منوی داروخانه
Your Cart

کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 فاقد چربی سی گل 40 میل

کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 فاقد چربی سی گل 40 میل
کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 فاقد چربی سی گل 40 میل
کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 فاقد چربی سی گل 40 میل
کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 فاقد چربی سی گل 40 میل
کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 فاقد چربی سی گل 40 میل

 

کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 فاقد چربی سی گل

 

ضد آفتاب رنگی SPF30 فاقد چربی سی گل برای افرادی طراحی شده است که پوستی چرب و معمولی دارند. در این کرم ضد آفتاب سی گل از فیلترهای فیزیکی و شیمیایی استفاده شده تا از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت نماید. علاوه بر این فیلترها از انواع ویتامین های موثر برای حفظ جوانی و جلوگیری از پیری زودرس پوست استفاده شده است. این ضد آفتاب رنگی است و می تواند جایگزین مناسبی برای کرم پودر شما نیز باشد.

 

چرا در خرید ضد آفتاب باید به میزان SPF توجه کرد؟

 

یک کرم ضد آفتاب خوب و مناسب باید قدرت بالایی در محافظت از پوست داشته باشد. بهتر است SPF ضد آفتاب بیشتر از 30 باشد. اگر SPF کرم 15 باشد توانایی جلوگیری یک پانزدهم اشعه های مضر آفتاب را دارد. اگر SPF کرم 30 باشد می تواند از برخورد 97 درصد اشعه های مضر آفتاب با پوست جلوگیری کند. اگر SPF ضد آفتاب 50 باشد می تواند 98 درصد با اشعه های ماورای بنفش خورشید مقابله کند. توجه داشته باشید اگر از ضد آفتاب استفاده نکنید پوست در برابر آفتاب تنها تا 10 دقیقه توانایی ایستادگی دارد و پس از آن دچار آسیب می شود.

 

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

نکات طلایی در مورد ضد آفتاب ها و حفظ سلامت پوست!

105,000 تومان
84,000 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 20% -
  • موجودی: موجود
  • مدل: Seagull Sunpro Tined Sunscreen Cream Light Beige SPF30
  • بارکد محصول: 6260156000307
  • کد انبار: 932143

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 فاقد چربی سی گل را نمی توان برای دور چشم استفاده کرد زیرا سبب ایجاد احساس سنگینی و جوش های ریز سفید رنگ یا همان میلیا می شود.


کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 فاقد چربی سی گل فاقد چربی و مواد شیمیایی و پارابن می باشد که برای پوست های چرب و مختلط و مستعد به جوش و همچنین دارای لک بسیار مناسب می باشد.

کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 فاقد چربی به دلیل اینکه فاقد هرگونه مواد شیمیایی و پارابن می باشد هیچ حساسیت پوستی و عوارضی به همراه ندارد.


برای استفاده ازکرم ضد آفتاب رنگی SPF30 فاقد چربی سی گل نیم ساعت پیش از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، ضد آفتاب را بر روی پوست بمالید.این کرم را هر دو ساعت یکبار تمدید نمایید.اگر تعریق زیاد داشتید یا با آب برخورد داشتید باید سریع تر ضد آفتاب را تجدید نمایید.