منو
سبد خرید شما

قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی 30 عددی

پیشگیری از ابتلا به آرتروز حاد و بهبود غضروف سازی
قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی 30 عددی
قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی 30 عددی
قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی 30 عددی
قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی 30 عددی
قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی 30 عددی
قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی 30 عددی
  • قرص کارتیژن مکس مکمل تک جزئی گلوکزآمین
  • حاوی 1126 میلی گرم گلوکزآمین سولفات خالص به ازای هر قرص
  • کمک به حفظ سلامت مفاصل و غضروف ها
  • پیشگیری از ابتلا به آرتروز حاد
  • بهبود انعطاف پذیری مفاصل
  • ترمیم غضروف ها در بیماران مبتلا به آرتروز
  • کمک به کاهش درد، خشکی و التهاب مفاصل
  • فاقد رنگ و طعم دهنده های مصنوعی، فاقد نگهدارنده، فاقد گلوتن، فاقد ذرت، فاقد سویا، فاقد گندم، فاقد نشاسته، فاقد شکر و فاقد مخمر

روزی یک عدد قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی مصرف شود(پودر بصورت حل شونده در دهان است).

این قرص را در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال، نگهداری کنید.
 

هرگز مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک تغییر ندهید.

 
Glucosamine Sulphate1500mg
Eq to Glucosamine Sulphate1126mg
210,000 تومان
178,500 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 15% -
توضیحات

قرص کارتیژن نیچرز اونلی محصولی مناسب جهت پیشگیری از ابتلا به آرتروز حاد و بهبود غضروف سازی است. هر قرص از این مکمل حاوی 1500 میلی‌گرم گلوکزآمین بوده و به عنوان مکملی منحصر به فرد شناخته می شود.

گلوکوزامین سولفات یک ترکیب طبیعی بوده که در بدن یافت می‌شود و نقش مهمی در حفظ سلامت مفاصل و بافت‌های همبند ایفا می‌کند. این ترکیب معمولاً به عنوان یک مکمل غذایی برای تسکین درد و التهاب مفاصل، بهبود سلامت غضروف و درمان آرتروز استفاده می‌شود. گلوکوزامین سولفات ماده‌ای بوده که در تولید و ترمیم غضروف نقش دارد. غضروف بافتی است که مفاصل را پوشش می‌دهد و از سایش استخوان‌ها به یکدیگر جلوگیری می‌کند.  این مکمل می‌تواند به کاهش سفتی و درد مفاصل کمک کند، به ویژه در افرادی که از آرتروز رنج می‌برند.

گلوکوزامین سولفات می‌تواند به کاهش التهاب در مفاصل کمک کند و از پیشرفت آرتروز جلوگیری کند. مصرف این مکمل می‌تواند به بهبود حرکت و عملکرد مفاصل کمک کرده و کیفیت زندگی را در افرادی که به آرتروز مبتلا هستند، بهبود بخشد. این ترکیب می‌تواند از تجزیه و تحلیل بافت‌های همبند جلوگیری کرده و سلامت آنها را حفظ کند. همچنین این مکمل     برای غضروف سازی، پیشگیری از ابتلا به آرتروز، بهبود سلامت مفصلی و تسک ین دردهای آرتروز مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

ورزشکاران و افرادی که فعالیت‌های بدنی شدید دارند، میتوانند از گلوکوزامین سولفات برای حفظ سلامت مفاصل و پیشگیری از آسیب‌های ورزشی استفاده کنند. مصرف این مکمل می‌تواند به تسریع بهبود پس از آسیب‌های مفصلی و بافت‌های همبند کمک کند. گلوکوزامین سولفات می‌تواند نیاز به داروهای ضد التهابی غیراستروئیدی (NSAIDs) را در افراد مبتلا به آرتروز کاهش دهد.    

قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی به گونه ای طراحی شده که از که از التهاب مفاصل و بروز بیماری آرتروز جلوگیری کرده و باعث بهبود غضروف سازی در بدن می شود. این مکمل از استخوان ها محافظت کرده و باعث بهبود دامنه حرمتی می شود. شما میتوانید سایر محصول مشابه این فرآورده را در سایت داروخانه آنلاین مشاهده کنید.

نقش ویتامین ها و مواد مغذی در کاهش دردهای استخوانی و مفاصل

ساییدگی مفاصل یا اوستئوآرتریت نوعی عارضه استخوانی است که با بالا رفتن سن شیوع بیشتری پیدا می‌کند. اغلب افراد مسن و گاهی میانسالان نیز درگیر این بیماری می‌شوند. در ساییدگی مفاصل غضروف مفصلی تحلیل می‌رود، در نتیجه مفاصل اصطکاک بیشتری با یکدیگر پیدا می‌کنند و همین امر باعث ایجاد درد، خشکی مفاصل و محدودیت‌های حرکتی می‌شود. مفاصل دست و زانو بیشترین درگیری را در بیماری اوستئوآرتریت پیدا می‌کنند.

گلوکز آمین نام ماده‌ای است که موجب تحریک و تولید غضروف در محل مفاصل می‌شود. مصرف گلوکز آمین به شکل مکمل، موجب کاهش اصطکاک مفصلی، کاهش درد و کند شدن روند ساییدگی مفصل می‌شود.متیل سولفونیل متان یا ام اس ام نیز موجب تحریک تولید غضروف و بازسازی بافت همبند می شود. ویتامین سی و زینک تولید کلاژن که مهمترین پروتئین بافت همبند و مفاصل است را افزایش می‌دهند و از تحلیل بافت مفاصل جلوگیری به عمل می‌آورند.

سلنیوم و ویتامین ای خاصیت آنتی اکسیدانی دارند و ترکیباتی که موجب التهابات استخوانی می شوند را مهار می کنند. ویتامین دی جذب کلسیم را افزایش می دهد و از پوکی استخوان به ویژه در زنان جلوگیری می کند.

قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی 30 عددی

سوالات متداول

با مصرف بیش از حد مجاز عوارضی مثل نارحتی های گوارشی، سردرد و استفراغ را در پی دارد.

بهترین زمان مصرف این مکمل قبل از وعده غذایی است.

بیمارانی که به صدف، حلزون یا سایر ترکیبات این قرص حساسیت دارند.در بیمارانی که مشکلات حاد کبدی و کلیوی دارند منع مصرف دارد .

مصرف این مکمل باعث پیشگیری از بیماری آرتروز میشود و به درمانش کمک می کند ولی به صورت تخصصی باعث درمان نمیشود

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید