منوی داروخانه
Your Cart

کرم ضد آفتاب بژ روشن سی گل 50 میل

کرم ضد آفتاب بژ روشن سی گل 50 میل
کرم ضد آفتاب بژ روشن سی گل 50 میل

کرم ضد آفتاب رنگی بژ روشن SPF60 سی‌گل

کرم ضد آفتاب رنگی سی‌گل با SPF60 دارای دو نوع فیلتر شیمیایی و فیزیکی است که از پوست شما در برابر تمام اشعه های مضر آفتاب محافظت می کند. داشتن رنگدانه های غنی که پوشاننده لک و اسکار آکنه می باشد از ویژگی های کرم ضد آفتاب رنگی سی‌گل با SPF60 می باشد. رنگ بندی این کرم، بژ روشن و بژ تیره است که دست شما را برای انتخاب باز می گذارد. کرم ضد آفتاب رنگی سی‌گل با SPF60 در برابر آب و تعریق نیز مقاوم است و با ترکیبات خاصش رطوبت مورد نیاز پوست شما را نیز تامین می کند.

چند اشتباه در مصرف ضد آفتاب

استفاده نکردن هر روزه از ضد آفتاب: شما باید در هر فصلی و در هر هوایی از ضد آفتاب استفاده کنید حتی اگر هوا بارانی یا برفی باشد. به اندازه کافی ضد آفتاب نمی زنید: میزان درست استفاده از ضدآفتاب بر تاثیر آن اثر می گذارد. در هر بار استفاده باید به اندازه یک بند انگشت کرم بر روی صورت خود استفاده نمایید. تجدید کردن کرم را فراموش می کنید: پیشنهاد می شود هر دو ساعت یکبار کرم ضد آفتاب تمدید شود و اگر شنا یا تعریق می کنید این زمان کمتر نیز خواهد شد. گمان می کنید تنها وقتی از خانه خارج می شوید باید از ضد آفتاب استفاده کنید: پنجره های بزرگ خانه نور آفتاب را از خود عبور می دهند و تاثیر مخرب آفتاب را به پوست ما می رسانند. همچنین صفحات تلفن همراه و رایانه نیز از خود نور آبی ساطع می کنند که باعث آسیب به پوست می گردد و با استفاده از ضد آفتاب باید با آن مقابله کرد.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

نکات طلایی در مورد ضد آفتاب ها و حفظ سلامت پوست!

 

 

 

158,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 16000
126,400 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 20% -
  • موجودی: موجود
  • مدل: Seagull Tinted SunScreen Cream SPF60 Light Beige
  • بارکد محصول: 6260156001908
  • کد انبار: 932200

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

کرم ضد آفتاب بژ روشن سی گل را باید نیم ساعت پیش از  قرار گرفتن در معرض نور آفتاب کرم را روی تمام نواحی در معرض برخورد نور آفتاب بمالید تا جذب گردد.ضد آفتاب باید هر 2-3 ساعت تمدید گردد و اگر دچار تعریق زیادی بودید و یا با آب برخورد داشتید آنرا تمدید نمایید.

کرم ضد آفتاب بژ روشن سی گل به دلیل اینکه فاقد هرگونه مواد شیمیایی و پارابن می باشد هیچ حساسیت پوستی و عوارضی به همراه ندارد.


کرم ضد آفتاب بژ روشن سی گل فاقد هرگونه چربی غیر طبیعی و مواد شیمیایی و پارابن می باشد که برای پوست چرب و مختلط بسیار عالی و مناسب می باشد .

کرم ضد آفتاب بژ روشن سی گل جهت ترمیم سلول های پوستی و محافظت از پوست در برابر آلودگی های محیطی و رادیکال های آزاد و همچنین به دلیل داشتن عصاره جوانه گندم سب جوانسازی و لطافت پوست و رفع چین و چروک می شود.