منوی داروخانه
Your Cart

پک مکمل

پکیج چربی سوزی
ناموجود
مدل: fat burning package
پکیج چربی سوزیاین پکیج شامل محصولات زیر است:پودر بی سی ای ای برونسونکپسول فت برنر اونسنقرص ال کارنیتین کارنکپسول کافئین مونوهیدرات فانتوم نوتریشن ( رایگان به عنوان هدیه)محصولاتی نظیر ال کارنیتین و فت برنر که در این پکیج قرار داده شده اند سبب افزایش سرعت متابولیسم چربی ها شده و باعث کاهش وزن و تناسب ..
1,193,900 تومان
پکیج ورزشی حرفه ای
ناموجود
مدل: Professional sports package
پکیج ورزشی حرفه ایمحصولات موجود در این پکیج شامل موارد زیر است:پمپ رد وایلر الیمپپک ساشه وی پروتئین مخصوص آقایان و شیکر بایو ایکسپودر بی سی ای ای برونسون (رایگان به عنوان هدیه)این پکیج مناسب ورزشکاران است. پمپ ردوایلر موجود در این پکیج سبب خونرسانی بیشتر به عضلات و اکسیژن رسانی و تغذیه به عضلات می ش..
4,010,000 تومان
پکیج افزایش حجم و وزن
ناموجود
مدل: Volume and weight increase package
پکیج افزایش حجم و وزن این پکیج شامل محصولات زیر است:پمپ رد وایلر الیمپ 480 گرمکپسول آمینومکس مکس ماسل اسپورتس نوتریشنپودر کراتین مونوهیدرات یونیورسالقرص مکس بی سی ای ای مکس ماسل نوتریشن (رایگان به عنوان هدیه)این پکیج یک پکیج تخصصی برای بهبود رشد عضلات ورزشکاران است و با تامین انرژی و آمینواسید ..
3,135,000 تومان
پکیج افزایش حجم بدنسازی
ناموجود
مدل: Bodybuilding volume increase package
پکیج افزایش حجم بدنسازیاین پکیج شامل محصولات زیر است:پودر بی سی ای ای برونسونکپسول گلوتامین 1400 الیمپساشه خوراکی آرژینید سپید طب نیا (رایگان به عنوان هدیه)این پکیج شامل محصولاتی است در روند رشد عضلات و افزایش حجم موثراند. بی سی ای ای سبب محافظت از عضلات می شود و مانع از تحلیل آنها می شود. گلوتامین ..
کمک به افزایش حجم عضلات و جلوگیری از تحلیل عضلانی
996,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
پک مکمل

با توجه به اینکه بسیاری از شرکت های پخش مکمل بدنسازی ، مکمل های خود را به صورت پک به فروش میرسانند ، داروخانه ها گاها مجبور هستند مکمل های خود را به صورت پک به فروش برسانند. خرید پک مکمل فواید زیادی را برای شما به همراه دارد. همانطور که می دانید ورزشکاران حرفه ای برای اینکه به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنند، باید با توجه به شرایط خود مکمل های متنوعی را خریداری نمایند. در این پک شما می توانید هر چیزی را که نیاز دارید خریداری نمایید. همچنین، این پک ها هزینه پایین تری دارند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند.

تمامی محصولاتی که به عنوان پک مکمل در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و مجوزهای لازم را از سازمان بهداشت و غذا و دارو دریافت کرده اند. در نتیجه، شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنید و از آنها برای دست یافتن به اهداف ورزشی خود استفاده نمایید. 

چرا ورزشکاران به مکمل بدنسازی نیاز دارند؟

عضلات بدن برای اینکه بتوانند به رشد برسند نیازمند مواد مغذی زیادی از جمله پروتئین هستند. کراتین، گلوتامین و مواد دیگر در طول ورزش باید مصرف شوند تا بدن را برای دستیابی به اهداف آماده سازند. اگر مکمل ها به درستی مورد استفاده قرار نگیرند، بدن ورزشکاران افت پیدا می کند و همین امر زمینه ساز بروز مشکلات زیادی می شود.

نکات مهم در خرید مکمل بدنسازی 

اگر می خواهید بر خرید مکمل بدنسازی اقدام کنید، بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید:

در زمان خرید مجوزهای تایید شده را بر روی مکمل مورد بررسی قرار دهید. 

به تاریخ انقضا مکمل توجه داشته باشید. 

در صورتی که مکمل پلمپ نشده بود آن را خریداری ننمایید.

خرید پک مکمل 

هم اکنون می توانید پک مکمل مورد علاقه خود را از سایت داروخانه آنلاین سفارش دهید. همچنین، می توانید قبل از خرید از مشاوره های رایگان و تخصصی کارشناسان ما بهره مند شوید و سپس با توجه به بودجه و شرایط بدنی خود بهترین مکمل را خریداری نمایید.

سوالات متداول

با توجه به این مسئله که شما مکمل های مورد نیاز خود را به صورت یکجا و در یک پک آماده خریداری می کنید، این پک ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند.

هر پک برای هدف خاصی طراحی شده است. اگر اهداف شما در هر پک وجود دارد می توانید آنها را همزمان باهم خریداری نمایید. برای این مسئله بهتر است با مربی خود مشورت نمایید.

این پک ها زمانی شما را به هدف مورد نظرتان می رسانند که در کنار آن به موارد دیگری نظیر ورزش و رژیم غذایی خود نیز توجه داشته باشید. هیچ پکی به صورت جداگانه معجزه نمی کند.