Menu
Your Cart

کپسول لیکوئی کلسیم 6 پلاس آنتی ایجینگ

تقویت و افزایش تراکم استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان
کپسول لیکوئی کلسیم 6 پلاس آنتی ایجینگ | تقویت و افزایش تراکم استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان
ناموجود
کپسول لیکوئی کلسیم 6 پلاس آنتی ایجینگ | تقویت و افزایش تراکم استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان

کپسول لیکوئی کلسیم 6 پلاس آنتی ایجینگ

کپسول لیکوئی کلسیم 6 پلاس ساخت ایران، مکملی شامل کلسیم، منیزیم، ویتامین دی و کا است که به ارتقای سلامت عمومی بدن کمک می کند و باعث تقویت، افزایش تراکم استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان می شود. ویتامین دی برای داشتن استخوان های سالم مهم است زیرا برای جذب کلسیم از غذا مورد نیاز است. ما مقادیر کمی ویتامین دی از رژیم غذایی خود دریافت می کنیم. از غذاهایی مانند ماهی های چرب ، گوشت و تخم مرغ و غذاهایی با ویتامین دی اضافی مانند برخی غلات صبحانه اما بیشتر آنها در اثر تابش نور خورشید در پوست ما تولید می شوند و برای جبران مقدار نیاز روزانه بدن باید از مکمل کپسول لیکوئی کلسیم استفاده کنیم.

چرا سالمندان به کلسیم بیشتری نیاز دارند؟ 

مهم است که افراد مسن به اندازه کافی کلسیم دریافت کنند.  تامین کافی می تواند به حفظ استحکام استخوان و سالم ماندن استخوان ها در سنین بالاتر کمک کند.  میزان مورد نیاز کلسیم برای افراد بالای 65 سال 700 میلی گرم در روز تعیین شده است که برای افراد جوانتر هم یکسان است. یک لیوان 200 میلی لیتری شیر ، یک قابلمه ماست یا یک تکه پنیر به اندازه جعبه کبریت می تواند حدود یک سوم این کلسیم مورد نیاز را تامین کند.

با افزایش سن ، پوست ما در تولید ویتامین دی کمتر کارآمد می شود. افراد مسنی که اغلب بیرون از خانه نمی روند، در معرض کمبود ویتامین دی هستند ، بنابراین توصیه می شود افراد بالای 65 سال روزانه 10 میکروگرم ویتامین دی مصرف کنند که کپسول لیکوئی کلسیم می تواند این مقدار را جبران کند.

داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

کمبود کلسیم، یکی از دلایل گرفتگی قاعدگی است!

 اثرات مکمل کلسیم بر بدن!

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
167,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 99600
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Antiaging Liqui Calcium 6 Plus

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب