منوی داروخانه
Your Cart

ژل شستشوی صورت لایه بردار آمبرلا با اسانس انبه 310 میل

ژل شستشوی صورت لایه بردار آمبرلا با اسانس انبه 310 میل
ناموجود
ژل شستشوی صورت لایه بردار آمبرلا با اسانس انبه 310 میل

ژل شستشوی صورت لایه بردارآمبرلا

ژل شست و شوی پوست چرب آمبرلا به دلیل داشتن ویتامین ها و مواد مغذی سد دفاعی پوست را تقویت کرده و مانع از ایجاد جوش و آکنه می شود. همچنین با خاصیت کنترل کنندگی چربی از بازگشت جوش جلوگیری می کند. شوینده لایه بردار و مناسب پوست چرب آمبرلا، دارای ترکیبات لایه بردار است که با گذشت زمان با حذف سلول های مرده از سطح پوست  باعث شادابی و تسکین دهندگی پوست می شود.

انواع جوش های پوستی؟

لکه های جوش بسته به این که آیا پوست اطراف خود را دچار التهاب مى کنند یا نه، به دو دسته تقسیم می شوند: آکنه هاى غیر التهابى و آکنه هاى التهابى.
جوش های غیر التهابی خود به دو دسته سرسیاه و سر سفید تقسیم می شوند. اصطلاح پزشکی برای جوش هاى سر سفید، کومدون های بسته است. این آکنه ها، نقاط کوچک و برجسته اى هستند که یا سر سفید و یا گوشتی رنگ هستند و معمولا یک مرکز دایره ای سفید رنگ دارند که توسط هاله اى قرمز رنگ احاطه شده است.جوش های سر سیاه را در اصطلاح پزشکى، کومدون هاى باز می نامند. این آکنه ها، لکه هایى کوچک، سیاه و یا تیره رنگ هستند که ممکن است کمى برجسته باشند.پوست اطراف یک جوش سر سیاه معمولا طبیعی به نظر می رسد و مرکز جوش هاى سر سیاه ، تیره تر از اطراف آن به نظر مى رسد.جوش های التهابی شامل پاپول ها، پاستول ها، نودول ها و کیست ها می شوند.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

 تفاوت اسکراب و لایه بردار چیست؟

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
42,900 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Umbrellaa Acne Control Face Wash Gel 310 ml
  • بارکد محصول: 6260623342015
  • کد انبار: 926778

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید