منوی داروخانه
Your Cart

کرم ضد آفتاب SPF60 سی گل 50 میل

کرم ضد آفتاب SPF60 سی گل   50 میل
کرم ضد آفتاب SPF60 سی گل 50 میل

کرم ضد آفتاب بی رنگ سی‌گل با SPF 60

کرم ضد آفتاب بی رنگ سی‌گل با SPF 60 محصولی است که محافظت کامل در برابر اشعه های UVB, UVA و IR را با خود به همراه دارد. این کرم به دلیل بی رنگ بودنش مناسب افرادی است که می خواهند پوشش طبیعی پوست خود را حفظ کنند. کرم ضد آفتاب بی رنگ سی‌گل با SPF 60 حاوی مواد مرطوب کننده نیز می باشد و با حفظ رطوبت پوست آن را از خشکی، سوزش و التهاب دور می نماید. همچنین کرم ضد آفتاب بی رنگ سی‌گل با SPF 60 دارای آنتی‌اکسیدان است و از پیری زودرس و ظهور چین و چروک ها جلوگیری می نماید.

از ضد آفتاب بی رنگ استفاده کنیم یا رنگی؟

این تصمیم به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. اکثر پزشکان تایید کرده اند کرم های ضد آفتاب بی رنگ و رنگی جز در رنگ تفاوت دیگری ندارند. بسیاری ترجیح می دهند از کرم های ضد آفتاب رنگی استفاده کنند تا جای کرم پودر را برایشان پر کند. اما نکته ای که در این انتخاب وجود دارد این است که قوانین استفاده از ضد آفتاب در مورد کرم های ضد آفتاب رنگی هم باید رعایت شود. پزشکان توصیه می کنند که کرم ضد آفتاب به اندازه یک بند انگشت باید استفاده گردد تا کل صورت را بپوشاند. حال این سوال پیش می آید که شما زمانی که از یک کرم ضدآفتاب رنگی استفاده می کنید آیا به اندازه یک بند انگشت از آن بر روی پوست استفاده می کنید و یا نه این میزان را زیاد دانسته و پوششی سطحی به روی پوست ایجاد می نمایید؟ اگر به میزانی که پزشکان توصیه می کنند از کرم ضد آفتاب رنگی استفاده می کنید هیچ نگرانی در مورد انتخاب‌تان نداشته باشید. در غیر این صورت کرم های بی رنگ انتخاب مناسب تری برای شما هستند.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

 نکات طلایی در مورد ضد آفتاب ها و حفظ سلامت پوست!

149,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 12500
119,200 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 20% -
  • موجودی: موجود
  • مدل: Seagull SunPro Sunscreen Cream SPF60
  • بارکد محصول: 6260156000314
  • کد انبار: 932202

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

مانند قانون همه ضد آفتاب ها، از کرم ضد آفتاب بی رنگ سی‌گل با SPF 60 نیز باید 30 دقیقه پیش از قرار گرفتن در معرض آفتاب استفاده نمود.به اندازه یک بند انگشت از کرم را به روی صورت و در صورت نیاز به پوست قسمت های در معرض نور آفتاب بمالید و بگذارید جذب شود.کرم را هر دو الی سه ساعت یکبار تمدید نمایید. اگر تعریق بیش از حد داشتید و یا با آب برخورد داشتید نیز باید کرم را تمدید نمایید.

کرم ضد آفتاب SPF60 سی گل به دلیل اینکه فاقد هرگونه مواد شیمیایی و پارابن می باشد هیچ حساسیت پوستی و عوارضی به همراه ندارد.


کرم ضد آفتاب SPF60 سی گل پیشگیری کننده از پیری زودرس پوست و حاوی ویتامین E با خواص آنتی‌اکسیدانی می باشد که سبب ترمیم و بازسازی پوست آسیب دیده می باشدکه با رساندن مواد مغذی از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند.

کرم ضد آفتاب SPF60 سی گل را نمی توان برای دور چشم استفاده کرد زیرا میزان اس پی اف به کار رفته در این محصول برای پوست نازک اطراف چشم زیاد است و مناسب آن نمی باشد.