منو
سبد خرید شما

پروتئین وی بلید اسپرت 2270 گرم

افزایش حجم خشک عضلات | تامین بخشی از پروتئین روزانه بدن | بهبود عملکرد بدن حین تمرینات ورزشی
پروتئین وی بلید اسپرت 2270 گرم
پروتئین وی بلید اسپرت 2270 گرم
پروتئین وی بلید اسپرت 2270 گرم
پروتئین وی بلید اسپرت 2270 گرم
پروتئین وی بلید اسپرت 2270 گرم
پروتئین وی بلید اسپرت 2270 گرم
  • کمک به افزایش حجم عضلات بدون چربی
  • کمک به افزایش سنتز پروتئین بدن
  • کمک به ریکاوری و از بین بردن کوفتگی عضلات بعد از تمرینات ورزشی
  • کمک به جلوگیری از گرسنگی حین رعایت رژیم های کاهش وزن

1 پیمانه معادل 30 گرم را همراه با 250 میلی لیتر آب مخلوط نموده، این فراورده را قبل و بعد از تمرین،روز یا شب می توان استفاده کرد

در جای خشک و خنک نگهداری و دور از دسترس کودکان قرار دهید

در صورت حساسیت به لاکتوز،سویا،گلوتن،پروتئین تخم مرغ و بادام،سایر مغز ها و یا هر یک از ترکیبات این فراورده از مصرف آن خودداری نمایید

در هر یک پیمانه 30 گرمی 30 گرمی
calories536
fat2.4g
carbohydrate4.2g
sugars3.9g
protein22g

3,999,000 تومان
توضیحات

پودر پروتئین وی بلید اسپرت مکملی مناسب برای افرادی است که به وزن ایده آل خود رسیده اند و حال به دنبال افزایش حجم بدون چربی عضلات خود هستند. این مکمل بدنسازی دارای دو نوع پروتئین ارزشمند از نوع پروتئین ایزوله و پروتئین کنسانتره می باشد. این مکمل ورزشی دارای در صد بالایی از آمینو اسید های ضروری و غیر ضروری است.

پودر پروتئین وی بلید اسپرت چیست؟

پودر پروتئین وی بلید اسپرت حاوی پروتئین 100% خالص با ارزش بیولوژیکی بالا که از بهترین منابع آب پنیر تشکیل شده است. این پودر پروتئین از بهترین منابع پروتئین مانند پروتئین کنسانتره اولترافیلتر شده و پروتئین ایزوله ساخته شده است تا سیستمی چند مرحله ای ارائه دهد که برای تغذیه موثر عضلات و حفظ آنابولیسم طراحی شده است.

پودر پروتئین وی بلید اسپرت از چه موادی تشکیل شده است

هر وعده پودر پروتئین وی بلید اسپرت حاوی 21 گرم پروتئین و 4.5 گرم BCAA است که برای همه کسانی که می خواهند از رشد توده عضلانی با کیفیت حمایت کنند، ضروری است.

76% پروتئین کنسانتره

11 درصد پروتئین وی ایزوله

21 گرم پروتئین و 4500 میلی گرم BCAA در هر وعده

پروتئین وی (WPC، WPI)

قابلیت انحلال عالی

بدون قند افزوده حاوی قندهای طبیعی است.

بهترین زمان استفاده از پروتئین وی بلید اسپرت چه زمانی است؟

بهترین زمان استفاده از پروتئین وی بستگی به شرایط غذایی و قد و وزن کاربر و همچنین برنامه تمرینی مصرف کننده دارد اما در شرایط عادی میتوانید یک پیمانه صبح بعد از بیدار شدن از خواب و یک پیمانه بعد از تمرینات ورزشی برای ریکاوری عضلات استفاده گردد و اگر از طریق پروتئین غذایی پروتئین کمتری مصرف می کنید یک پیمانه دیگر را به عنوان میان وعده های خود مصرف کنید تا عضلات شما در فاز آنابولیک قرار بگیرد.

سوالات متداول
اگر از مقداری که نسبت به سن و فعالیت روزانه شما برای شما زیر نظر یک متخصص ورزشی یا پزشکی تعیین شده است فراتر نروید عوارض نخواهد داشت.
 

پروتئین فواید بسیاری همچون مستحکم کردن استخوان ها و افزایش رشد در نوجوانان را در بر دارد اما مقدار مصرف زیر نظر یک متخصص باید تعیین شود. 

 

بله می توانید پروتئین وی را همراه کراتین،گلوتامین و دیگر مکمل های استفاده کنید.

صبح بعد از بیدار شدن از خواب و بعد از تمرینات ورزشی البته بستگی به رژیم غذایی شما مقدار و زمان مصرف متغیر هست اما گلدن تایم استفاده از پروتئین وی صبح و بعد از تمرینات ورزشی میباشد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید