منو
سبد خرید شما

قطره تقویتی کیدز پلاس ویتان

بهبود سیستم ایمنی و متابولیسم بدن
قطره تقویتی کیدز پلاس ویتان
قطره تقویتی کیدز پلاس ویتان
ناموجود
قطره تقویتی کیدز پلاس ویتان
قطره تقویتی کیدز پلاس ویتان

ویژگی های  قطره تقویتی کیدز پلاس ویتان:

نحوه مصرف قطره تقویتی کیدز پلاس ویتان:

  •     در کودکان کمتر از 2 سال : هر روز 1 میلی‌لیتر از قطره تقویتی کیدز پلاس ویتان
  •     در کودکان بالاتر از 2 سال: طبق نظر پزشک
  •     قبل از مصرف قطره تقویتی کیدز پلاس ویتان، آن را خوب تکان دهید.
  •     از قطره چکان مدرج در داخل جعبه استفاده کنید.
  • موجودی: ناموجود
  • برند: ویتان | Vitane
  • مدل: Vitane Kids Plus Drops 30ml
  • SKU: 6261796000030
  • UPC: 90002788
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
32,700 تومان
توضیحات

قطره تقویتی کیدز پلاس ویتان مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان است. این مکمل به استحکام دندانها و استخوانها کودکان و ارتقا سلامت عمومی آنها کمک می‌کند.

نقش ویتامینها و مواد معدنی در سلامت و رشد کودکان

دوران کودکی دوران بسیار مهم و تاثیر گذاری در رشد و تکامل انسان است. سلامتی و توانایی های جسمی و ذهنی بزرگسالان وابستگی بسیار زیادی به شیوه تغذیه و رشد دوران کودکی آنها دارد.به طور مثال مصرف ویتامین دی در دوران کودکی بسیار مهم است. ویتامین دی ویتامینی محلول در چربی است. بدن ما این ویتامین را از طریق نور خورشید تامین می کند. پیش ساز این ویتامین در تماس نورخورشید با پوست انسان در بدن فعال می شود و پس از چند واکنش شیمیایی این ویتامین به فرم نهایی ویتامین دی  تبدیل می‌گردد.همچنین این ویتامین در برخی از مواد غذایی مانند جگر گاو، زرده تخم مرغ و لبنیات وجود دارد. ویتامین دی  وظایف مهمی را در بدن بر عهده دارد. مهم‌ترین آنها کمک به جذب کلسیم، فسفرو بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن است.

تامین ویتامین دی در بدن نه تنها به استحکام استخوان ها و دندان ها کمک می‌کند، بلکه از ابتلا به برخی از بیماری‌ها جلوگیری به عمل می‌آورد.مصرف ویتامین A در کودکان به تقویت سیستم ایمنی بدن، تقویت بینایی، حفظ سلامتی پوست و مو و انجام درست تقسیم سلولی کمک می‌کند.  کمبود این ویتامین در کودکان موجب بروز بیماری شب کوری، کاهش رشد فیزیکی کودک، کاهش مقاومت بدن در برابر بیماری‌ها می‌شود.ویتامین ث، ویتامینی محلول در آب است و در بدن ذخیره نمی‌شود. این ویتامین باید به طور روزانه مصرف گردد. ویتامین ث خاصیت آنتی اکسیدانی بی‌نظیری دارد و از آسیب به سلولهای بدن جلوگیری به عمل می‌آورد. این ویتامین با تقویت سیستم ایمنی بدن از بدن در برابر ابتلا به انواع بیماریها محافظت می‌کند.مواد معدنی آهن روی در پیشگیری از کمخونی کودکان، تقویت عملکرد ذهنی و دستگاه عصبی، افزایش تمرکز، تقویت سیستم ایمنی و سلامت عمومی بدن بسیار مهم هستند.

 

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید