منوی داروخانه
Your Cart

نیچرز اونلی | Natures Only

برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Optivision Plus
قرص اپتی ویژن پلاس نیچرز اونلی 30 عددی   قرص اپتی ویژن پلاس نیچرز اونلی محصولی مناسب برای حفظ سلامت چشم ها است. این قرص حاوی مواد موثره ای است که از مهمترین آنها می توان به ویتامین ث، لوتین، ویتامین ایی، زینک و کرومیوم اشاره کرد. قرص اپتی ویژن ساختار چشم ها را تقویت می کند و خطر بروز مشکل..
حفظ بینایی و سلامت چشم ها
218,300 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Cartigen D Forte
قرص کارتیژن دی فورت نیچرز اونلی 30 عددی   قرص کارتیژن دی فورت نیچرز اونلی محصولی مناسب برای کمک به سلامت عضلات است. عضلات بخش بسیار مهمی از ساختار بدن را تشکیل می دهند و به ما کمک می کنند کارهای خود را مدیریت نماییم. یکی از راهکارهایی که باعث می شود ساختار عضلات تقویت گردد استفاده از مکمل..
کمک به سلامت عضلات
290,000 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Bio Basics Men
قرص بایوبیسیکس نیچرز اونلیتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2023/05 استقرص  بایوبیسیکس نیچرز اونلی  سبب ارتقاء سلامتی و تامین ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن می شود. با مصرف بایوبیسیکس آقایان سلامت عمومی بدن افزایش یافته و به تقویت سیستم ایمنی کمک می شود. هنگامی که سیستم ایمنی بدن انس..
پیشگیری از کم‌خونی در آقایان و افزایش توان فیزیکی و کاهش خستگی
211,000 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Cartigen Max
  قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی 30 عددی قرص کارتیژن نیچرز اونلی حاوی 1500 میلی‌گرم گلوکزآمین است و به عنوان مکملی منحصر به فرد برای غضروف سازی، پیشگیری از ابتلا به آرتروز، بهبود سلامت مفصلی و تسکین دردهای آرتروز مورد استفاده قرار می‌گیرد. نقش ویتامین ها و مواد مغذی در..
پیشگیری از ابتلا به آرتروز حاد و بهبود غضروف سازی
196,900 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Magtra Zma
قرص مگترا زد ام ای نیچرز اونلی 30 عددی   قرص مگترا زد ام ای ۳۰ نیچرز اونلی محصولی مناسب برای کمک به سلامت سیستم عصبی و عضلانی است. این قرص حاوی مواد موثره ای نظیر منیزیم، زینک و ویتامین ب 6 است و همین امر آن را به یک محصول ارزشمند تبدیل کرده است. قرص مگترا باعث می شود عضلات در شرایط مناسب..
کمک به سلامت سیستم عصبی و عضلانی
168,800 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Double Bull
    قرص دابل بول نیچرز اونلی 30 عدد قرص دابل بول نیچرز اونلی مکملی منحصر به فرد شامل آنتی اکسیدان جهت رفع سندرم خستگی مزمن (CFS) ، ضعف عمومی، خستگی مرتبط با برخی بیماری ها مانند ام اس(MS) است و موجب  افزایش سطح انرژی و استقامت در بدن می شود بنابرین ورزشکاران و افراد..
افزایش سطح انرژی،افزایش توانمندی جسمی و جنسی
209,400 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures only Cartigen Rose 30 Tabs
قرص کارتیژن رز نیچرز اونلی 30 عددی قرص کارتیژن رز نیچرز اونلی از مواد موثره ی گلوکزامین و عصاره رز هیپ تشکیل شده است. گلوکزامین باعث ساخت غضروف می شود و از التهاب مفاصل پیشگیری می کند. این مکمل از درد مفاصل و همچنین علائم آرتروز می کاهد. رز هیپ موجود در این ممل نیز باعث کاهش التهاب نرمی مفاصل می ..
درمان درد و التهاب مفاصل و کمک به غضروف سازی
177,400 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Glucostar
قرص گلو کواستار نیچرز اونلیقرص گلو کواستار نیچرز اونلی محصولی مناسب برای محافظت از غضروف هاست. در این قرص مواد موثره ای نظیر گلوکزآمین، کندورئیتین، زنجبیل و املاح و ویتامین ها به کار رفته اند و همین امر اثر بخشی این مکمل را افزایش داده است. یکی از اثرات ویژه این قرص، که آن را به محصولی پر طرفدار تبد..
محافظت از غضروف ها , دارای خاصیت ضد التهابی
228,500 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Optivision
کپسول اپتی ویژن نیچرز اونلیکپسول اپتی ویژن نیچرز اونلی مکملی منحصر به فرد برای درمان بیماری تباهی لکه زرد، رفع رتینوپاتی دیابتی، رتینیت پیگمنتوز است و به تسریع بهبودی  بعد از عمل جراحی لازیک کمک می‌کند و در رفع  مشکلات چشمی ناشی از پرکاری تیروئید اهمیت فراوانی دارد. این محصول حاوی مقادیر ..
تسریع بهبودی جراحی لازیک و جلوگیری از بیماری لکه زرد
218,000 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Cartigen D Max 30Tabs
قرص کارتیژن دی مکس نیچرز اونلی 30 عددی قرص کارتیژن دی مکس نیچرز اونلی سبب پیشگیری مخرب مزمن و پیش رونده غضروف ها می شود و نهایتا باعث ایجاد درجات متفاوتی از نرمی، شکستگی، تخریب، تحلیل، ساییدگی و سطح مفصلی خشن و ناهمگون در مفاصل است. همچنین دردهای ناشی از تخریب یا از بین رفتن غضروف کاهش می دهد و ب..
بازیابی و تحریک ساخت غضروف و بهبود شکستگی، تحلیل رفتگی و ساییدگی مفاصل
239,000 تومان
قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی 30 عددی
جدید
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Pregna Pro 30 Tablets
قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی 30 عددی محصولی مناسب جهت تامین مواد مغذی دوران بارداری و شیردهی است. این فرآورده با داشتن مولتی ویتامین ها و مولتی مینرالها باعث تامین مواد مغذی شده و به سلامت مادر و جنین در دوران بارداری و شیردهی کمک می کند. قرص پرگنا پرو با داشتن ترکیبات آنتی اکسیدانی اثرات مخرب راد..
تامین مواد مغذی دوران بارداری و شیردهی
225,750 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Supracal K2 30 Tabs
قرص سوپراکل کا2 نیچرز اونلی 30 عددی قرص سوپراکل کا2 نیچرز اونلی  محصولی مناسب برای بهینه سازی سلامت استخوان است. این قرص حاوی کلسیم سیترات، ویتامین کا، ویتامین د3، روی و منیزیم است و همین امر سبب شده است خرید قرص سوپراکل مد نظر قرار گیرد. استفاده از این قرص منابع کلسیم را به استخوان می رساند..
پیشگیری از بروز بیماری های استخوان و برای مردان و زنان در هر گروه سنی
152,000 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Bio Basics Women
  قرص بایوبیسیکس نیچرز اونلی         قرص  بایوبیسیکس نیچرز اونلی  سبب ارتقاء سلامتی و تامین ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن می شود. میزان 400 میکروگرم فولیک اسید در قرص بایوبیسکیس در کنار ویتامین B6 و ویتامین B12 به پیشگیری و درمان کم ..
مولتی ویتامین مخصوص بانوان و افزایش توان فیزیکی و کاهش خستگی
194,000 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Lactol Sachet
ساشه لاکتول نیچرز اونلی ساشه لاکتول نیچرز اونلی مکملی منحصر به فرد برای افزایش تولید و تکثیر باکتری‌های مفید بدن است و مصرف آن برای کودکان خوشایند و لذیذ است. این مکمل به شکل پودر است و به راحتی در دهان حل می‌شود. ساشه لاکتول بر درمان اسهال و بهبود مشکلات گوارشی مانند یبوست و تداخلات گو..
پیشگیری از سندرم روده، باکتری های روده و درد شکم
97,130 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Supracal Tablet
قرص سوپراکل نیچرز اونلی 30 عددیقرص سوپراکل نیچرز اونلی مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت استخوان ها و پیشگیری از پوکی استخوان است. این مکمل از ترکیب مواد معدنی همچون کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین دی تهیه شده است. این عناصر معدنی در حفظ سلامت استخوان ها، استحکام و پیشگیری از بروز بیماری پوکی..
کمک به سلامت استخوان و پیشگیری از پوکی استخوان
143,000 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Cartigen Forte
  قرص کارتیژن فورت نیچرز اونلی قرص کارتیژن فورت نیچرز اونلی حاوی گلوکزآمین سولفات، کندروئیتین و ویتامین‌های مورد نیاز برای سلامت استخوان ها است. این مکمل به بهبود دردها و التهابات استخوانی و مفاصل و بهبود آرتروز کمک می‌کند. همچنین مصرف آن باعث  افزایش فرآیند ترمی..
کمک به درمان آرتروز و درد و التهاب مفاصل
264,000 تومان
قرص لاکتول نیچرز اونلی 30 عددی قرص لاکتول نیچرز اونلی 30 عددی
ناموجود
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Lactol Tablete
  قرص لاکتول نیچرز اونلی قرص لاکتول نیچرز اونلی مکملی منحصر به فرد برای بهبود بیماری‌های گوارشی مانند سندرم روده تحریک پذیر، نفخ، اسهال و یبوست است. این مکمل حاوی پروبیوتیک‌های مفید برای دستگاه گوارش انسان است. نقش پروبیوتیک‌ها بر سلامتی پروبیوتیک‌ها باکتری‌..
پیشگیری از سندرم روده، باکتری های روده و درد شکم
97,800 تومان
قرص سوپراکل به همراه ویتامین دی نیچرز اونلی 30 عدد قرص سوپراکل به همراه ویتامین دی نیچرز اونلی 30 عدد
ناموجود
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Supracal D Tablet
قرص سوپراکل به همراه ویتامین دی نیچرز اونلی 30 عدد قرص سوپراکل دی نیچرز اونلی مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت استخوانها و پیشگیری از پوکی استخوان است.مصرف مکمل کلسیم به همراه ویتامین د3 به افرادی که در آستانه یائسگی قرار دارندتوصیه می شود زیرا در زمان یائسگی بدلیل کاهش قابل توجه استروژن احتمال ..
کمک به سلامت استخوان و پیشگیری از پوکی استخوان و افزایش توده استخوان
145,000 تومان
قرص دینو نیچرز اونلی 30 عدد قرص دینو نیچرز اونلی 30 عدد
ناموجود
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Dino 30 tabs
قرص دینو نیچرز اونلی قرص دینو نیچرز اونلی درمانی موثر در مشکلاتی نظیر نوروپاتی دیابتی و محیطی است. این قرص را می توان در افراد دارای سکته مغزی به منظور بهبود شرایطشان استفاده نمود همچنین قرص دینو برای پیشگیری از سکته مغزی نیز کاربرد دارد.این محصول دارای تمام ویتامین های گروه ب است که در عملکرد سی..
بهبود نوروپاتی دیابتی و حفظ عملکرد سیستم عصبی
211,000 تومان
قرص جویدنی مولتی ویتامین کودکان بایوبیسیکس نیچرز اونلی 30 عددی
ناموجود
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Bio Basics Children 30 Tablets
قرص جویدنی مولتی ویتامین کودکان بایوبیسیکس نیچرز اونلی قرص جویدنی مولتی ویتامین کودکان بایوبیسیکس نیچرز اونلی باعث ارتقا سلامت عمومی کودکان می شود. از آنجایی که کودکان در سنی قرار دارند که سرعت رشد آنها بسیار زیاد است در نتیجه به مواد مغذی مثل ویتامین ها و املاح بیشتری برای رشد جسمی و تکامل مغزی ..
کمک به رشد و تکامل کودک و تامین ویتامین ها و املاح مورد نیاز کودکان
212,500 تومان
قرص جوشان ویتامین ث پلاس زینک نیچرز پلنتی 20 عددی
ناموجود
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Vitamin C Plus Zinc Effervescent Tablet
قرص جوشان ویتامین ث پلاس زینک نیچرز پلنتیقرص جوشان ویتامین ث پلاس زینک نیچرز پلنتی 20 عددی بوده و به دلیل داشتن اسانس گیلاس بسیار پرطرفدار است. این محصول به دلیل داشتن ویتامین سی و زینک در بالا بردن سیستم ایمنی بدن و همچنین کمک به کاهش ریزش موها و افزایش شادابی پوست بسیار موثر است. توصیه می شود روزا..
کمک به بالا بردن و تقویت سیستم ایمنی بدن و کمک به سلامت پوست، مو و ناخن
54,500 تومان
ساشه کارتیژن نیچرز اونلی 30 عدد
ناموجود
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Cartigen sachet
مکمل کارتیژن نیچرز اونلی مکمل کارتیژن نیچرز اونلی حاوی 1500 میلی‌گرم گلوکزآمین است و به عنوان مکمل غضروف ساز، پیشگیری از ابتلا به آرتروز، بهبود سلامت مفصلی و تسکین دردهای آرتروز قابل استفاده است. ساییدگی مفصل چیست؟ ساییدگی مفاصل یا اوستئوآرتریت نوعی بیماری است که با افزایش سن شیوع بیشتری پیدا می‌..
پیشگیری از ابتلا به آرتروز حاد و بهبود غضروف سازی
83,300 تومان
ساشه منیزیم مگترا نیچرز اونلی 30 عددی
ناموجود
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Magtra
ساشه منیزیم مگترا نیچرز اونلی ساشه منیزیم مگترا نیچرز اونلی باعث آرامش اعصاب و بهبود نوسانات خلقی، درمان گرفتگی و اسپاسم عضلانی، بهبود چرخه خواب، پیشگیری از حملات میگرنی و تنظیم فشار خون می‌شود. نقش منیزیم در سلامتی یکی از مواد معدنی و ریزمغذی‌های حیاتی که سلول‌های بدن برای ف..
پیشگیری از حمله میگرنی و کمک به بهبود کیفیت خواب
140,600 تومان
ساشه سوپراکل نیچرز اونلی 30 عددی ساشه سوپراکل نیچرز اونلی 30 عددی
ناموجود
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Supracal 200 Sachet
ساشه سوپراکل نیچرز اونلی   ساشه سوپراکل نیچرز اونلی مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت استخوان و جلوگیری از ابتلا به بیماری پوکی استخوان است. نقش کلسیم در سلامتی یکی از فراوانترین مواد معدنی موجود در بدن انسان کلسیم است. در بدن هر فرد تقریبا 1 کیلوگرم کلسیم وجود دارد. دندانها و استخو..
کمک به سلامت استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان
70,300 تومان
نمایش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)

برند نیچرز اونلی در سال 1986 از سوی رابرت بی لومکچیو 28 ساله، که در اوج موفقیت و امید به رشد قرار داشت، تاسیس گردید. این برند در تولید مکمل های سلامتی با استفاده از مواد گیاهی تخصص دارد. این برند از آغاز تاسیس تا به امروز بر فلسفه تولید مکمل هایی با بالاترین کیفیت و بهترین مواد و میزان دسترسی پذیری آسان متعهد بوده است. این برند شهرت خود را به دلیل رعایت استانداردهای بالای تولید مواد غذایی با فرمول بندی ها منحصر به فرد و نو آورانه به دست آورده است.

کمپانی نیچرز اونلی و تعهد به کیفیت!

برند نچرال انلی متعهد به تولید مکمل هایی با بالاترین کیفیت ممکن است. بهترین مواد خام اولیه، با تضمین سلامت، در تولید مکمل های این برند مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات در بطری های کهربایی رنگ تولید می شوند تا در رابطه با تازگی و قدرت محصولات این برند اطمینان حاصل شود. اعتبار این برند برای تولید محصولات مفید و سالم با رضایت 100% مشتریان است.

کنترل کیفیت

محصولات نچرال انلی تست ها و آزمایشات فراوانی را در روند تولید متحمل می شوند تا ثبات سلامت و قدرت محصولات را تضمین کنند.  این برند در روند تولید محصولاتش، گواهی تحلیل را برای هر مکمل در نظر می گیرد و از مدرن ترین تجهیزات و عملکردها برای تولید محصولات موثر و سالم استفاده می کند.

گواهی های بین المللی

این برند عضو فعال انجمن تولید محصولات طبیعی است و محصولاتش بر طبق راهکارهای NPA GM تولید می شوند. استاندارد NPA GM  محصولات را از طریق شخص ثالت نیز مورد بررسی قرار می دهد. محصولات کمپانی نچرال انلی با طبیعت سازگار هستند و پکیج آن قابل بازیابی است.

انواع محصولات برند نیچرز اونلی را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.