شود که بسیار آزار دهنده نیز است. ژل بهداشتی بانوان اوریاژ Gyn 8 یک راه‌ حل ساده و روزمره برای مراقبت و حتی درمان در این ناحیه است.ژل بهداشتی بانوان اوریاژ بلافاصله بعد از مصرف احساس ناراحتی را از بین می برد و تعادل فلور طبیعی ناحیه ژنیتال را برقرار می کند. تحمل پذیری آن بسیار بالا است. ترکیبات آن حاوی مواد ضد باکتری است که در اولین گام این عامل مهم را از بین می‌ برد.

از مهمترین خصوصیات این ژل قابلیت استفاده از آن برای درمان دوره‌ای عفونت در ناحیه‌ی تناسلی است. شست‌ وشوی ناحیه با این ژل، خارش و سوزش را به سرعت از بین می‌ برد و احساس آرامش بوجود می‌ آورد.این ژل در صورت وجود التهاب در ناحیه، آن را از بین برده و از بروز مجدد آن پیشگیری می‌ کند. ترکیبات آن فاقد صابون و مواد مضر نگهدارنده است و به تنهایی هیچگونه سوزش یا علائم آلرژیک ندارد.

استفاده منظم از این ژل سبب تنظیم PH ناحیه شده و از خشک شدن آن جلوگیری می‌ کند. PH قلیایی (PH 8) این محصول به همراه پیروکتون اولامین به حفظ فلور طبیعی ناحیه ژنیتال کمک می‌کند. ژل بهداشتی اوریاژ یک التیام‌ بخش و پاک کننده‌ ی موثر است. می‌ توان از این ژل به صورت روزانه برای شست وشوی ناحیه استفاده کرد

داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
99,800 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: URIAGE Gyn 8 Genital Cleaning Gel For Women 100ml
  • بارکد محصول: 41674
  • کد انبار: 926899

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید