منو
سبد خرید شما

پروتئین وی 100 درصد ایزوله مکس ماسل 908 گرم

افزایش حجم عضلات بدون چربی | کمک به ریکاوری ماهیچه ها بعد از تمرینات ورزشی | دارای آمینو اسید های ضروری برای سنتز پروتئین بیشتر
عکس پروتئین وی 100 درصد ایزوله مکس ماسل
عکس پروتئین وی 100 درصد ایزوله مکس ماسل
عکس پروتئین وی 100 درصد ایزوله مکس ماسل
10
عکس پروتئین وی 100 درصد ایزوله مکس ماسل
عکس پروتئین وی 100 درصد ایزوله مکس ماسل
عکس پروتئین وی 100 درصد ایزوله مکس ماسل
  • کمک به افزایش حجم عضلات بدون چربی.
  • کمک به افزایش سنتز پروتئین ماهیچه ها.
  • کمک به جلو گیری از اشتها.
  • کمک به تسریع ریکاوری عضلات.

روزی یک پیمانه از فرآورده را در 220 یا 250 میلی لیتر آب یا شیر و یا آبمیوه مخلوط کرده و قبل یا بعد از تمرینات ورزشی مصرف نمائید.

در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

  • این فرآورده صرفا مکمل بوده و جهت تشخیص،پیشگیری و یا درمان بیماری نمی باشد.
  • بیش از حد مجاز مصرف ننمائید.
  • دور از دسترس کودکان قرار دهید.
  • در صورت ابتلا به هر گونه بیماری خاص یا استفاده از داروی خاص قبل از مصرف با پزشک متخصص مشورت کنید.
  • مصرف این فرآورده در نوجوانان و افراد زیر 18 سال بایستی تحت نظر فرد متخصص انجام شود.
  • مصرف این فرآورده برای زنان باردار و شیر ده ممنوع می باشد.
هر یک پیمانه25 گرم
calories92
total fat0g
saturated fat0g
trans fat0g
cholesterol4mg
sodium154mg
carbohydrate3g
sugars0g
protein20g

2,124,000 تومان - 10% تخفیف
2,360,000 تومان
توضیحات

پروتئین وی 100 درصد ایزوله مکس ماسل www.maxmuscle nutrition.com جزو مکمل بدنسازی برای حجم خشک عضلانی محسوب می شود و نوعی مکمل پروتئینی است که از پروتئین آب پنیر به دست آمده است. این پروتئین به دلیل محتوای پروتئین بالا و سطوح پایین کربوهیدرات، چربی و لاکتوز جزو بهترین پروتئین ها برای ورزشکاران حرفه ای محسوب می شود.

جهت آشنایی بیشتر با دیگر مکمل های پروتئین و مشاوره رایگان بدنسازی می توانید به وبسایت داروخانه آنلاین مراجعه یا تماس حاصل نمائید.

پروتئین وی 100 درصد ایزوله مکس ماسل چیست؟

پروتئین وی 100% ایزوله مکس ماسل  با حذف کردن چربی و لاکتوز مقدار 20 گرم پروتئین خالص را در اختیار ماهیچه های شما قرار می دهد. برای افزایش حجم هر چه بیشتر ماهیچه ها بدون چربی مکمل پروتئین ایزوله مکس ماسل اغلب توسط ورزشکاران، بدنسازان و علاقه مندان به تناسب اندام برای حمایت از رشد عضلات، ریکاوری و دریافت بخشی از پروتئین روزانه استفاده می شود.

فواید پروتئین وی 100 درصد ایزوله مکس ماسل برای عضله سازی

افزایش رشد عضلات:

پروتئین‌ ایزوله موجود در پروتئین وی 100% مکس ماسل این نوع پروتئین می‌تواند به عنوان سوخت برای عضلات عمل کند و به افزایش رشد و بازسازی عضلات کمک کند.

حمایت از بازسازی بافت عضلانی:

پروتئین‌ موجود در این پودر ایزوله می‌تواند به بازسازی بافت عضلانی کمک کرده و زمان بازیابی پس از تمرینات ورزشی را کاهش دهد.

کمک به کاهش وزن:

مصرف پروتئین می‌تواند احساس سیری و رضایت را افزایش داده و در نتیجه میزان مصرف کلی کالری را کاهش دهد که می‌تواند به کاهش وزن کمک کند.

حفظ سلامتی استخوان‌ها:

مصرف مکمل پروتئین می‌تواند به حفظ سلامتی استخوان‌ها کمک کرده و ریسک ابتلا به بیماری‌های مرتبط با استخوان‌ها را کاهش دهد.

تقویت سیستم ایمنی:

مصرف مکمل پروتئین می‌تواند نقشی در تقویت سیستم ایمنی ایفا کرده و به مقابله با عفونت‌ها کمک کند.

نقش آمینو اسید ها در پروتئین وی 100% ایزوله مکس ماسل

آمینو اسیدهای موجود در پروتئین وی 100% ایزوله مکس ماسل بلوک های سازنده اصلی پروتئین هستند. این مکمل بدنسازی با داشتن 18 نوع آمینو اسید از نوع ضروری و غیر ضروری BCAA ها و EAA ها که نقش مهمی در رشد و بازساری بافت‌های عضلات بدن دارند.

آمینو اسیدها می‌توانند در فرآیندهای متابولیکی، تقویت سیستم ایمنی، حفظ سلامتی استخوان‌ها و حمایت از بازسازی بافت عضلانی نقش داشته باشند. امینو اسیدها همچنین می‌توانند به عنوان منبع انرژی برای بدن عمل کنند و در تعادل هورمون‌ها نقش داشته باشند.

مقدار مصرف پروتئین وی 100 درصد ایزوله مکس ماسل

مقدار مصرف پروتئین وی 100% ایزوله بستگی به وزن، سطح فعالیت، اهداف تناسب اندام و وضعیت سلامتی شما دارد. معمولاً متخصصان تغذیه برای افرادی که ورزش می‌کنند و به دنبال افزایش عضلات هستند، مصرف روزانه 1.2 تا 2.2 گرم پروتئین برای هر کیلوگرم وزن بدن توصیه می‌کنند.

بنابراین، اگر وزن شما 75 کیلوگرم باشد، مصرف روزانه پروتئین بین 90 تا 165 گرم می‌تواند مناسب باشد.

سوالات متداول

اگر از مقداری که نسبت به سن و فعالیت روزانه شما برای شما زیر نظر یک متخصص ورزشی یا پزشکی تعیین شده است فراتر نروید مشکلی نخواهد داشت البته زنان باردار،بیماران کلیوی و دیابتی مجاز به مصرف نیستند.

بله، بانوان نیز می‌توانند از پودر پروتئین یا مکمل‌های مشابه برای ریکاوری و افزایش عضلات استفاده کنند. اما همواره بهتر است که قبل از شروع هر گونه مکمل یا تغییراتی در رژیم غذایی، با پزشک یا تغذیه‌شناس خود مشورت کنند.

بسیاری از مربیان و ورزشکاران توصیه می‌کنند که مکمل پروتئین را بلافاصله بعد از تمرینات ورزشی مصرف کنید. این زمان به دلیل این است که بعد از تمرینات ورزشی، عضلات نیاز به ترمیم و بازسازی دارند و مصرف مکمل پروتئین می‌تواند به این فرآیند کمک کند.

بله، سالمندان نیز می‌توانند از پروتئین استفاده کنند. در واقع، مصرف پروتئین برای سالمندان بسیار مهم است زیرا با بالا رفتن سن، نیاز بدن به پروتئین افزایش می‌یابد. پروتئین می‌تواند به حفظ عضلات، استخوان‌ها و سلامتی عمومی آنها کمک کند. همچنین، مصرف پروتئین می‌تواند در پیشگیری از کاهش عضلات و ضعف عضلانی که معمولاً با پیری همراه است، موثر باشد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید